Geç yumurtlama yaşayanlar bakabilir mi?

Nasıl yani piki görünce değerlendirmek gerekmiyor mu silik olunca niye tekrar değerlendirmek gerek ?
Pik olduğu yumurtladigini gösteriyor döllenmesi için yeteri boyuta gelmiş demek.. o günü degerlendiriceksin. Birde siliklesince yumurtan çatlamış olacak o günde önemliymiş . Hatta üç gün üst üste deniliyor. Ama sperm sorunu varsa bir gün mola diğer gün değerlendirme.

image.jpg

Kızlar yorum yapar mısınız ?
Alttaki bugün 🌸

Benim yarın itibari ile gecikmem 4 gün olacak. Hala test yapmaya cesaret edemedim bildiğim şu aşırı gaz sancım var ve cok tuvalete cıkıyorum. :KK43: İnşallah vardır Yumuetlamadan sonraki 13.günümüz yarın. Yine çıkmaz
Sonucunu ne oldu

Kızlar merhaba benim reglime 4 5 gün var ovu testi yapmaya başladım daha öncesinde yapamadım 3 gündür gittikçe koyulaşmaya başladı daha yeni yumurtlama olmuş olabilir mi

Eklentiler

• AC1CC82A-8BCF-4E71-8CB2-A717C7133BC3.jpeg
    AC1CC82A-8BCF-4E71-8CB2-A717C7133BC3.jpeg
    65,5 KB · Görüntüleme: 5
Merhabalar banada yardımcı olabilir misiniz ovülasyon testini yeni kullanıyorum adet biteli 12.günü başladım resimlerde ekleyeceğim kafamı karıştıran öncelikle bu ay ilk defa adet bittikten birkaç gün sonra adet olucak gibi ağrı başladı ayın 9-13 arası falanda yoğun akıntı bel ağrısı falan oldu femometer uygulamasını indirdim orada 5-12 arası ovülasyon gösteriyor fakat ovülasyon testine başladığımda adetin 13.günü pik oldu 12.gününü değerlendirmiştim 14.günü silikleşti çizgi o günde değerlendirdim tabi adet biteli hep ilişki oluyordu bu arada şimdi 15.gün daha silikleşmesi gerekirken daha da koyulaştı yine pik gibi gözüküyor adet düzenleyici kullanıyorum korumasız hapın bitmesine 6 gün var doktor bitince 7 gün bekle dedi ne zaman olacağımda belli değil aslında inanılmaz kasık ve bel ağrım var karnım ağrıyor hastalık halife mevcut yardımcı olabilecek var mı bugün olanı 1 saat sonra tekrar yaptım bu arada rmin olmak için

Eklentiler

• IMG_3263.jpeg
    IMG_3263.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 2
  • IMG_3255.jpeg
    IMG_3255.jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 2
X