Geç yumurtlama yaşayanlar bakabilir mi?

İyi canım yaşta sıkıntı yok sağlıklı vücut olduktan sonra sağlıklı beslendikten sonra
B9121D1B-AC02-4A02-8B54-F59EAE516D54.jpeg

Şimdi bu testin yorumlarını okudum da trendyoldan alınanların pozitif çıkarmadığını yazmışlr benim t çizgisinde beyazlık oluşmuş neden olabilir acaba

Eki Görüntüle 3475433
Şimdi bu testin yorumlarını okudum da trendyoldan alınanların pozitif çıkarmadığını yazmışlr benim t çizgisinde beyazlık oluşmuş neden olabilir acaba
İnan hiç bı fikrim yok ama benim de olmuştu birinde böyle. Nedeni ise hic araştırmadım test bozuktur diye düşündüm. Markası ne bunun prodoctorsa asla güvenme o tam bir yalancı🙈😂

Prodoctor ya. Pozitifleri bile göstermiyor diyorlar
İnan hiç bı fikrim yok ama benim de olmuştu birinde böyle. Nedeni ise hic araştırmadım test bozuktur diye düşündüm. Markası ne bunun prodoctorsa asla güvenme o tam bir yalancı🙈😂

Ayy alma ondan evet beni hayal kırıklığına uğrattı iki kez pozitif gösterdi Allah belasını versin 🙈😂 bunun adına benzer varmis o çok iyiymiş erken gebelik testnde
predictor o :) şimdi o gölgeden heveslendik eşimle hahahaha yarın bakalım ne olcakk

26 yi da degerlendirmen gerekirdi ama olsun tutan her şekilde tutar diye düşünüyorum rabbim nasip eder inşallah 🙏🏻 ben o kadar taktım ki kafaya bu ay. Diğer aylardan çok farklı hiç regl belirtim yok ya bahsettiğim solumdaki ağrı sızı dışında bişey yok. Reglim gelecekte gecikme beklicemde içim içimi yiyor
Nasıl yani piki görünce değerlendirmek gerekmiyor mu silik olunca niye tekrar değerlendirmek gerek ?

X