Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar ben baya dayanamıyorum karın agrisina ishalde azaldı ama devam ediyor hastaneye gideceğim gebelik şüphem var desem çatlamadan sonra 11. Gün akşamı varsa çıkarmı kanda ? En azından ona göre iğne serum verirlerdi yoksada düzgün bişey yapsınlar yoksa çekilmiyor hiç ümidim yok ama tedbiride bırakmamak lazım

Ay bende çok içiyorum iki aydır kola acaba etkisi varmıdır gebe kalamamakta bilemedim
Tabiki vardır, içeriğindeki maddeleri okuyup adam akıllı bir araştırsanız yanına yaklaşmazsınız, ayrıca şuan hamile kalsanız onu bile etkiliyor, vücuda alınan bir şey kalıntılarını ancak 2 ay sonra fln vücuttan atıyor

Nasıl yani o nasıl oluyor ay ben anlamadım mala anlatır gibi anlatsana aşkım
Erkek ereksiyon olurken önden bi sıvı geliyor canım böyle şeffaf bi sıvı boşandığı meniden önce geliyor. Onda sperm olduğunu söyleyenler var böyle sözde geri cekilme yöntemiyle korunurken hamile kalanlar olmuş

Evet zararlarını biliyorum tabiki . Ama sıcaklardan kola yada asitli çok fazla tüketiyoruz dikkatli olmakta fayda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…