Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben çok kullandım. Benim hep 14.gün olurdu ama son kullanışımda 17.gün oldu yavaş büyüdü doktorum ek olarak iki daha kullanmamı söyledi. İki tane yumurta vardı biri 17.gün çatladı diğeride 2-3 gün sonra
ek olarak iki adet hapmı içtiniz.anladım salı günü bi daha bakacak ultrasondan.pazartesi tatil oldugu için.kacar mm idi 17.günde hatırlıyormusunuz

Benim ateşte bi düşüp bi çıkıyor bende anlamadım günüm 16 Temmuz ama regl olacak gibi ağrılarım olup geçiyor 🤷‍♀️ @ParlayanGece @sifa1986 Freshmommy Freshmommy
Canım daha önce dediğim gibi adet günü düşmemesi önemli ama çatlamaya göre adet günü. Benim de bu ay atesım düşük 2 gündür yeniden. Ben dha karmaşıgım ya 2 tane yumurtladım ya da dun. 1 gün oncesı cıkmıstı şaşırmıstım direkt cıkmasına hatta hala sanmyrm demıstm yumurtlamaya sonra dogru çıktı ve yine ındı ama bdha Çıkamadı tablo kayıyor elde 2 ılskı kaldı dun ise degerlendırmedk dıye canım sıkkın. Saat 3ü iple çekiyorum DRM neler diyecek dogru mu bilmişim onaylanmasına ıhtıyacm var hislerimin sanırım. Sevdiğimiz abimizin kaybı bende sinir sistemimi fena etkıledı stres yüklendim hc olmadığı kadar sanrım

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-12-09-37-51-425_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_2024-07-12-09-37-51-425_com.bm.android.thermometer.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 27
ek olarak iki adet hapmı içtiniz.anladım salı günü bi daha bakacak ultrasondan.pazartesi tatil oldugu için.kacar mm idi 17.günde hatırlıyormusunuz
Eksik yazmışım iki gün fazladan kullandım toplam 4 hap oluyor. 15.gün solda 17mm sağda 11mmdi. İki gün sonra yani 17.gün gittiğimde solsaki çatlamış sağdaki 15mm olmuştu o da daha sonra çatlamıştı.

Canım daha önce dediğim gibi adet günü düşmemesi önemli ama çatlamaya göre adet günü. Benim de bu ay atesım düşük 2 gündür yeniden. Ben dha karmaşıgım ya 2 tane yumurtladım ya da dun. 1 gün oncesı cıkmıstı şaşırmıstım direkt cıkmasına hatta hala sanmyrm demıstm yumurtlamaya sonra dogru çıktı ve yine ındı ama bdha Çıkamadı tablo kayıyor elde 2 ılskı kaldı dun ise degerlendırmedk dıye canım sıkkın. Saat 3ü iple çekiyorum DRM neler diyecek dogru mu bilmişim onaylanmasına ıhtıyacm var hislerimin sanırım. Sevdiğimiz abimizin kaybı bende sinir sistemimi fena etkıledı stres yüklendim hc olmadığı kadar sanrım
inşallah güzel haberler alırsın. Ben mart ayında düşük yaptığım gebeliğim sadece 3 ilişkiyle olmuştu hiç umudum yokken hamile kaldığımı öğrendim. Bakarsın güzel haberleri alırsın sende

Merhaba güzel anne adayları.
Yeni topic hepimize uğurlu gelir inşallah. 🍀
Haziran-temmuz grubu yavaştan kapanıyor herkesi burada görmeyi çok isterim.
Diğer aylar olmamış olabilir ama bu ay olmayacak diye bir şey yok umudumuzu yitirmeden tam gaz devam 💪

Beni etiketleyerek sat ve bat yazabilirsiniz tabloya eklerim

İSİMSAT❤️BAT💚
@gzd90971 haziran10 temmuz
bademlicikolata bademlicikolata 16 haziran12 temmuz
Lorelailai Lorelailai 16 haziran12 temmuz
cookiep cookiep 17 haziran12 temmuz
morciveert morciveert 15 haziran15 temmuz
@sifa198615 haziran15 temmuz
@ParlayanGece25 haziran15 temmuz
vanilya85 vanilya85 16 haziran15 temmuz
@Bahar esinti20 haziran17 temmuz
Candy7777 Candy7777 22 haziran22 temmuz
@kimyonkokusu23 haziran23 temmuz
@Sarisu28 haziran24 temmuz
@espressoc29 haziran24 temmuz
Freshmommy Freshmommy 27 haziran24 temmuz
@nyxnyx28 haziran27 temmuz
@Hayirligunler67827 haziran28 temmuz
@esra gok2 temmuz28 temmuz
@ArasaNillGerek2 temmuz29 temmuz
@bluecam29 haziran28 temmuz
@ucge28 haziran29 temmuz
@esmanurrrr5 temmuz30 temmuz
@ogretmennnhaniiimm119 haziran1 ağustos
@imermeri2 temmuz1 ağustos
@yagmurum_378 temmuz1 ağustos
@Gulbahcesii963 temmuz2 ağustos
@monica1237 temmuz3 ağustos
@beezuus30 haziran4 ağustos
MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii 30 haziran4 ağustos
@Mervesare4110 temmuz6 ağustos
yasemincimmm yasemincimmm 10 temmuz 7 ağustos
@halolita5 temmuz8 ağustos
@attorney069 temmuz13 ağustos
@annelik yolunda11 temmuz13 ağustos
@Marryyj15 haziran-
benide eklermisiniz adet gunum 31 temmuz agustosta aşılama olcak

cookiep cookiep bademlicikolata bademlicikolata kızlar sizde durum nedir? Var mı bir belirti? 🌸
Canım benim göğüs uçlarında ağrı var, damarlar belirginleşti ve bel ağrım çok oldu son zamanlarda. Dün gece de bel ağrısından zor uyudum. Onun dışında regle dair de hamileliğe dair de bişey yok sinir bozucu😃 Benim bazen gecikiyor bi iki gün, o yüzden bugün geçti kesin var demiyorum. Sen ne durumdasın akıntının devamı gelmedi dimi?

Canım benim göğüs uçlarında ağrı var, damarlar belirginleşti ve bel ağrım çok oldu son zamanlarda. Dün gece de bel ağrısından zor uyudum. Onun dışında regle dair de hamileliğe dair de bişey yok sinir bozucu😃 Benim bazen gecikiyor bi iki gün, o yüzden bugün geçti kesin var demiyorum. Sen ne durumdasın akıntının devamı gelmedi dimi?
Gelmedi canım. On dakikada bir kontrol ediyorum 😅

merhaba Hanımlar ☺️
Herkese yeni topic hayırlı olsun🌸
Önceki gruba da yazıp ovulasyonla ilgili bir şeyler sormuştum benim kafa yine karışık diye geldim aranıza yazamasam bile okuyorum ☺️
Bizim 3. Ayımız bu ay. ( doğum teminatlı sigorta yaptırdım diye 1 ay daha korunmuştuk 🥲 ama boşunaymıs evet ben de hemen gebe kalıcam sananlardanım 😁) bu ay olmazsa zaten sigorta da yetişmez doğuma.
Her neyse bu ay ilk defa ovulasyon yaptım.
18-19 lekelenme 20 Haziran regl başlangıcıydı. (20 haziran 1. Gün sayılıyormuş) 4 gün sürdü
Testlerim pik olmadı sanıyorum ama yine de 4 temmuzda 2si ayni renk gördüm gibi ekleyeceğim size. İlk fotoğraf. Sonra hep silik gitti.
Bugün yine yükseliyor gibi işte işler burada karışıyor bende bir bakar mısınız? Biraz karın agrim var bat a 6 gün var 18 temmuzda olurum tahminen28-30 gün dôngü aralığım.
Bu kardeşinize bir el atalım 🙏🏻😁

Eklentiler

• IMG_6786.jpeg
    IMG_6786.jpeg
    66,1 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_6787.jpeg
    IMG_6787.jpeg
    90,4 KB · Görüntüleme: 25
Ay kızlar sonucum hala çıkmadı saat üç oldu nerdeyse arıyorum sağlık ocağını 3 e kadar çıkmazsa salıya kalır diyor nasıl dayanacam salıya kadar ya

X