Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Screenshot_2015-12-14-11-47-32-1.png

Canim ya bu regl mahvediyor insani hrlede gecerse ama geçmesine rağmen iyi vermisin canim daha perşembeye var inşallah ikimizde çok güzel sonuçlar aliriz vr herkes:))
Teşekkür ederim Kankisim sen de iyi vermissin rakibem bu hafta gececeksin beni sen ben hâlâ regl olmadım :KK43:

Bu forum iyi ki var şimdi de önceki on kilo verme seruvenimin başlamasında da kilo verme başarı öyküleri var.burasi olmasa kaç kere bırakmıştım.100 gün olmak üzere :KK45:
Aynen öyle cnm
Bu hepimiz için geçerli heralde
Tabiki arada sıkılmalar bıkmalar olabiliyor
Bu süreyide birbirimize destek olarak atlatıyoruz

Şaka maka seninde baya olmuş güzelim
Samimiyetle söylüyorum senide çok takdir ediyorum
Başlangıçtaki menüleri görünce doğrusunu istersen devamlılık göstereceğine pek inanmamıştım
Ama şimdiki menülerin 180 derece değişti
Ve azmini hırsını hissedebiliyorum
Artık başaracağından eminim

Çok güzel ve doğru bir yazi
Diyet yapmak işe yarasaydı hayatta bir kez yapmak zorunda kalırdık.Önce hayat değişikliği gibi köklü bir mucize olduğuna inanın ve bir hayal kurun.

Bir magazin dergisi alın ve içinden çok beğendiğiniz bir vücut bulun. Ben böyle göründüğümde neler olurdu diye düşünün. Neler giyerdim, insanların tepkisi ne olurdu, kimlere hava atardım kimleri gururlandırırdım. Ve bu hayali hep aklınızın bir köşesine kazıyın. Daha sonra aklınız bu savaşa girmeye hazır olduğunda kolları sıvayıp başlayın.

İlk zamanlar spor bile yapmanıza gerek yok.
Çünkü hiç spor yapmamış sağlıklı beslenmemiş bir insan hem beslenme hem davranışını aynı anda değiştirmeye çalıştığı için de bocalayıp sıkılıp bırakır.
Önce yeme alışkanlığınızı değiştirin, her gün bir kaşık eksilterek, az yağlıya geçiş yapıp sebze meyveyi yükselterek. Bir süre yeni beslenmenizi oturtun bir ay kadar.
Daha sonra sporu yavaşca hayatınıza katın. Günde yarım saat bir saat yürümek gibi.Ve en önemlisi kendinize zaman tanıyın. Yarım sene bir sene kadar.

Dünyadaki herkes 1 ayda 20 kilo vermek ister hatta bayılır, eğer öyle bir şey sağlıklı olsaydı.

Canınızdan vermeyin, yağınızdan verin.

Hem bir sene uzun diye düşünüyorsunuz ama senelerdir bu diyetlerle boğuşup hala aynı kiloda saymak can sıkıcı değil mi? Artık bunu çekmek zorunda değilsiniz.Bundan bir sene sonraki yaz kendinizi hayal edin, bu yaza yetşsin diye sıkıp boğmayın kendinizi, rahatlayın kovalayan yok.

Birkaç gün zihnen hazırlanın. Sonrası başarı..

Alıntı

Aynen öyle cnm

Başlangıçtaki menüleri görünce doğrusunu istersen devamlılık göstereceğine pek inanmamıştım
zuhalim ne haber kiz

Cok dogru özellikle yıllarca ugrasip ayni yerde durmak cok kotu bi sene ugras bakis acini degistir yemeni degistir mutlu ol dimiya
Sürekli şikayet edip yerinde saymaktan sa
İstikrarla azimle devam edip bi 6 ay yada 1 sene sonra incecik olmak daha mantıklı
Zaman o kadar çabuk geçiyorki
Neden bi 6 ay sonrasında aynı pişmanlıkları yaşayalım değilmi

bugun gercekten spor olmasafa ki görünen olmayacak iyi format atamamasim beynime
iyi bir menuyle gelmek istiyorum yaniniza

bugun gercekten spor olmasafa ki görünen olmayacak iyi format atamamasim beynime
iyi bir menuyle gelmek istiyorum yaniniza
Zaten önemli olan önce menüyü oturtmak lazım
Yoksa spor işe yaramıyor
Başlangıçta Menüler düzelince otomatikman eksiler gelir

Ortadaki 69 sa Kilo olarak benden zayıf
Ama görünüş olarak sanki öyle değilim gibi
Yoksa kendimimi kandırıyom

Bunlar hangi sayfada cnm
buna inanma zuhal banada herkes en fazla 63 varmisin diyorlar ama tarti yuzume tukuruyor resmen
sukur pili bittide tartikmiyom sinirlenmiyom

Aynen öyle cnm

Hakikaten ya neydi menulerim öyle pideler browniler :KK70: teşekkür ederim Mefkurem bunları senin söylemen benim için çok önemli

X