Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba canım piki görmeme ihtimalin var çatlamış olmasa sılıklesmez diye biliyorum az da kalmıs bence 4ünde pik oldu sen yakalayamadan silikleşti hangi günler değerlendirdin

canim selam, testlerine baktim. henuz pik olmamis bunlar gibi ama sivi alimina vs. dikkat ediyor musun?

Sat 13 Haziran bat 13 temmuz, hayırlı uğurlu olsun inşallah bu ay güzel haberler almak nasip olsun hepimize

Merhaba canım piki görmeme ihtimalin var çatlamış olmasa sılıklesmez diye biliyorum az da kalmıs bence 4ünde pik oldu sen yakalayamadan silikleşti hangi günler değerlendirdin
Bir ihtimal bunu düşünüyorum ben de ikisi aynı renk ama ikisi de yeterli koyulukta değil
3-4-6-8-10 temmuz degerlendirmeler
Genelde 1 er gün arayla denedik
3ünden önce ufak bir ara oldu sadece
canim selam, testlerine baktim. henuz pik olmamis bunlar gibi ama sivi alimina vs. dikkat ediyor musun?
Sıvı alımına dikkat ediyorum yani genelde uyandıktan sonra tuvalete çıkıp bekliyorum 2 saat daha bir sey yiyip icmeden bazen bir yuduk su iciyorum okadar
Eger onu kacirdiysam gün içinde 2 saate yakın bekliyorum.
Reglime az kaldı niye böyle oldu neyi doğru yapmadım bilemiyorum. Gebelik hazırlığı öncesi muayene oldum gayet normal dedi doktor.
Bu ay biraz az kalori aliyorum bir yandan bir kaç kilo vermek için o etkilemiş olabilir mi bilemedim. Takviye folik asit d vitamini polen propolis vs kullanıyorum
Adetlerim hep düzenliydi
Öncesinde doğum kontrol hapı kullandım uzun süre
Durum bu
Nerden yakalanacak bilmediğimden tüm bilgileri sıraladım

kızlar benim Dr civanım yumurtalıkların çok iyi olduğunu söyledi buna bile rahatladı içim. Yumurtam çatlamış. Şükür yine anladım eve gelir gelmez değerlendirdik çok komikti. Hala zaman olabilir diye Kızlar bu ay tutmazsa ben önümüzdeki ay kımseye bişey demıcem şu gün oldu bugun oldu diye nazar olmamak adına 4aydır deniyoruz dedim yanlışlıka agzımdan 4 çıktı ya 3. Deneme halbuki cunku hazıranı saymyordum bomboş gecti çoook erken yumurtlama olunca.. burada yoktum kimyasal gebelikte. Şuanda kendı evımdeyim bilgisi yok Dr.un tabi. Neyse anlattım herşeyi bana 1ay sonra gel dedi hormonlarına bakalm adet olursam gıdecegım hormonlara bakılcak. Allah'ım nolur nasip olmasın hormon baktırmak

ne güzel anlayabiliyosun kürtajdan sonra hiç yumurtlama akıntısı görmedim dengem şaştı resmen. inşallah gebelik olur da hormon testlerine gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…