All-Star Diyet Yarismasi...

uzmanlar 20dk yapın hergün yapın diyor zaten gitgide artırılır leslie zıplamaktan daha kolay değil mi

uzmanlar 20dk yapın hergün yapın diyor zaten gitgide artırılır leslie zıplamaktan daha kolay değil mi
zıplarken yapıyorum lesie yı trampolın ustunde :)
mesela dızlerımı karnıma cekerek zıplamak havada bırsey yakalr gıbı zıplamak seklınde
yerde bılegım agrıyor zıplarken hıc agrım olmuyor :)

Aaa çok çok geçmiş olsun canım. Bence de sporla güzelsindir zaten. Dengeli beslenmek çok önemli.

Nisacım yağ yaktıran su hazırlayıp içsen normal su yerine.
2 litre suya, 1 parmak boğumu zencefil, 11 yaprak nane, 1 salatalık dilimlenmiş, 1 limon dilimlenmiş.. 1 gece dolapta beklet. Ertesi gün iç, yağ yakıcı etkisi var.

hemen zencefıl alıp denıyorum tesekkur ederım

B bilinmeyenkullanici geçmiş olsun ayrıca tebrikler bence sen zaten ideal kilondasın koruma dönemine geç anladığım kadarıyla boyun bize göre uzun... vücudunu çok zorlama sıfır yağ demek sağlık demek değil belli bi orana ihtiyaç var. Kontrol amaçlı yani yağ kas ölçümü için bir kerelik diyetisyene gidebilirsin. Elbisede çok güzel ayrıca güle güle kullan

Cok fit ve şık görünüyorsun canım...hiç fazlalığın yok bence

cok guzel olmussun elbıse de cok guzel

ben de çok beğendim. maaşallah canım.
Çok teşekkürler kızlarrr
isvec diyeti yapasım geldi çok güzel olmuş
Ben 40 kilo verdim İsveç diyetini daha 5 gün yaptım.
Çok teşekkürler canım o tartılara güvenmiyorum çünkü hepsi farklı ölçüyor korumaya geçeceğim haklısın yeter gibi bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…