Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

kız yoktur öyle bişey. Varsa bile azdır. Öyle olsa doktorlar demez miydi. Ama aklıma bir şüphe düşürmedin değil ahahahahhaha

Ben de duymuştum ya ama önemsedim mi tartışılır

Kesinlikle mal bi marka heralde sen başka bir markayla devam et bir daha dene istersen almayın şunu da negatifi pozitif pozitifi de negatif gösteriyor olabilir güvenmiyorum hiç
Ya eşim almis gelmiş yapinca şok oldum albi poz gosteriyor silikte olsa ama.artimed de ufacik birsey yok

Kızlar ben de geçen gün bir biyoloğun sayfasında gördüğümü söylüyorum: "Mentrüasyon döngüden itibaren saydığımızda 14. gün döllenme olursa kız olma olasılığı yüksektir; 16, 17. gün döllenme olursa erkek olma olasılığı yüksektir. Çünkü normal şartlar altında Y kromozomu taşıyan sperm daha hafiftir, hızlıdır, daha hareketlidir. Çünkü Y kromozomunda 59 gen X kromozomunda 3bin gen vardır."

Alın şimdi bu bilgiyi naparsanız yapın

Adetim 5-6 gün gecikti 1 haftadır bel ağrısından uyuyamıyorum midem de çok kaynıyor bel agrisi halsizlik de yapiyo sanirim test yaptım 2 defa negatif çıktı offfff çeksem karşıki dağlar yıkılır böyle olup da hamile olan var mı ki

Son düzenleme:

Bende aynı durumdayim canım adet gecikmesinin 2. Günü test yaptım negatif bugün 5. Gün olmadım adet akintin var mı

Bende aynı durumdayim canım adet gecikmesinin 2. Günü test yaptım negatif bugün 5. Gün olmadım adet akintin var mı
Canım beyaz akıntım oluyor hem de normale göre biraz fazla gibi ben de gecikmenin 3. Gününde test yaptim negatif çıkınca bebiş yoktur diye bel ağrısi için ilaç içtim eğer bebiş varsa çok vicdan azabı cekicem

Bende de hiç akıntı yok kuruyum hep ama kasik agrim oluyo inşallah hamilelik vardır kan ver istersen bı de adet olmazsan bende tekrar test yapacağım adet olmazsam

Bende de hiç akıntı yok kuruyum hep ama kasik agrim oluyo inşallah hamilelik vardır kan ver istersen bı de adet olmazsan bende tekrar test yapacağım adet olmazsam
Akıntı hamilelik belirtisi mi acaba daha yeni denemeye başladık hiç bilgim yok doğru dürüst bugün de olmazsa yarın kan vermeye giderim diye dusunuyorum

Akıntı hamilelik belirtisi mi acaba daha yeni denemeye başladık hiç bilgim yok doğru dürüst bugün de olmazsa yarın kan vermeye giderim diye dusunuyorum
Bilmiyorum ki herkesin farklı oluyor kimisi kuru olur kimisi akıntılı olur herkesin vücudu farklı canım ben kuru olduğum için hamile depilmisim gibi geliyo belirti yok mevsimsel gecikmeler mj acaba bunlar bu kadar gecikme olmadı hiç bide negatifi görünce pozitife doner mj hem umudum var hem yok

Ayyni durumdayim hissel olarak hamile değilim gibi bu hissedilir mi gerçi onu da bilmiyorum benim adetlerim düzenlidir aslında en fazla 1-2 gün sapma olur iki aydır böyle gecikiyor geçen ay da 5 gün geç oldu bugünde 5. Gün sanırım. Bilemedim ya şu bel ağrısı beni mahvediyor bi de gece uykusuzluğu

Benim de hep gününde gelir hiç geçikmez bel ağrın adet olmadığın için benim daha çok kasik da ağrı bel de çok hafif de kan ver o zaman net olur bende bı daha test yapıp negatifi görürsem adet günümü beklicem artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…