All-Star Diyet Yarismasi...

Düşmeyelim bu tuzaklara hedefi belşrledik 5li rakamlar yola devam:KK55:

Su tup cikartilsinda gercek kilom neymis goreyim. 60 i gorurum bu hafta sen de 63. lerde dolas , kilo alma cunku kupa hakkimiz elden gidiyor. :KK73:

Hadi kizlar toplanin kilo alma topiklerini basiyoruz. :KK70:

Tartımda tartılanlar hep 2 kilo fazlası olduğunu söylediler de ondan Fatma .

Onlar seni mi koruyor kendilerini mi. :cool:

Sende hamurişlerini yedikten sonra 2 kilo fazla çıkmaları normal tabiki bacım:hamarat::uykucu:
Hannaz in evine misafirlige gidilmez. Hep borek corek ikram eder insana. :KK53:
Ben öyleydim eskiden , yiyordum yiyordum kilo almıyordum gram almıyordum millet şaşırıyordu , sonradan böyle oldum nazara geldim ben tamamen nazar :KK70:
Tabi ki nazar , yedigin pop cornlarin sucu yok, boreklerin. Sen tatlidan degil , yemekten kilo aliyorsun tamamen. :halay:

Seni yine goruyoruz arada bi de hic gorunmeyenler var, bir de arkadan is cevirenler . Neyse ne diyorduk en buyuk profiterolll benim proffff. .... :KK66:

Spor mecburi degil ama yapanlara tesvik amacli. Sen sadece carsamba - sali arasi yapilan sporlari kaydedeceksin.

3 mile leslie = Jillian 1 = 1 saat yuruyus = Bir star olsun diyebiliriz.

Sisteme karar vermemiz icin kimin ne spor yaptigini ogrenmemiz gerek.

Kimler ne spor yapiyor arkadaslar. :KK53:
Şimdi hergün 1 i olmak şartıyla 1 saat yürüyüş yada 45 dk eliptik yada 3 mil leslie yapıyorum ben hangisi için ortam müsaitse. Yanında hergün plank yapıyorum 120sn kadar çıktım. 100 de ip hergün şimdilik

Bilemiyeceğim ne halt yemeye öyle dediler , boşu boşuna da tartı aldım , geri versem geri de almaz:KK53:
Su tup cikartilsinda gercek kilom neymis goreyim. 60 i gorurum bu hafta sen de 63. lerde dolas , kilo alma cunku kupa hakkimiz elden gidiyor. :KK73:

En kötüsü 63.9 Allahın izniyle vermiş olursam da şahane tabi

X