Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

1. Saat 11 de yedim sabah cNim ama ben zaten bu hafta iki ogün yapiyorum o yüzden öğle yemedim aksamida 4 gibiydi sanirim o zaman yedim

Kanka boyum1.62 63 aarasi.tesekkur ederim canim.bu arada ilk hedef 70 canim gerçek hedefim 58 yada 60 :))daha cokk burdayom sizi birakmam merak etme:))[QUOTE.ver, post: 44057506, member: 527775"]Kankisim maşallah in var süpersin boy kaçtı.
Kız hedef 70 demişsin 70 olunca gidecek misin mezun mu olucan kız hemencik :):)[/QUOTE]
Canim boyum

hep onu istiyorum inan benim için doğru neyse o olsun hayırlısı neyse o olsun hayırsızsa bana şimdi hayırlı gözüken şey dahi olmasın
çok teşekkür ederim canım valla bu dönemler oruç tutmak için çok iyi aslında saat açısından

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Saat 11 de yedim sabah cNim ama ben zaten bu hafta iki ogün yapiyorum o yüzden öğle yemedim aksamida 4 gibiydi sanirim o zaman yedim

anladım canım ama acıkmıyomusun ne biliyim bana çok mantıklı gelmedi acıkıyorsan ve yemiyorsan acıkmıyorsan o ayrı çünkü acıktığında ve yemediğinde mantıken daha çok yeme ihtimalin daha fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…