Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

1. Saat 11 de yedim sabah cNim ama ben zaten bu hafta iki ogün yapiyorum o yüzden öğle yemedim aksamida 4 gibiydi sanirim o zaman yedim
    canım ya öğleni keşke o kadar es geçmeseydin sabah kaçta yedin acaba?

ben beğendim menünü tatlım afiyet olsun

çok beğendim ben bu menüyü çok özendiğim bir menü

akşam bişey yememeyi ikindede yediğin için yapmışsın belli ama pek olmamış menü ikindi ve akşam olmamış sende farkındasındır zaten bence akşam bişey yememek yerine keşke suyu 1.5 değilde daha fazla içseydin daha mantıklı olurdu

afiyet olsun bu menüyü de sevdim ben çok hafif güzel olmuş

iyi yapmışsın tatlım yaz tabikii
    öğlen sağlıksız ama az o yüzden toparlama sürecinde bence kabul edilebilir
    ama akşamki mantı olmasaymış daha iyiymiş
    ama susuz olmaz tatlım en baş kural sen benden iyi biliyosun bunu

afiyet olsun canım çok hafif öğlen mandalinanın yanında yoğurt falan yesen ya da hiç meyve yemesen salata yada sebze tarzı bişey yesen daha iyi olabilirdi en azından bide daha doyurucu olurdu gibime geldi biraz az olmuş sanki menü

yine harikalar yaratıyorsun tatlı kadın :)
    güzel menü laf yok

IMG_20151213_110045-1.jpg

Kanka boyum1.62 63 aarasi.tesekkur ederim canim.bu arada ilk hedef 70 canim gerçek hedefim 58 yada 60 :))daha cokk burdayom sizi birakmam merak etme:))[QUOTE.ver, post: 44057506, member: 527775"]Kankisim maşallah in var süpersin boy kaçtı.
Kız hedef 70 demişsin 70 olunca gidecek misin mezun mu olucan kız hemencik :):)[/QUOTE]
Canim boyum

Sen artını koyda tatlım
Öğlen ayranda vardı unutmuşum

Çok iyi yapmışın bitanem
Benimde borçlarım varda ben oruçken hiç Kilo veremiyorum
Sanki şimdi veriyomda :KK48:

Valla hiç hatırlamıyom cnm :KK23:

Allah en kısa zamanda içine ferahlık versin
Sıkıntılarından kurtarsın
Su akar yolunu bulur bitanem
Her şerde bi hayır vardır
Eğer senin için hayırlı bişeyse sonu tatlıya bağlanır bi şekilde
Yok değilse, şimdi bitmesi daha iyi
O yüzden Allahtan herzaman hayırlısını nasip et
Doğru karar verebilmeyi nasip etsin inşallah

hep onu istiyorum inan benim için doğru neyse o olsun hayırlısı neyse o olsun hayırsızsa bana şimdi hayırlı gözüken şey dahi olmasın
çok teşekkür ederim canım valla bu dönemler oruç tutmak için çok iyi aslında saat açısından

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Saat 11 de yedim sabah cNim ama ben zaten bu hafta iki ogün yapiyorum o yüzden öğle yemedim aksamida 4 gibiydi sanirim o zaman yedim

anladım canım ama acıkmıyomusun ne biliyim bana çok mantıklı gelmedi acıkıyorsan ve yemiyorsan acıkmıyorsan o ayrı çünkü acıktığında ve yemediğinde mantıken daha çok yeme ihtimalin daha fazla

X