Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canim aksamlari tabiki çok acikiyorum ama AC kalmadan da çok.kilo veremiyorum karatay tarzi birazggünde iki ogün ama sadece ekmek var :))
anladım canım ama acıkmıyomusun ne biliyim bana çok mantıklı gelmedi acıkıyorsan ve yemiyorsan acıkmıyorsan o ayrı çünkü acıktığında ve yemediğinde mantıken daha çok yeme ihtimalin daha fazla

Günaydın kizlar
Daha fazla coxutmadan ve yoldan çıkmadan geri doneyim bugunden itibaren menu bildiriyorum hos sabah biraz kotu oldu ama diger öğünler telafi ederim ins

Hoşgeldin tatlım

Mefkurem Mefkurem ablacım okudum gecmisi ama hepsini degil de genel anlamda kuralları anladim
Her gun butun menulere yorum yapcaz en az kilo veren iki kisi menu ve spor takibi yapacak haftada 4gun enaz 30 dk spor yapılacak a
Atladigim bisey varmı bilmiyorum

Tam da anladığın gibi

Günaydın ablam nasılsın

Heh ayni ben oglan neredeyse hic uyumadi agladi durdu salladim durdum bazen sallanmada kar etmedi kucakta ayaga kalkip hafif zıplayarak uyuttum ama cok kötü durumu iki gram aldiydik onuda verdi garibim kac gündür cekiyo cok agir geldi
ay uyku niye bu kadar tatlı Günaydın sanada

Uyku bize tatlı da bu benişlere değil sanki :KK66:

Hsrika görünüyorsun

Ben mutfakta hamurişleriyle boğuşuyom
Kolay gelsin bana

Kolay gelsin

Canim aksamlari tabiki çok acikiyorum ama AC kalmadan da çok.kilo veremiyorum karatay tarzi birazggünde iki ogün ama sadece ekmek var :))

canım bana sorarsan yoğurt falan ye salata ye tok tutacak şeyler ye çünkü diğer türlü bundan sıkıldığında normal yemeye başladığında kilo alabilirsin buna dikkat et

X