Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Hoşbuldum mefkuremmmm Canan Hocanın kitaplarında yok bitanemm .aslına bakarsan bunlara efsane diyenlerde var .Çünkü ıspanak demirin yanısıra kalsiyum bakımındanda zengin cnm kalsiyum demir emilimini azaltıyor .Bir yandan da ıspanağın içindeki bir madde adını şimdi unuttum o da kalsiyumun emilimini engelliyor bu durumda yoğurtlu ıspanak ile kalsiyum emilimi artıyor aynı durum etin yanında yoğurt içinde geçerli ben sindirim açısından bakıyorum etin yanında salata tercih edersek daha çabuk sindiriliyor

Teşekkür ederim cnm
Aklımda tutacam

İyiyim Kamilemm sen nasılsın arada uğra takıma gelmesek hiç slm yok
Bende iyiyim canim ya napalım çocuklarla ugrasiyoruz iste hayat mücadelesi valla bazen buraya bile zor geliyorum ama takima girmeden hatta sen bi önceki gelisine kadar bilmyodum takimin oldugunu

Oh be mantıklı bir yorum duydum sonunda yoğurt suz ıspanak mi olur

kızlar dünkü menüm
sabah
1 dilim kepek ekmeği
beyaz peynir
domates
öğlen
2 tane tavuk but
akşam
köri soslu tavuk
1 kadeh şarap
1 lokum
1 parça çikolata
su 2 lt
spor 40 dk yürüyüş bandı 20 dk eliptik bisiklet + sıkılaşma hareketleri

En azından spora gşdebilmişin cnm
Akşam tavuk hariç olmamış

Valla @poniponna ya katılıyorum. Burası olnasa ben de çoktan pes etmiştim. Buraya yazmaktan utandığım için cısss ya da kaçamak yapmıyorum. Yoksaaaa çoktan neler yemiştim :))

Spor cok iyi ama çikolata lokum ne demeli ama senin meto okadar cik sryi onemsemez halleder eminim
gayet guzel canim hosafta sekersizmis zaten

Ben beğendim canım gayet güzel olmuş

Yok canım. Doktora gitmekten nefret ediyorum. Ama bu ara salgın var buralarda. Herhalde bsna uğradı ve bende jsldı bu salgın.
Ama olurmu güzelim
Eğer bikaç gündür devam ediyorsa ve geçmiyosa gitmen lazım
Belki bi virüs falan olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…