Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Benim ateşte bi düşüp bi çıkıyor bende anlamadım günüm 16 Temmuz ama regl olacak gibi ağrılarım olup geçiyor ParlayanGece @sifa1986 @kartanesi8892
Kızlar sizinde ateşiniz zaman geçtikçe artıyor mu. Bütün gün hiç bir şey yapmayıp klima altında otursam bile 36.4 ten başlayip akşam 37 ye kadar gidiyor ve düşmüyor uyuyana kadar

Siz ne kullanıyorsunuz büyüsün diyeü

İçim huzur doldu bu mesajı okuyunca inşallah bu ay hepimizin yüzünü güldürür Rabbim canım benim, öpüyorum benim de dualarım seninle ve bu yoldaki tüm arkadaşlarımızla
Allah kimseyi evlat hasretiyle sınamasın

kızlar merhaba ben bu ay klomen kullandım pko var adetimin 12. günü yani dün persembe 13mm idi .doktor cumartesi ilişki olsun dedi.carsamba 9mm idi bir günde 4mm büyümüş. büyümesi için ne yapabilirim. dün incir yedim 3 tane. baska daha neler yapabilirim kullanan varmı baska klomen. tahminen ne zaman büyür sizce

dün ovulasyon testi yaptım negatifti 13 mm de .ultrasonda yumurtayı gördüm dün .ama ne zaman büyür sizce

Kızlar sabah ilk uyandığım saatlerde ateş testi yapıyorum. Diğerleri 08.00 civarı sadece dünki testim 07.17 de. Bu gidişatı anlamadım
AdChoices
ADVERTISING​

Kizlar ovu testi yetmiyormuş gibi bide bu belaya kaldım.iniyor çıkıyor kafasina göre takılıyor
Kızlar bence buna göre değerlendirin:
Her gün sabah yataktan kalkmadan önce vücut ısısı ölçülür. Genel olarak vücut ısısı adet kanamasının başladığı günden yumurtlama gününe kadar yaklaşık olarak 36.1-36.6 °C arasındadır. Yumurtlama gerçekleştikten sonra progesteron hormonunun artışına bağlı olarak bazal vücut ısısı ortalama 0.4-0.8 °C artar. Bir sonraki adet kanamasından kısa bir süre önce veya adet kanaması sonrasında bazal vücut ısısı tekrar normal aralığa geri döner.
Benim normalde vücut ısım 36.3-36.4 çıkıyor yumurtlamadan sonra 36.6-36.7 çıkıyor

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-12-12-17-28-413_com.bm.android.thermometer.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 20
Ben çok kullandım. Benim hep 14.gün olurdu ama son kullanışımda 17.gün oldu yavaş büyüdü doktorum ek olarak iki daha kullanmamı söyledi. İki tane yumurta vardı biri 17.gün çatladı diğeride 2-3 gün sonra

Bu arada hiç konuşmadan ve bir şey yiyip içmeden ölçmeniz gerekiyor uyandığınız gibi yoksa sonuç doğru çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…