Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Hazırken bildireyim
Sabah 7 30
1 yumurtalı omlet 1kk peynir roka 1 dilim çavdar ekmeği 1 kase yoğurt içine 1 kuru kayısı
Öğlen 12 00
Yarım kase şehriye çrbası 3 kadınbudu köfte tere

Akşam 18.00
1 tavuk budu yağsız tavada bol salata

Spor 2 km yürüyüş
Su 2 lt oldu şimdilik
Güzel menü şefim :KK48:

Merhaba kizlar
Menüm sabak 1 yumurta iki dilim ekmek peynir salatalik domates

Ogle 3 tane lahana sarma
Aksam 1 dilim ekmek peynir birkaç zeytin bugün akşam yemeği agirdi bende bunlari yedim :))
Spor olarak yarim saat yuruyus
100 ip atlama
Biraz sağa sola eğilme
30 mekik
Su iki buçuk litre

Merhaba kizlar

Ogle 3 tane lahana sarma
Aksam 1 dilim ekmek peynir birkaç zeytin bugün akşam yemeği agirdi bende bunlari yedim :))
100 ip atlama
Biraz sağa sola eğilme
30 mekik
Su iki buçuk litre
Toplamda uç dilim ekmek fazla olmuş canım tartı öncesi

Yok canim hic sıkılırmiym sizden:KK200:canim o tarifenin adi ne bendd turkcell in 4 GB lik tarifesine gececem ama eger dedigin uygunsa ona gecerim ama internet sorunu yasadigim yerdende kaynaklanabikir emin degilim.sorma canim bemim uine bu au fazla gecmedi bazen on gun geciyor deli oluyorum
Canım benimki de faturasız ben de avealiyim ama ben aksine internetten çok memnunum. Şimdi avea da yeni kampanya var 4 gb internet çok da uygun paketim bitsin ona gececem.
Faturalı ama..
Hadi gözünaydın cabim valla ben de gecikince korkuyorum hamile olmaktan.
Az kalmıs hedefe cabim ulasirsin yavaş yavaş acele etme kız bizden sıkıldin mi yoksa :):) :)

Güzel olmuş afiyet olsun bol bol eksiye dönsün :KK66:

Oluyor ya valla gittiğin yerde sıkıntı. Bu aralar bir yere gitmemeye çalışıyorum bende. Yesem olmuyo yemesem aklım kalıyo :KK66:)
Teşekkür ederim canım inşallah
Menü güzel canım :KK76:
Teşekkür ederim canım
Merhaba kizlar

Ogle 3 tane lahana sarma
100 ip atlama
Biraz sağa sola eğilme
30 mekik
Su iki buçuk litre
Menü güzel ama ekmek fazla
Yok canim hic sıkılırmiym sizden:KK200:canim o tarifenin adi ne bendd turkcell in 4 GB lik tarifesine gececem ama eger dedigin uygunsa ona gecerim ama internet sorunu yasadigim yerdende kaynaklanabikir emin degilim.sorma canim bemim uine bu au fazla gecmedi bazen on gun geciyor deli oluyorum
Canım reklamlarda gösteriliyor avea nin sayfasına geç orda görünüyor
1000 dk 1000 sms 4 gb internet 29 tl bence çok uygun.
Olabilir cabim ben Turkcell'in internetini hiç sevmiyorum
Çok yavaş. Ben psikolojik olarak ve bedenen buna hazır değilim. Kızım da küçük daha.
Menüm
Öğle, 1 haşlanmış yum,1 d kızarmış ekmek,domates,salatalık,marul,1 kk peynir.mandalina
Ara,neskafe
Akşam, 1 kase yogurt,1 salatalık,2 badem

Su,2 lt
Spor,1 saat yürüyüş
Tartı öncesi menu güzel canım :)

Güzel menü şefim :KK48:

Cansın :nazar::KK200:

Merhaba kizlar

Ogle 3 tane lahana sarma
100 ip atlama
Biraz sağa sola eğilme
30 mekik
Su iki buçuk litre

Ekmek mi çok yarış öncesi

Menüm
Öğle, 1 haşlanmış yum,1 d kızarmış ekmek,domates,salatalık,marul,1 kk peynir.mandalina
Ara,neskafe
Akşam, 1 kase yogurt,1 salatalık,2 badem

Su,2 lt
Spor,1 saat yürüyüş

Güzel olmuş tatlım :KK51:

Benim okul 5 dk uzaklıkta ama okuldan gelince sen gibi aşırı yorgun oluyorum. Kendime gelmem saatleri buluyor. Kesinlikle çok yorucu bi meslegimiz var. Ben bugün karar verdim hergün saat 22.00-22.45 arası spor yapacağım başka türlü olmuyor.
O yorucu mesleğin üstüne bir de evde konuştukları dil ile okulda konuştukları dil farklı olan ve anlama güçlüğü çeken çocuklar ve üstüne 2 saat gidiş-gelişi süren yol;1.5 yıldır bu okuldayım,geriye de bu okulda 1.5 yıl kaldı ama ben benden gitti:cry:
Ben lapada 2.Gün pek sonuç alamadım ama sende nasıl oluyor bilmiyorum
En fazla 1.Gün gidiyor
Heralde hastalık sanada geliyor cnm
Vücut kırıklığına taylorot çok iyi geliyor
Nilüferim eminim çok yoruluyosun ama bi başlasan inan kendini çok iyi hissedeceksin
En azından bi yarım saatle başla cnm
Arada bende içiyorum sabahları ama gribe faydası varmı bilmiyorum
Zaten elma sirkesi biçim şeye faydalıymış
2.gün bende de çok gitmiyor Zuhal'im ama sanırım haftasonu 2 gün misafirle aldığım artıları attım;çok eksi gelecek mi bilmiyorum ama artı gelmeyeceği kesin şükür:KK19:
Annem elma sirkesini bulaşık makinesinin parlatıcı bölmesine de koyuyor ışıl ışıl çıkıyor bulaşıklar,gerçekten herşeye faydalı mübarek:KK69:

Sağol canım. Zaten balığa bayılıyorum artık daha çok yerim :)
Elif'im ben de çok severim balığı:kk77:Şifa olsun kuzum:KK19:

İnşallah bu lapaların faydası olur
İnşallah canım.Zuhal'in dediği gibi lapa ilk gün çok güzel attırıyor ama 2. gün pek gitmiyor canım.
aman dikkat et canım kendine ya sorma hira da hasta olmuş mevlütte kıyamam ya daha minicik bebek hasta oldu iyimi sinirlerim bozuldu hastanedeydik onunla uğraştık
Genellikle mevlüt sonrası bebekler hastalanır nazar derim ben hep,Allah şifa versin prensese :)
benimde öyle oluyo ya spora kendimi vermem lazım artık yavaşladı ister istemez yağ sınırı normal sınıra döndü çünkü
Bir de odaklanmak çok önemli Şeyda'm.Hayat yoğunluğu arttıkça diyet yoğunluğu azalıyor konsantrasyon bozuluyor adeta.Yazınki halimi çok özlüyorum ne kadar istikrarlı,azimli ve mutluydum.İnşallah ruh halim yine bedenimi o enerjiye götürür :)

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*2 dilim çavdar ekmeği ile yapılmış tost+sıkma portakal

ARA ÖĞÜN-1:
*1 bardak sütlü nescafe+5 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 tabak bezelye+2 kaşık yoğurt

ARA ÖĞÜN-2:
*1 mandalina+5 badem

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 tabak tarhana çorbası,üstüne azıcık kıtır:KK23:

SU: