Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ah nerde canım dar gelen kıyafet ben hep 84-89 kilo arasıydim son 8 yılda. Sadece gecen yil 3 ay içinde bi 75 i görüp tekrar hamilelikle 80 li kilolara geldim.
Eee daha iyi ya
Hep yeni ciciler alacan desene
Hedefe ulaşınca bol gelen hoşuna giden kıyafetlerinide daralttırabilirsin
Ben 2-3 tane takımımı daralttırdım tr de
Çok uyguna geldi

S.a arkadaşlar nasilsiniz benim net bittiği için dun aksam hic giremedim siteye simdi eşimin vifi den gidiyorum dunki menumu yazayim hemen sabah normal kahvalti ekstra bisey yoktu
Öğle1 kase mercimek ccorbasi
Aksam 8 adet lahana sarmasi yoğurt
Su iki litre spor yoktu dun

Lahana sarması sanki biraz fazla olmuş canım
Nasılsın nasıl gidiyor rakibem :)
Ne zaman yenileniyor paketin
Hangi operatörü kullaniyorusn yeni kampanyalar vr

Olabilir canim 6 tane olsa daha iyi olurdu ama:)) canim paketim faturali değilo yyüzdenbitince otomatik yenilenmiyor ben ne zaman yuklersem o zaman yenileniyor dun bitti avea kullanıyorum ama değiştirmek istiyorum interneti çokyyavaş.bu arada bugünhasta oldum cçok şükür nehir inan her ay ayni sıknti korkuyorum geçince biliyor mmusun.sen neler yapiyosun bakalim bu hafta hic veremedim ben canim ama haftaya hedefim 70.5 ve bu hedefe inmek içinelimden geleni yapicam canim
Lahana sarması sanki biraz fazla olmuş canım
Nasılsın nasıl gidiyor rakibem :)
Ne zaman yenileniyor paketin
Hangi operatörü kullaniyorusn yeni kampanyalar vr

Merhaba kızlar
Dünkü menu
Sabah
1 kaşık domates sos
1 kk peynir
1 dilim tam buğday ekmeği
4 zeytin
Öğlen
1 Türk Kahvesi
1 dilim börek
Aksam
1 kepçe yoğurt çorbası
Tavuk 1 parça
2 kaşık pilav
Su 2.5 lt

Börek pilav aynı güne olmamış canım.

Hazırken bildireyim
Sabah 7 30
1 yumurtalı omlet 1kk peynir roka 1 dilim çavdar ekmeği 1 kase yoğurt içine 1 kuru kayısı
Öğlen 12 00
Yarım kase şehriye çrbası 3 kadınbudu köfte tere

Akşam 18.00
1 tavuk budu yağsız tavada bol salata

Spor 2 km yürüyüş
Su 2 lt oldu şimdilik

Canım benimki de faturasız ben de avealiyim ama ben aksine internetten çok memnunum. Şimdi avea da yeni kampanya var 4 gb internet çok da uygun paketim bitsin ona gececem.
Faturalı ama..
Hadi gözünaydın cabim valla ben de gecikince korkuyorum hamile olmaktan.
Az kalmıs hedefe cabim ulasirsin yavaş yavaş acele etme kız bizden sıkıldin mi yoksa :):) :)

Borek cıs olmuş canım onun dışında iyi.
Menü güzel canım

Güzel olmuş afiyet olsun bol bol eksiye dönsün

Kardeşime gitmiştik o yüzden ama bahane olamaz mutlaka biryerlere gitcez dimi

Oluyor ya valla gittiğin yerde sıkıntı. Bu aralar bir yere gitmemeye çalışıyorum bende. Yesem olmuyo yemesem aklım kalıyo )

Menü güzel canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…