All-Star Diyet Yarismasi...

Ya işte insan takıntı yapıyor yoksa haklısın ama artık kas odaklı besleneceğim zayıflama odaklı değil

Teşekkür ederim canım 7 aydır 1 gün bile sporsuz geçmedi benim
Helal olsun valla isveç diyet listesi ve spır aynı anda iyi dayanmışsın

Arkadaşlar harbiden 34 beden nedir ya :) Hiç normal değil. 36 beden olan kardeşim 48 kilo onun bile kemikleri sayılıyor. Vay ne güzel kadın intibası oluşmuyor. İdeali 38.
Ben 34ken hic kemiklerim sayilmiyodu ya, gayet kasli duruyodum hatta. Herkeste farkli duruyo heralde. Herkes kendini mutlu hissettigi bedende, kiloda olsun

Kızlar haftada 3 kilo az değil mi başlangıç için
Bugün
9 da şekersiz kahve
Şimdi yani 11 buçuğa doğru
1 haşlanmış yumurta 4 zeytin 1 çatal peynir 2 ceviz 1 salatalık yedim
Akşam 7 de tel şehriye ve yoğurtla çorba yapicam üstüne nane serpip birazda nohutlu
Ve 1 tabak salata bukadar

1 saat sonrada trampolinde yarım saat ziplicam
Trampolini dehşet birşey yalnız hepinize öneririm sirtimin eti bile spor yaptı :)

Helal olsun valla isveç diyet listesi ve spır aynı anda iyi dayanmışsın
Teşekkürler canım ilk 4 gün çok iyiydi şükür 5. Gün çok zorladı
Ben 34ken hic kemiklerim sayilmiyodu ya, gayet kasli duruyodum hatta. Herkeste farkli duruyo heralde. Herkes kendini mutlu hissettigi bedende, kiloda olsun
Aynen katılıyorum
Yoga mı süper ya afiyet olsun ayrıca

Haftada üç kilo çok değil mi canım yaaa.. 3'ü geçme bari... daha fazlası vücudu yıpratır bence.

Balık yerine tavuk et tarzı ye köfte ye sonuçta ikisi de protein.... bence değiştirilebilir eziyet etme kendine

Eğer beslenmezsek kilo da gitmiyor, vücut yağ yakmak için de yakıta ihtiyaç duyuyor, tecrübe ile sabit.. salata ve protein şahane. yararlı olan herşeyden zamanlı ve az tüketilebilir, çorba salata yumurta et meyve.. B bilinmeyenkullanici

Haftada üç kilo çok değil mi canım yaaa.. 3'ü geçme bari... daha fazlası vücudu yıpratır bence.
İlk hafta 4/5 kilo gider diye düşünmüştüm kilom çok olduğundan bundan sonra da düzenli haftada 3 kilo gider mi emin değilim hani kilo vermek azalıyor duruyor falan

İlk hafta 4/5 kilo gider diye düşünmüştüm kilom çok olduğundan bundan sonra da düzenli haftada 3 kilo gider mi emin değilim hani kilo vermek azalıyor duruyor falan
lakin doya doya yedin ve şuda var bu kısa sürede aldığın bir kilo değildi yani mesela 1 hafta çok çok abartırsın alırsın ödem olarak 4 kilo sonraki hafta dikkat edip spor yaptığında o gider ama sende durum bu değil bence sonuç harika

Daha hızlı nasıl verebilirim haftada 3 kilo sabit gitse her hafta o benim için daha iyi olacak her hafta böyle gider mi

Daha hızlı nasıl verebilirim haftada 3 kilo sabit gitse her hafta o benim için daha iyi olacak her hafta böyle gider mi
inan her hafta böyle gitmez sağlıklıda değil , sen eldiğinde 1 yılda aldım dedin kiloyu ben o zaman yazdığımı hatırlıyorum en fazla 7-8 ayda verirsin sağlıkla tüm kiloları dedim şimdi senin istediğin gibi olsa 2 ayda verirsin oda imkansız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…