All-Star Diyet Yarismasi...

20180112_091017.jpg

Bu diyet sürdürülebilir bir beslenme çizelgesi değil. Tabii ki benim lafımla motivasyonunu bozma ama vücut dengeni bozuyorsun. Sonra az bundan fazla yediğin anda kilo alıyorsun. Kendimden biliyorum. Şu an toparlayana kadar uğraşıyorum. Aylardır düzgün kilo veremiyorum. İnşallah toparlanacak. Umarım senin metabolizma bozulmaz.
Teşekkür ederim düşündüğün için canım zaten korumaya geçmeyi düşünüyorum altından kalkarım kilo almam inşallah

Arkadaşlar harbiden 34 beden nedir ya :) Hiç normal değil. 36 beden olan kardeşim 48 kilo onun bile kemikleri sayılıyor. Vay ne güzel kadın intibası oluşmuyor. İdeali 38.
Ailecek kemiklerimiz iri ve çok zayıf da olsak fazla gösteriyoruz ondan 34 benim için en güzeli açıkçası :) yüzümüz yuvarlak hatlarımız yuvarlak 34 iyi gitti bana :)

Aynen işte bazı günler yicem valla yemeyi seviyorum bazı günler de diyet modu :))

Kız senin burda ne işin varrr

Kuzum ben bunu gördüm de sanki böyle değişim yapınca diyete tam uymuyormui gibi hissediyorum hele mercimek diyor et yerine o bana çok efsane geldi
Valla zaten orjinal liste ile türkçeye çevrilmişi bi tuhaf uymuyor mesela orjinalde 150gr jambon diyo bizimkiler 1 dilim salam ilginç:KK64:

Ailecek kemiklerimiz iri ve çok zayıf da olsak fazla gösteriyoruz ondan 34 benim için en güzeli açıkçası :) yüzümüz yuvarlak hatlarımız yuvarlak 34 iyi gitti bana :)
34 müü ay inanmıyorum benim boy 155 34 bedenken karakuru çok çirkindim. Ama kalçadan dolayı 36 alıp beli küçülttürüyordum. Öylede değişik bişeydim yani.:KK70: sen daha ne uğraşıyorsun zayıflayarak kaybolmaya mı olmuyor canım öyle deneme boşuna:KK48:

34 müü ay inanmıyorum benim boy 155 34 bedenken karakuru çok çirkindim. Ama kalçadan dolayı 36 alıp beli küçülttürüyordum. Öylede değişik bişeydim yani.:KK70: sen daha ne uğraşıyorsun zayıflayarak kaybolmaya mı olmuyor canım öyle deneme boşuna:KK48:
Ya işte insan takıntı yapıyor yoksa haklısın ama artık kas odaklı besleneceğim zayıflama odaklı değil
Tebrikler valla süper sonuç spor da yaptın mıydı
Teşekkür ederim canım 7 aydır 1 gün bile sporsuz geçmedi benim

X