Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlarım az önce başka bi konuda okudum sperm yoğunluğu en çok zevk suyunda var diyolar. Oha bi ben mi bunu yeni öğrendim şimdi Candy7777 Candy7777 B BallYilmaz123 @ayb00 @shine12 Kahhve Kahhve M Momyteam @Beyond the sky D derindenizmavisi @Osev Denizz41 Denizz41 @Poncikokiz24_ ay gülmeyin ama senelerce boşuna mı uğraştım ben şimdi z.suyu kısmında adam giyinik oluyo genelde😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨
Bence o farketmiyor ya bizimde mesela ilişkiye girmeden bir kere geliyor illaki ikinciye olmuş oluyor bende bu konu yüzünden eşimle tartışırım hep 🤭

Reglime 3 gün var erken gebelik testi negatif daha öncede kaset testlerde negatif görmüştüm ama bı ümidim vardı şuan çok üzgünüm 😞 aralığa kadar eşim tekrar yok Aralık'ta da olur mu olmaz mı bilemiyorum 6 7 ayda 1 gelerek bebekte nasıl tutar onu da bilmiyorum 😞
Kız umutsuzluk yok. Benim annemin teyzesinin kocası eve yılda 1 yada 2 defa gelirmiş 6 7 tane çocukları var. Olur olur merak etme gününe denk gelsin yeter

Kızlar ovulasyon testiniz regliye bir gün kala böyle koyu çıktı mı ? Peak’e yakın neredeyse, akıntım olunca yapmak istedim ama koyu geldi biraz sanki. Normalde regliye yakın böyle çıkmıyordu sanki
Ben reglinin bir gün öncesindeki ilişkiyle hamile kalmış bir insanım olabilir

Kız umutsuzluk yok. Benim annemin teyzesinin kocası eve yılda 1 yada 2 defa gelirmiş 6 7 tane çocukları var. Olur olur merak etme gününe denk gelsin yeter
Artık nasip demekten başka bişey gelmiyor elimden Allah'ın dediği olur 🤲 benim var iki kızım eşimin çocuğu yok oda babalık duygusu tatsin istiyorum

Kafam çok karıştı ya kızlar yerleşme kanaması yaşayan veya üstüne görme yaşayan var mı ? Dün adet günümdü oldum ama damla damla soluk renk bi var bi yok pede hiç gelmiyor. Normalde adetlerim yoğun ve pıhtılı olur ağrım çok olur ama hiç biri yok. 4 sene önce ilk gebeliğimde yerleşme kanaması yaşadım aslında ben ama o daha değişikti normal adet gibi olmuştum resmen 4 gün sürmüştü

Arada bir sağ kasığıma sancı giriyor ağrı oluyor ama hiç regl olacak gibi değilim sanki birde garip ama sağ göğsüm çok acıyor ama sol göğsümde acı yok neden olabilir 🤔

Kızlarım az önce başka bi konuda okudum sperm yoğunluğu en çok zevk suyunda var diyolar. Oha bi ben mi bunu yeni öğrendim şimdi Candy7777 Candy7777 B BallYilmaz123 @ayb00 @shine12 Kahhve Kahhve M Momyteam @Beyond the sky D derindenizmavisi @Osev Denizz41 Denizz41 @Poncikokiz24_ ay gülmeyin ama senelerce boşuna mı uğraştım ben şimdi z.suyu kısmında adam giyinik oluyo genelde😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨
Nasıl yani o nasıl oluyor ay ben anlamadım mala anlatır gibi anlatsana aşkım

Kocama siparislerim
1- ekmek
2- sigara
3- kola
4- gebelik testi

Ve sonuc😂😂😂

Eklentiler

• IMG_8996.jpeg
    IMG_8996.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 55
X