All-Star Diyet Yarismasi...

inan her hafta böyle gitmez sağlıklıda değil , sen eldiğinde 1 yılda aldım dedin kiloyu ben o zaman yazdığımı hatırlıyorum en fazla 7-8 ayda verirsin sağlıkla tüm kiloları dedim şimdi senin istediğin gibi olsa 2 ayda verirsin oda imkansız
:KK43: Yazın yine mi tsunami çıkacak benim yüzümden
Ben bu kiloyla insanların can güvenliğini tehtit ederim
2/3 ayda kiloları vermeyi hedeflemistim
Daha az yesem daha çok verir miyim denicem
Akşam salatasını 2 tabaktan 1 tabağa düşürdüm mesela etki eder umarım

Hiç açıkmıyorum bu arada sabahda zorla yedim yemesem akşama acikmazdim sırf metabolizma hızlı çalışsın diye yedim

Günde 1 Ogün yersem metabolizmam yavaslarmi ?

Sabah kahve akşam 6/7 de yemek yesem ?

Gunaydin kizlar ,

Benim kilo 62.8 giden 600 gram. Saat 4 de acliktan kalktim surundum BDV de:))) Bir icecek ictim. Gece yogurt yedim. Olacak olacak. :KK70:

Eklentiler

• Photo0213.jpg
    Photo0213.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 16
beimde diyet konusunda sıkıntılarım var
sabah iyi başlıyorum öğlen bozuluyor
akşam spor sonrası istemesemde kaçıyor biraz
ben bide çekirdek bağımlısıyım:KK23::KK23:
Yaaa benim kaçamak saymadıklarım kaçamak mı acaba . 1 lokma ekmej 1 çatal tatlı gibi...neyse kırıcaz inşallah pesetmek yok

Yaaa benim kaçamak saymadıklarım kaçamak mı acaba . 1 lokma ekmej 1 çatal tatlı gibi...neyse kırıcaz inşallah pesetmek yok
evet kacamak
ben kılo almaya oyle oyle basladım
sonra o 1 catal 1 kasıga donusuyor sonra 1 porsıyon yedıkce vucut daha cok ıstıyor en ıyısı komple cıkarmak hıc yememek

hedefıne az kalmıs tebrık ederım :)

İlk hafta 4/5 kilo gider diye düşünmüştüm kilom çok olduğundan bundan sonra da düzenli haftada 3 kilo gider mi emin değilim hani kilo vermek azalıyor duruyor falan :KK43:
Haftada 3 kilo vermen için 150 kilo olman lazım. Detox vs hariç. Haftada 3 kg sadece ilk etapta olur. Ya da ben gibi İsveç yapman lazım o da 13 günlük bir diyet. Sabır olmadan sonuç gelmez. Sen o kiloları kimbilir kaç senede aldın kolay mı ayda 12 kg verilir mi hiç

Hiç açıkmıyorum bu arada sabahda zorla yedim yemesem akşama acikmazdim sırf metabolizma hızlı çalışsın diye yedim

bence yemezseniz bi süre sonra hiç kilo veremezsiniz spor yapın normal kilo verin ekstradan kas yapın incelme daha çok olur 5 verip 10 kılo vermiş gibi durur

Arkadaslar bu hafta daha iyi . Genel olarak kilo verilmis, bazilarimiz sabit kalmis. Kilo listesi ilk sayfada. Kaldi 8 haftamiz...

cgdmk cgdmk ve tulipa tulipa bana emaille gonderecekler. 2 kisi saat farkindan dolayi geceye dogru yukleyecekler.

Bakalim bu hafta kupalar kimlerde...

Ben bugun yogaya gidiyorum. Yeni bir yer. 1 saat suruyor. roxen2303 roxen2303 bugun leslie yi ya yaparim ya yapmam soz veremiyorum. :confused:

Haftada 3 kilo vermen için 150 kilo olman lazım. Detox vs hariç. Haftada 3 kg sadece ilk etapta olur. Ya da ben gibi İsveç yapman lazım o da 13 günlük bir diyet. Sabır olmadan sonuç gelmez. Sen o kiloları kimbilir kaç senede aldın kolay mı ayda 12 kg verilir mi hiç

cok rahatsızım kendımden gercekden :KK70: bır sıhırlı degnegım olsa da pıt pıt kılolardan kurtulsam

bence yemezseniz bi süre sonra hiç kilo veremezsiniz spor yapın normal kilo verin ekstradan kas yapın incelme daha çok olur 5 verip 10 kılo vermiş gibi durur
kılo cok olunca kucuk cocukda olunca spor en fazla yarım saat surebılıyor malesef
ondan sonra da kolumu bıle kıpırtadamıyorum sonra da kızım haklı olarak benımle kosup oynamak ıstıyor ama halım olmadıgından ılgılenemıyorum sanırım tam anlamıyla yeterlı sporu yapabılmek ıcın bır 10 kılodan kurtulmak gerek

en basıtı lesie yaparken gecen gun bılegımı ıncıttım cunku kendıme agır gelıyorum :KK70:

bende trampolın aldım onda zıplamak hareket etmek daha kolay zıpladıgımda ayagım bılegım acımıyor ve delı gıbı zıplayıp hareket edebılıyorum cok yoruyor ve cok terletıyor bu tek basına yeterlı olur mu acaba ?
ustunde ıp atlar gıbı zıplıyorum bacak calıstırma egzersızlerı yapıyorum hoplayarak ama ınsallah yeterlı gelır

bence bu şekilde devam etmelisin yazık etme vücuduna sen ona iyi davranmazsan güzel sonuç alamazsın

Tesekkur ederim :) yaklasik 5.5 ay
sızden de tuyo alayım
karatay dıyetı uyguluyorum gunde 2 ogun yıyorum bazen 1 ogun

ekmek seker un tuz yag abur cubur paketlenmıs gıda rafıne edılmıs hıc bırsey yemıyorum
sıgara alkol gıbı alıskanlıklarda yok

gunde en fazla 2 fıncan sekersız kahvem var

spor konusunda eksıgım malesef
bunun dısında bır mucıze var mı :KK70:

hanı sunu yap etkısı oluyor dedıgınız bırsey mesela su hareketı yap bolgesel ıncel veya sunu iç zayıflatır dedıgınız

sızden de tuyo alayım
karatay dıyetı uyguluyorum gunde 2 ogun yıyorum bazen 1 ogun

ekmek seker un tuz yag abur cubur paketlenmıs gıda rafıne edılmıs hıc bırsey yemıyorum
sıgara alkol gıbı alıskanlıklarda yok

gunde en fazla 2 fıncan sekersız kahvem var

spor konusunda eksıgım malesef
bunun dısında bır mucıze var mı :KK70:

hanı sunu yap etkısı oluyor dedıgınız bırsey mesela su hareketı yap bolgesel ıncel veya sunu iç zayıflatır dedıgınız
Ekstra hicbir sey yapmadim yiyecekbocecek vs sporu da duzenli yapmadim zaten 1.5 aydır sehir degistirme yuzunden neredeye3 hic yok.yaptigimda da leslieyi hep yapmaya calistim baska bisey yok :)

X