All-Star Diyet Yarismasi...

Kasadan 9 hafta da adım adım ilerleyeceğiz.
Spor konusun da haklısın çoknaktif değiliz yuldız olayı hareket kazandırabilir bize

Spor konusunda , tek star uzerinden gidelim , ornek 3 mile leslie 45 dk yapiyor el kol hareketleri var, her gun 3 mile -45 dk yapan biri haftalik 7 star almis oluyor.

Onun disinda jillian, leslie den daha zor o yuzden , bir jillian yine tek star desek.

Hem jillian , hem leslie yapan da 2 star alsin vbbb.

Bazilari da sadece yuruyus yaparsa o da bir saat olsun gibi.

Bunlar yuvarlak hesaplar , hicbirimiz spor antrenoru degiliz .

Ip atlama ne olabilir bilemiyorum. Onerilere acigim bu konuda cunku spor benim ilgi alanimda degil.

Spor konusunda , tek star uzerinden gidelim , ornek 3 mile leslie 45 dk yapiyor el kol hareketleri var, her gun 3 mile -45 dk yapan biri haftalik 7 star almis oluyor.

Onun disinda jillian, leslie den daha zor o yuzden , bir jillian yine tek star desek.

Hem jillian , hem leslie yapan da 2 star alsin vbbb.

Bazilari da sadece yuruyus yaparsa o da bir saat olsun gibi.

Bunlar yuvarlak hesaplar , hicbirimiz spor antrenoru degiliz .

Ip atlama ne olabilir bilemiyorum. Onerilere acigim bu konuda cunku spor benim ilgi alanimda degil.
Bence de yürüyüş leslie jullian tarzı gidelim diğerleri çok değişken çünkü ip herkes atlayamayabilir yada plank ya da mekik mesela ben mekik çekemiyorum

Kızlar bana müsade dışarıda işletim var onları halledeyim ordan da kayınvalideye geçeceğim akşam yazarım menü spor su toplu halde öpüyorum herkesi:KK68:

Bence de yürüyüş leslie jullian tarzı gidelim diğerleri çok değişken çünkü ip herkes atlayamayabilir yada plank ya da mekik mesela ben mekik çekemiyorum

Ben de ip atlamiyorum mesela jillian disinda.:KK53: Kullanmayacagimiz verilere ihtiyac yok zaten.

Yarim saat kosuyu da tek star seklinde kullanabiliriz. :KK51:

Kızlar bana müsade dışarıda işletim var onları halledeyim ordan da kayınvalideye geçeceğim akşam yazarım menü spor su toplu halde öpüyorum herkesi:KK68:
Kolay gelsin fatma ben de cikiyorum hastaneye gidicem. Su tupler ciksin, bi kahve dukkanina atacagim kendimi. :rapci:

Hani nerde tartılar yaa? Baktım baktım tartı resmi göremedim.

Hepinize başarılar kızlar. Hedeflerine ulaşan canlı örnekler görmek, benim gibi yolun başında olanları da motive ediyor.

Before/after fotoları var mı diyet topiklerinde, bir de onlara bakayım ben. :rolleyes:

Hepinize başarılar kızlar. Hedeflerine ulaşan canlı örnekler görmek, benim gibi yolun başında olanları da motive ediyor.

Before/after fotoları var mı diyet topiklerinde, bir de onlara bakayım ben. :rolleyes:

Sadece carsamba gunleri yukluyoruz tarti resimlerini. Onun disinda before /after olan Sarellam Sarellam var, resmini koymustu. 623. sayfaymis. :)

Verdigi kilodan daha fazla vermis gorunuyor. :halay:

Sana da basarilar, umarim istedigin hedefe kisa zamanda ulasirsin.

Son düzenleme:
Sadece carsamba gunleri yukluyoruz tarti resimlerini. Onun disinda before /after olan Sarellam Sarellam var, resmini koymustu. 623. sayfaymis. :)

Verdigi kilodan daha fazla vermis gorunuyor. :halay:

Sana da basarilar, umarim istedigin hedefe kisa zamanda ulasirsin.
Wuuu o nasıl değişim öyle! Gerçekten 10 kilodan çok daha fazla gibi duruyor.

Teşekkür ederim :)) inşallah, hepbirlikte atalım fazlalıkları :21:

Wuuu o nasıl değişim öyle! Gerçekten 10 kilodan çok daha fazla gibi duruyor.

Teşekkür ederim :)) inşallah, hepbirlikte atalım fazlalıkları :21:
Biz sadece kilo verdirmiyoruz ayni zamanda degistiriyoruz. :cool:

Ama Sarellam Sarellam da cok disiplinli bir yarismaciydi,
sadece benim yarismada takilirdi.
tarti bildirimlerini tam zamaninda yapardi
arkadaslarini motive etmek icin ugrasirdi
menulerini de mecbur olmamasina ragmen toplu yazardi

Kilolarini verdi simdi de koruyor. Ne mutlu ona. :halay:

20180409_151815.jpg

Benimki bu
Hergün eksiksiz yüklerim:-)

X