Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar bende adet düzensizliği var hormon testi için adetimi belkiyordum, olmayınca ilaç içeyim diye nolur nolmaz test yaptım akşam silik çıktı sabah tekrar yaptım yine silik ama görünen ikinci çizgi çıktı, dayanamadım sabahın 8inde özele gidip kan verdim 27.58 beta HCG ptsi kadın doğuma gidip bi daha kan verip kontrol olcam inşallah tutar

Umudunu yitirmeee herşey bizim için. Ben ehesabımı kapayacaktm hep pozitif ole kapamak ıstedım eşim de gördugu için ıstemıyor artık böyle seylere arada da olsa yazmamı. 4gun. Dhaa beklıcem glb kapamak ıcın. Adet günü test yapacağım tekrar

Vallahi bak gece düşündüm durdum bundan mı olmadı diye yıkılırım yeminle
Kız ne alakası var deli misin zevk suyu azıcık bir şey zaten. Hiç gerçek boşalmayla zevk suyu bir olur mu ya. Allah aşkına oku şunu. Tam boşalma anından önceki sevk suyunda olabilir diyor. Boşalmadan hemen önce penetrasyon oluyordur herhalde. Ne biçim yazdım ya herşey açık açık püüü

Eklentiler

• IMG_5887.png
    172,4 KB · Görüntüleme: 47
Ben hâlâ regl olmadım belirtilerim var aslında göğsüm ağrıyor acıyor kasığıma batmalar oluyor sancı şeklinde bel, ayak ağrım var 4. gün bugün regl gelir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…