All-Star Diyet Yarismasi...

Size bi öncesi sonrası yapayimm tarti gununden önce beni motive etti :KK53:

Tombis halim 66-67 sanirim tartiya cikmiyodum pek :eek: digeri de 55 lerde gezinen kilom :KK23:
20180404_011618.png

İyi ki size rastlamışım iyi ki varsınız kızlar :KK68:

Canim super olmussun. Ozguvenin de artmis gorunuyor. :nazar: Ben seni etiketleyip rahatsiz etmek istemiyorum. Genel olarak sevmiyorum etiketlemeyi ama sohbete gel arada. :KK19:

Tombis halim 66-67 sanirim tartiya cikmiyodum pek :eek: digeri de 55 lerde gezinen kilom :KK23:

Canim super olmussun. Ozguvenin de artmis gorunuyor. :nazar: Ben seni etiketleyip rahatsiz etmek istemiyorum. Genel olarak sevmiyorum etiketlemeyi ama sohbete gel arada. :KK19:

Hic rahatsız olmam valla surekli kontrol ediyorum ama yazarım geldigimde o zaman :KK19: cok tesekkur ederim evet artık alışveris yapmayı bile seviyorum burdaki herkes hedefine en yakın zamanda ulasir insallah :KK68:

Hic rahatsız olmam valla surekli kontrol ediyorum ama yazarım geldigimde o zaman :KK19: cok tesekkur ederim evet artık alışveris yapmayı bile seviyorum burdaki herkes hedefine en yakın zamanda ulasir insallah :KK68:

Ulasmaya calisiyoruz. Insallah 5 hafta sonra ayni kilodayiz seninle. :halay:

Biraz gec oldu ama senin tablon bu sarellam.

upload_2018-4-3_23-49-11.png

Onun disinda burc icin bana sehir yil, ay gun saat tarihi atacaksin ozelden. Kilo sorunu olanlarin su grubuyla baglantisini inceliyorum. :KK53:

Ulasmaya calisiyoruz. Insallah 5 hafta sonra ayni kilodayiz seninle. :halay:

Biraz gec oldu ama senin tablon bu sarellam.

Eki Görüntüle 2132670

Onun disinda burc icin bana sehir yil, ay gun saat tarihi atacaksin ozelden. Kilo sorunu olanlarin su grubuyla baglantisini inceliyorum. :KK53:

Harika olmuş bitanesiiin valla insallah bekliyorum ben 55 te seni :halay:

Kreviz brokoliden daha kotu benim icin . :KK45:

Yani sebzeyi tercih etmiyorum cunku beni doyurmuyor ama ayni zamanda seker orucuna baslayacagim. Ve kararliyim 55 i gormekte. :KK53::silah:

Coğu gitti azı kaldı olucak inanıyorum :dua:

Bende saatimi kurucam sabah pilates yapmak icin kalkabilcekmiyim bakalım :işsiz:

Tombis halim 66-67 sanirim tartiya cikmiyodum pek :eek: digeri de 55 lerde gezinen kilom :KK23:Eki Görüntüle 2132667

İyi ki size rastlamışım iyi ki varsınız kızlar :KK68:
waooowwwww süper ya. Ama değişmeyen tek şey güzelliğin olmuş. maşallah sana

X