All-Star Diyet Yarismasi...

Benim de iskenceli menum buydu. :)

06:30 yarim latte

13:00 bi kucuk tabak pirinc pilavi

14:15 sutlu cay

15:18 bir kase tavuk corbasi

17:14 2 yumurtali omlet domates soslu + bi kucuk kase yogurt

18:44 chicory

20:40 cherry domates 7 tane

A AklinYolu1 yatarken tartılmak çok moral bozuyor ama senin hatrına yarın da tartılacağım 65 ne ya :KK70:sonuçta benim iyiliğime bu gün çok nohut yedim

Carsambaya kadar dayan sonra serbestsin. :halay:

Ben de tartiliyorum feyt, yalniz bugun uzerimde makine var diye tartilmiycam.:KK53:

Kendimi de analiz ediyorum yani. :spor:

Parcali bulutlu diyorsun. :KK70:

Cidden benim de oyle bakiyorum ust baska bir vucut, alt baska bir vucut. :confused:
Tam da ben işte 57 kiloyken giydiğim tişörtümü giyebiliyorum dökümlü dutmasa da giyebilirim rahatlıkla ama alt hala 38 dar 40 bol geliyor saçma sapan bi bedende debeleniyor

Carsambaya kadar dayan sonra serbestsin. :halay:

Ben de tartiliyorum feyt, yalniz bugun uzerimde makine var diye tartilmiycam.:KK53:

Kendimi de analiz ediyorum yani. :spor:
Yalnız sabah tartılınca yüzüm gülüyor akşam da seviniyorum aslında ya düşünsene daha önce sabah kalktığımda 65 küsür oluyordu şimdi tok karnına ve bi dünya su içmişken 65.00 çıkıyor bence iyi birşey

Tam da ben işte 57 kiloyken giydiğim tişörtümü giyebiliyorum dökümlü dutmasa da giyebilirim rahatlıkla ama alt hala 38 dar 40 bol geliyor saçma sapan bi bedende debeleniyor

Ya iste bu armut bedenin laneti. :KK70:

Yalnız sabah tartılınca yüzüm gülüyor akşam da seviniyorum aslında ya düşünsene daha önce sabah kalktığımda 65 küsür oluyordu şimdi tok karnına ve bi dünya su içmişken 65.00 çıkıyor bence iyi birşey

Bir de sabah yemeyip ogleden sonra tartil o en guzeli. :KK73:

Evet ya eskiden 68 lerdeydik simdi bu bile guzel yani.

Yarın yürüyüşü evde yapmam gerek çarşıya gidip toptan havlu almam gerek uygun fiyat bulmaya çalışacağım. 2 günde 1 zam geliyor yahu ticari işler zormuş:KK70:

Havluya da zam mi gelir be. Borsa gibi mubarek. :KK53:

Ya iste bu armut bedenin laneti. :KK70:

Bir de sabah yemeyip ogleden sonra tartil o en guzeli. :KK73:

Evet ya eskiden 68 lerdeydik simdi bu bile guzel yani.

Havluya da zam mi gelir be. Borsa gibi mubarek. :KK53:

Armut öudur nedir baş belası hayır 3 kuşak tüm sülalem kadınları basen açısından tahta gibi bi tek ben böyleyim ya 47 kilo iken bile basenim ben burdayım diyordu.

Havlıya zam geliyor hemde nasıl ben bu işe başladığım da altı üstü havlu ne kadar olabilirki diyordum ucuz alıp ucuz satacaktım işleyip güya şimdi ucu ucuna:KK70::KK70:

İlk başladığımızda 67li bişeydim ben düşününce içim ürperiyor:rolleyes:

Armut öudur nedir baş belası hayır 3 kuşak tüm sülalem kadınları basen açısından tahta gibi bi tek ben böyleyim ya 47 kilo iken bile basenim ben burdayım diyordu.

Havlıya zam geliyor hemde nasıl ben bu işe başladığım da altı üstü havlu ne kadar olabilirki diyordum ucuz alıp ucuz satacaktım işleyip güya şimdi ucu ucuna:KK70::KK70:

İlk başladığımızda 67li bişeydim ben düşününce içim ürperiyor:rolleyes:
Toptan alirsan indirim yapmiyorlar mi acaba. :cool:

Armuta hic kanim isinmadi benim de. Tek iyi yani , armut tipliler yas olarak daha kucuk gosteriyor olabilirler.

Bu sekli degistirmek icin ugrasicam bu kez. O basenlerin yanina kalmayacak. :KK70:

Toptan alirsan indirim yapmiyorlar mi acaba. :cool:

Armuta hic kanim isinmadi benim de. Tek iyi yani , armut tipliler yas olarak daha kucuk gosteriyor olabilirler.

Bu sekli degistirmek icin ugrasicam bu kez. O basenlerin yanina kalmayacak. :KK70:
Bakalım bi yerle görüştüm yatın gidip bakacağım kaliteliyse havlular toptan fiyata alacağım.. kalitesi kötüyse yine pahalı olana devam. Mutfak için olanlar tek bi marka ve kaçış yok necbur alacağız... aman öyle işte...

Armut daha genç gösteriyorsa iyi bari bu kadar çekiyoruz bi tane artısı olsun...

Arkadaslar ,

Spor yapanlara soyle bi secenek sunsak iyi mi olur. Her gun yapilan spor icin sececegimiz bir arkadasimiz etiketlenecek. Eskiden roxen2303 roxen2303 bakiyordu ama sanirim hasta oldugu icin topige ugramiyor artik.

Sececegimiz sisteme gore , gunluk sporlar toplanip , haftalik olarak raporlanacak ve star lar sali gunu aksam dagitilacaktir.

Teklifi bu sekilde yazip , oylamaya sunuyorum.

Ornek star :KK8:

teal_star_____charging_by_teal_star.gif

Arkadaslar ,

Spor yapanlara soyle bi secenek sunsak iyi mi olur. Her gun yapilan spor icin sececegimiz bir arkadasimiz etiketlenecek. Eskiden roxen2303 roxen2303 bakiyordu ama sanirim hasta oldugu icin topige ugramiyor artik.

Sececegimiz sisteme gore , gunluk sporlar toplanip , haftalik olarak raporlanacak ve star lar sali gunu aksam dagitilacaktir.

Teklifi bu sekilde yazip , oylamaya sunuyorum.

Ornek star :KK8:

teal_star_____charging_by_teal_star.gif
Haha ben varım tam da tempoyu yakalamışken daha bi teşvik edici olur... Hannaz Hannaz kupa kupa diye bende yıldız yıldız diye dolanırım artık

Rakip olurum diyoraun yani :KK48: diğer kızların fikrini de alalım sorumlu kim olacak
Pek olacaga benzemiyorum, hic niyetim yok spora baslamaya. Sisiriyor beni . :KK70:

Ama yapanlara da guzel bi odul / kapisma olur.

Spor sistemi hakkinda hicbir bilgim yok, bilgisi olan konussun.

Benim onerim - ki tartisilir yine .

3 mile leslie = jillian level 1 = 1 saat yuruyus = 1/7 star seklinde. Mekik triceps bicep konusunda hicbi fikrim yok.

Son düzenleme:
Valla sen çalışıyorsun yetişemiyorsun ben evdeyim o da yetişmiyor bazen diyorlar bana sizin rahat yerinde evde oturuyorsun diye... bende diyorum ki gel bi hafta benim sıpalarla sen evde otur diye bitmiyor bitmeyecek evlendirsem bu kezde torun olur allahın izni ile o mahveder ömür biter koşturmaca telaş bitmez.
Bu arada geçmiş olsun hayırdır sağlık falan
İşitme peoblemim var benim Fatmacim.Eylul ayında ameliyat olmustum, ikinci ameliyat söz konusu.

X