All-Star Diyet Yarismasi...

eglence-kusagi-gulmekten-kipkirmizi-olmanizi-saglayacak-8-komik-karikatur_780x857.png

bu gecekı kabusum da bellı oldu
derı sarkması :KK70:
suan okadar gergınım kı anlatamam kılo verınce heryerım sarkcak gıbı
Tatlım benim yeğenim 35 kilo verdi.sarkması olmadı.hergün düzenli 1 saat yürüdü (pazar hariç) ve herhafta 3 gün kollari için 1 kiloluk ağırlıkla çalıştı..sadece karnında oldu biraz .onu da plank programıyla azaltmaya çalisıyor.sadece min 1 saattlik sporu aksatma yeter.valla bebek gibi olursun tatlım.kilo vermene odaklan sen.

HATIRLATMA AMACIYLA KOPYALADIM A AklinYolu1

Butun ALL -STARLAR'in DIKKATINE...

@AklinYolu1
@_SinsireLLa_
@kralicem77
@krizantem3
@fatma7454
@pegasus07
@tulipa
@kolera88
@Verano_porteno
@kremsokola
@Berin35
@cgdmk
@_Makaron_
@nscckts
@sergerdan

ALL_STAR'lar yeni kurallar var . Eski kurallar ile toparlarsak asagidakiler olustu. Grup motivesi acisindan boyle uygun gordum. Kurallar aslinda sizinle sekillendi.

Asagidaki kurallardan sorumlu yeni yardimcim N nscckts

1: Yazdiginiz tek diyet topigi bu olacak. En azindan yarismalar bitene kadar. Ondan sonra istediginiz yere yazin sorun degil. :KK51:

2: Tarti resimleri bundan sonra Istanbul saatine gore , 17 :00 ve 21: 00 arasi yuklenecek. Isterseniz sabah cekin o saatlerde yukleyin .

3: Tarti resmi yuklemeyen 3 hafta kupa hakkindan feragat etmis olur. Kupa sayilari ilk sayfada ve hala cekismeli durumlar soz konusu. Her 100 gramin onemi var. :cool:

4: Gruba her gun bir kez ugramak ve en az 10 mesaj yazmak mecburidir ya da ozel durumlarda haftalik 70 mesaj olabilir. Cocuklugunuzdan bahsedin mesela:KK53:, topik her turlu paylasima aciktir.

5: Ikinci yarisma 9 Mayis -13 Haziran arasidir. Bu yarisma icin %5 kilo vermek zorunludur.

6: Bol bol kilo verin. Ortalamamiz sifira yakin . Demek ki grup olarak cok daginik calisiyoruz.:KK66:

7: Yarisma disi katilanlar bu kurallara uymak zorunda degil. Ancak onlarin kupa hakki yok, cezasi yok ve siralamada yer alamazlar. Boyle de bir seceneginiz var tabi ki. :KK19:

8: Menulerden ve sporlardan artik herkes sorumlu , herkes herkese yorum yapma hakkina sahiptir.

9 : Sadece yardimcilardan degil,butun yarismacilardan katilim bekliyorum.

10 : Kilo alan arkadaslar neden kilo aldigini dusunup ve ozelestirisini yapip bir paragraf halinde yazmak zorunda. Ayrica kilo alan arkadaslar artik siralamaya girmiyor ve + Aldigi kilonun 100 gram altina inene kadar kupa hakki bulunmayacak. Bu haftaki cezalandirma soyle;

krizantem3 krizantem3 gelecek hafta kupa alabilir.

@fatma7454 gelecek hafta kupa alabilir.

cgdmk cgdmk gelecek hafta kupa alabilir.

goldenheart goldenheart 68.4 e dustukten sonra kupa alabilir.
tulipa tulipa 64.3 e dustukten sonra kupa alabilir.
M e g g M e g g 58.9 olduktan sonra kupa alabilir.
A AklinYolu1 61.9 olduktan sonra kupa alabilir.
Verano_porteno Verano_porteno 59.4 olduktan sonra kupa alabilir.
@kolera88 54.5 olduktan sonra kupa alabilir.
kremsokola kremsokola 62.1 olduktan sonra kupa alabilir.

Ayrica %5 tablo siralamasi soyle.

upload_2018-3-30_11-2-15-png.2130653

Günaydin kızlar:KK68:
Hannazcım bu ne hırs böyle.:KK57:valla çarşambayı iple çekiyorum :KK59:
Şaka bir yana iyiki katıldin aramıza valla hepimizi hem neşelendirdin hem de gaza getirdin.kızlar dikkat edelim valla bu kız tüm kupalarımızı kapıcak:rolleyes:

Sabah:1.5 yumurta 3 zeytin 1 lokma peynir yedim.şekersiz cay bir de.:kk77:

Günaydin kızlar:KK68:
Hannazcım bu ne hırs böyle.:KK57:valla çarşambayı iple çekiyorum :KK59:
Şaka bir yana iyiki katıldin aramıza valla hepimizi hem neşelendirdin hem de gaza getirdin.kızlar dikkat edelim valla bu kız tüm kupalarımızı kapıcak:rolleyes:

Sabah:1.5 yumurta 3 zeytin 1 lokma peynir yedim.şekersiz cay bir de.:kk77:

İnsan motivasyon kazanınca gözü yemekte olmuyormuş bunu anladım... afiyet olsun Berinciğim gayet de güzel kahvaltın.

Kim diyo yaramıyor? Sporun kanlı canlı kanıtı benim. Spor yapmadan aç bile gezsem kilo veremiyorum ama 3 gün spor yapayım anında tartıda -1 kg yi görürüm.
Bana yaramiyor makaron. Ben de de tam tersi isliyor iste.

goldenheart goldenheart artik bile bile yaptigini dusunuyorum sana dun dedim ki o 10 madde sadelestirildi. 5 e indirildi. Yeni kurallar. 549 da sayfa dedim. Aramizdan bazi arkadaslar gitti.Onumuze bakalim dedim.

Ben artik sana laf anlatmaktan biktim. Ben her gun sana bunlari yazmak zorunda miyim.

Girmiyorum artik topige.

X