Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben sık girmiyorum bir tek yumurtlama gördükten sonra giriyorum sonra renk olunca girmiyorum

Kızlar ovulasyon testiniz regliye bir gün kala böyle koyu çıktı mı ? Peak’e yakın neredeyse, akıntım olunca yapmak istedim ama koyu geldi biraz sanki. Normalde regliye yakın böyle çıkmıyordu sanki

Eklentiler

• CB794F80-C6CE-4D38-858D-6CAEA1FF82FC.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 28
Peki dün yapmışmıydın canım ovalüsyon testini bu şekildemiydi yine
Yok hayır yapmadım, bu ay hiç bişey yapmak gelmedi içimden. Akışına bırakmıştım, bilerek test falan almadım. 40 dakika kadar önce yumurta akı gibi akıntım vardı, içime düştü bir anda yapayım dedim. Aşırı koyu geldi test bilemedim. Geçen aylarda regli günü bile testim pozitif çıkıp 2 saat sonra regli olunca ağzım sütten yandı. O yüzden güvenemiyorum da pek

Ne püüü sü varsa bişi öğrenelim ya anaa aklıma da gelmedi değil o zaman giyinik oluyor bişi mi kaçırdım 3 senedir diye sorguluyo insan sen bari yapma brütüs

Ne püüü sü varsa bişi öğrenelim ya anaa aklıma da gelmedi değil o zaman giyinik oluyor bişi mi kaçırdım 3 senedir diye sorguluyo insan sen bari yapma brütüs
ben püüü yü açık açık yazmama dedi sana değil ajısndmxlx. Bacım ilişkide içe boşalıyor değil mi eşin insanı cevap evetse tamam başka sorum yok herşeyi doğru yapıyorsunnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…