Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Üzgünüm bu hafta için hiç umduğum olmadı.persembe günü 50.90 gelmiştim halbuki.

Sabah cok ödemli uyandim. Regl olacam o yüzden sanırım tartı kötü çıktı.

14 eylül c.tesi 51.90
21 eylül c.tesi 51.75

Fark -150 Gr

LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Valla şaşırmadım desem yalan olur canım ama bizm vücüdümuz her şeyfen etkileniyor canını sıkma he mi. Haftaya bu ödemle beraber daha da eksilerek tamamlarsın 🥰

Üzgünüm bu hafta için hiç umduğum olmadı.persembe günü 50.90 gelmiştim halbuki.

Sabah cok ödemli uyandim. Regl olacam o yüzden sanırım tartı kötü çıktı.

14 eylül c.tesi 51.90
21 eylül c.tesi 51.75

Fark -150 Gr

Sağlık olsun canım sen sonuçta yemedin icmedin gerisi vücudumuzun verdiği sonuçlar odemsw bile bugün değilse de yarın gider sen sıkma canını yeterki çıkan sonu ödem olsun kilo değil ama senden ricam evdeysen birşey yemedennicmeden bir saat sonra tekrar tartılır misin benden önce Sitaremdebyazmis

Sağlık olsun canım sen sonuçta yemedin icmedin gerisi vücudumuzun verdiği sonuçlar odemsw bile bugün değilse de yarın gider sen sıkma canını yeterki çıkan sonu ödem olsun kilo değil ama senden ricam evdeysen birşey yemedennicmeden bir saat sonra tekrar tartılır misin benden önce Sitaremdebyazmis
Günaydın kıaazzzz :KK11: :KK11:

Şaka şaka seviyom seni :KK60::KK60::KK36::KK37::KK200::KK60:

Oluuurrr neden olmasın 🤣🥰🥳

Tartı günü geldi çattı daha ne diyeyim tomrisim :KK43:
Afiyet şifa olsun 💙
Yeşil mercimek çok sağlıklıdır diyetisyenler de verir ama baklagilmold için bazı kişilerde şişkinlik yapanilir bol su ve bitki çayı ile (eğer yemişsem) tolere ediyorum.
O zman bu hafta kapışıyoruz 🥰belki senin gazinla aralara spor serpistiririm daha iyi olur 💚💜

Kilo bildirimi
Geçen hafta 74.9
Bu hafta 73.7
Fark 1.2
%1.60
IMG_20240921_074326.jpg

X