Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Pazar menüsü
Sabah 1 elma 1 armut
Öğle 150 g Karışık leblebi 2 paket eti form Zeytinli fesleğenli 1/2 paket eti form kepekli
Ara 1 elma
Akşam 2 tabak dolusu Ciğer sote
Normalde ciğerin eve girmesine bile dayanamam. Kokusundan ötürü. Annemin ağzı açık kaldı. Sinirime bütün tencereyi yedim. Sefam olsun.

Gunaydin arkadaşlar
Benimde kkilom sabit yani 72 tahmin ettiğim gibi ve reglim bir gün geçti daha bakalim kaç gün gececek

Çok geçmiş olsun ablacım bol bol c vitamini al mandalina portakal kivi limon.. kuşburnu da bol c vitaminli
Koşturmaya başlamadan bildirimi yapayım perşembe 72.6
Bugün 72.1
Sonra tekrar görüşürüz öptümmmmm
Tebrik ederim canım. Bugün ise basliyordun dimi hadi hayirli olsun :)
Günaydınlar
telefon bozukluqundan sürekli giremiyorum
dünkü menüm
sabah 4 tane patates 2 biber kızartması 2 zeytin
öqlen 1 kase çorba
ara mandalina
aksam 6 kaşık türlü
su 2lt spor yoktu.
Menü güzel canım
perşembe 76
buqün 75,3
Tebrik ederim canım çok iyi
Günaydın kızlar artı 400
Günaydın. Niye arti ki listelerin güzeldi bu hafta
Gunaydin arkadaşlar
Benimde kkilom sabit yani 72 tahmin ettiğim gibi ve reglim bir gün geçti daha bakalim kaç gün gececek
Gunydin rakibem sıkma canını reglden dolayi olur böyle.
Artı çıkmamışsn en azından o da güzel bişey :)

Günaydın herkese.
Bol eksili bir gün olsun inşallah.
Perşembe 76.1
Bugün 75.7....
Tam olarak 10 kilo verdim daha iki ay bile olmadan 50 günde.
Geriye kaldı 10 kilo inşallah kısa sürede onlar da gidecek eski kıyafetlerime girebilecem
Ayrıca koşu bandı konusunda eşimi ikna ettim annemle konuş getirelim dedi .
Sevindim kaynamama onu kirmadan söylemem lazımdı hatirlarsaniz bir ara al demişti kullanmıyorum haftasonu sordum kullanıyor musun diye sanki alacağımi hissetti kullanmıyorum ama kullanacam dedi. . Kullanmayacagini biliyorum ama nasıl olacak bu iş bilmiyorum

Gunaydın arkadaşlar, 4. takımlar selamlar:) Bu hafta takımlarımızın motivasyonunu daha da arttırmak adına sizinle yarışmak istiyoruz. Ne dersiniz?

Sen neden soruyorsun ki kullanıyor musun diye.esin razi olduysa yollasaydin. Alıp getirşeydi. Kadın kiskancligindan koşu bandında koşarsa sasirmiycam

Sen kiloları verip aramızdan erken ayrılacaksın gibi geliyor bana. Kalan on kilo için ve hedefine ulaştıktan sonra kilonu koruman için bant evde olsa çok iyi olur. Sırf sen kilo vereme diye KV vermemiş olabilir

Tebrik ederim canım sen istedikten sonra yaparsın güveniyorum sana.

Sen neden soruyorsun ki kullanıyor musun diye.esin razi olduysa yollasaydin. Alıp getirşeydi. Kadın kiskancligindan koşu bandında koşarsa sasirmiycam
Valla nasıl bir eseklik ettim bilmiyorum direk soyleyecektim aslında şimdi nasıl toparlicam bilmiyorum.
Yapar mı yapar beklerim ondan...
Sen kiloları verip aramızdan erken ayrılacaksın gibi geliyor bana. Kalan on kilo için ve hedefine ulaştıktan sonra kilonu koruman için bant evde olsa çok iyi olur. Sırf sen kilo vereme diye KV vermemiş olabilir
Sizden ayrilamam canım çok alıştım buraya ilk hedefim 65 sonra 60 55 de düşünüyorum :)yani burdayım uzun süre.
Evet şu an evde olsa mükemmel olur.
Çünkü artık spor yqpamicam tek sporum dışarıda akşam yurumekti e havalar soğudu yağmur oluyor bebişi alıp çıkarsam hasta olur eşime birakayim diyorum olmaz diyor.

Selamlar kızlar

Sabah oğlum aradı gelin hastaymış
Çocukta durmuyomuş. Kalkıp oraya gittim hemen, o yüzden tartılamadım
Gece bende başağrısı ve öksürükten uyuyamadım
İlaç içmek için bişeyler atıştırdım ilaç çay falan içtim
Tabi sabaha kadarda su içip durdum

Kızlar 4.Takım yarış teklifinde bulunmuş
Nedersiniz kabul edelimmi

Süper olur bence abla motivasyonumuz artar. .

Çok geçmiş olsun bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…