Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlarrrrrrrr
4.takımı kandıramadım
Mis gibi baklavaya hayır dediler
Sizde sakın kaçamak yapmayı aklınızın ucundan geçirmeyin
9.takıma yaraşır bi yüzdemiz olsun

Selam kızlar :)
Uzun süredir halsizliğim vardı, rengim sürekli sapsarıydı, elim ayağım ısınmıyordu ve yavaş kilo verdiğimi düşünüyordum. Dün doktora gittim ilk olarak dahiliyeye gittim o yönlendirir diye. Şikayetlerimi söyledim 3 tüp kan verdim. Bugünde sonuç aldım. Hormonlarım normalmiş ama B12 eksikliğine bağlı kansızlık varmış doktor Norogrizovim diye bi iğne verdi. Bi de şikayetlerimden dolayı Eliza testi de yapmış çok şükür hepatit yokmuş, Hepatit B aşısı da oldum. Doktor her şey normal sporu arttır verdiğin kilo az değil dedi. Kan yapıcı doğal şeyler tüket dedi. Halsizliğin sebebi B12 eksikliğiymiş unutkanlıkta yapıyormuş bu şikayetlerden sizde varsa bi test yaptırın derim.

Menüm:
Sabah: 2 dilim ekmek, 2 dilim köy peyniri, 1 bardak süt, 5 zeytin.

Ara: 7 tane kuru üzüm, 10 tane badem.

Öğlen: 1 kase domates çorbası,1 tabak közlenmiş patlıcan üzerine sarımsaklı yoğurt, 1 salatalık.

Akşam: 1 haşlanmış yumurta, 1 dilim peynir, yeşillik.

Su 2 litre olur.
Spor yok.

gingercookkie İrem'im ve Mefkurem ablacım. Benim bünyem zayıf çok çabuk hasta oluyorum hava da soğuk diye bahara kadar evde yürüyüş yapayım diye düşündüm ama gerçekten düzenli bir şekilde. Aslında arabam var salona gidip gelmek sıkıntı değil ama duşu orda da alsam ya da terli çıkıp evde alsam kesin hasta olurum. Kışın benim için ev daha iyi diye düşünüyorum ama yine de duruma bakıcam.

Sabah : ıspanaklı yumurta 6 zeytin çökelek domates şekersiz çay 1 dilim k.ekmegi
Ara 1 mandalina
Öğlen 1 kase yayla çorbası
Ara 1 hurma
Aksam fırında tavuk salata 2 tane kestane
Su 2 lt
Spor yok

Son düzenleme:
Sabah : ıspanaklı yumurta 6 zeytin çökelek domates şekersiz çay
Ara 1 mandalina
Ara 1 hurma
Su 2 lt
Spor yok
Nehir afiyet olsun canım ben menünü çok beğendim de sadece öğlen çok az geldi keşke salata falan ekleseydin bi de menünü de hiç ekmek yok yemiyor musunuz?

Nehir afiyet olsun canım ben menünü çok beğendim de sadece öğlen çok az geldi keşke salata falan ekleseydin bi de menünü de hiç ekmek yok yemiyor musunuz?
Aaa kahvaltıda ekmeği yazmayı unutmuşum canım. Bir tek kahvaltıda yiyorum cabim öğlen de eltimdeydim çorba yanına pilav yapmıştı corbda zaten pirinç var diye sade yemek zorunda kaldım.

Sabah : ıspanaklı yumurta 6 zeytin çökelek domates şekersiz çay 1 dilim k.ekmegi
Ara 1 mandalina
Ara 1 hurma
Su 2 lt
Spor yok

Kızlar bi gayret sporları da yapın menüler süper olsun

Ah canım benim emeğine sağlık,genç babaanne olmak ne güzel dağ gibi arkasındasın bak yavrularının
Nilüferim ödem atmak için lapa yaparken niye şalgam suyu içiyorsun anlamadım cnm

Bende inşallah çarşamba yapacam
Zuhal'im ödem yapar mı dersin ben yapmıyor diye biliyorum ama içmedim bugün yine de ne olur ne olmaz diye

Menün,suyun,sporun hepsine bayıldım canım maşallah
Bir de spor ekleyebilsen muhteşem olurdu
Hala sporu ekleyemedim canım ben de çok üzülüyorum elim kolum kalkmıyo okuldan gelince nasıl olacak bilmiyorum

Bununla geçmiş olsun canım benim,düzenli balık tüketmen lazım canım.

Bugünkü menüm dünün aynıydı sayılır:

SABAH:
*1 çay bardağı pirinçten yapılmış pirinç lapası+sıkma portakal

ARA ÖĞÜN-1:
*1 bardak sütlü nescafe

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 çay bardağı pirinçten yapılmış pirinç lapası+ayran

ARA ÖĞÜN-2:
*1 ayran

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 çay bardağı pirinçten yapılmış pirinç lapası+1 küçük kase yoğurt

SU:

2 litre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…