Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

ek olarak iki adet hapmı içtiniz.anladım salı günü bi daha bakacak ultrasondan.pazartesi tatil oldugu için.kacar mm idi 17.günde hatırlıyormusunuz

Benim ateşte bi düşüp bi çıkıyor bende anlamadım günüm 16 Temmuz ama regl olacak gibi ağrılarım olup geçiyor @ParlayanGece @sifa1986 Freshmommy
Canım daha önce dediğim gibi adet günü düşmemesi önemli ama çatlamaya göre adet günü. Benim de bu ay atesım düşük 2 gündür yeniden. Ben dha karmaşıgım ya 2 tane yumurtladım ya da dun. 1 gün oncesı cıkmıstı şaşırmıstım direkt cıkmasına hatta hala sanmyrm demıstm yumurtlamaya sonra dogru çıktı ve yine ındı ama bdha Çıkamadı tablo kayıyor elde 2 ılskı kaldı dun ise degerlendırmedk dıye canım sıkkın. Saat 3ü iple çekiyorum DRM neler diyecek dogru mu bilmişim onaylanmasına ıhtıyacm var hislerimin sanırım. Sevdiğimiz abimizin kaybı bende sinir sistemimi fena etkıledı stres yüklendim hc olmadığı kadar sanrım

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-12-09-37-51-425_com.bm.android.thermometer.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 27
ek olarak iki adet hapmı içtiniz.anladım salı günü bi daha bakacak ultrasondan.pazartesi tatil oldugu için.kacar mm idi 17.günde hatırlıyormusunuz
Eksik yazmışım iki gün fazladan kullandım toplam 4 hap oluyor. 15.gün solda 17mm sağda 11mmdi. İki gün sonra yani 17.gün gittiğimde solsaki çatlamış sağdaki 15mm olmuştu o da daha sonra çatlamıştı.

inşallah güzel haberler alırsın. Ben mart ayında düşük yaptığım gebeliğim sadece 3 ilişkiyle olmuştu hiç umudum yokken hamile kaldığımı öğrendim. Bakarsın güzel haberleri alırsın sende

benide eklermisiniz adet gunum 31 temmuz agustosta aşılama olcak

cookiep bademlicikolata kızlar sizde durum nedir? Var mı bir belirti?
Canım benim göğüs uçlarında ağrı var, damarlar belirginleşti ve bel ağrım çok oldu son zamanlarda. Dün gece de bel ağrısından zor uyudum. Onun dışında regle dair de hamileliğe dair de bişey yok sinir bozucu Benim bazen gecikiyor bi iki gün, o yüzden bugün geçti kesin var demiyorum. Sen ne durumdasın akıntının devamı gelmedi dimi?

Gelmedi canım. On dakikada bir kontrol ediyorum

merhaba Hanımlar
Herkese yeni topic hayırlı olsun
Önceki gruba da yazıp ovulasyonla ilgili bir şeyler sormuştum benim kafa yine karışık diye geldim aranıza yazamasam bile okuyorum
Bizim 3. Ayımız bu ay. ( doğum teminatlı sigorta yaptırdım diye 1 ay daha korunmuştuk ama boşunaymıs evet ben de hemen gebe kalıcam sananlardanım ) bu ay olmazsa zaten sigorta da yetişmez doğuma.
Her neyse bu ay ilk defa ovulasyon yaptım.
18-19 lekelenme 20 Haziran regl başlangıcıydı. (20 haziran 1. Gün sayılıyormuş) 4 gün sürdü
Testlerim pik olmadı sanıyorum ama yine de 4 temmuzda 2si ayni renk gördüm gibi ekleyeceğim size. İlk fotoğraf. Sonra hep silik gitti.
Bugün yine yükseliyor gibi işte işler burada karışıyor bende bir bakar mısınız? Biraz karın agrim var bat a 6 gün var 18 temmuzda olurum tahminen28-30 gün dôngü aralığım.
Bu kardeşinize bir el atalım

Eklentiler

• IMG_6786.jpeg
    66,1 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_6787.jpeg
    90,4 KB · Görüntüleme: 26
Ay kızlar sonucum hala çıkmadı saat üç oldu nerdeyse arıyorum sağlık ocağını 3 e kadar çıkmazsa salıya kalır diyor nasıl dayanacam salıya kadar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…