Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Çok geçmiş olsun ablacım bol bol c vitamini al mandalina portakal kivi limon.. kuşburnu da bol c vitaminli

Tebrik ederim canım. Bugün ise basliyordun dimi hadi hayirli olsun :)

Menü güzel canım

Tebrik ederim canım çok iyi

Günaydın. Niye arti ki listelerin güzeldi bu hafta

Gunydin rakibem sıkma canını reglden dolayi olur böyle.
Artı çıkmamışsn en azından o da güzel bişey :)

Başladım tatlım

Kızlar yarış başladığına göre hemen kırmızı alarma geçiyoruz :KK48:
Kesinlikle kaçamak yapmıyoruz

Tamamdır mesaj alındı :KK66:

Bugün önden

Eklentiler

• 20151207_110541.jpg
    20151207_110541.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 43
Sabah : kıymalı yumurta 6 zeytin 1 dilim tb ekmeği
Öğlen küçük tabak tavuk sote 2 yk yoğurt
Aksam :ızgara et kusbasi salata ..
Salgam suyu icebiliyor muyuz hazır olanlardan ..
2 lt su
60 dk yürüyüş hava güneşliydi bugün çıktım yürüdüm
Ben kaçar şimdilik mangal yakacam
Aksama da Misafirlige gidecez

Selammm kızlar :)
sizi bayağı ihmal ettim kusura bakmayın. Benim şu malum eğitimin son haftasıydı iki tane sunum bir de sınav vardı bugün öğlen kadar canım çıktı. Bu yüzden 5 gündür giremedim. Çok şükür bitti bende artık burdayım hem de daha hırslı daha heyecanlı :KK66: haftasonu kötüydü ama artık bahanem bitti etimde kemiğimde sizin ve söz veriyorum 79 u görene kadar meyve dışında şeker orucundayım ve haftada 5 gün düzenli tempolu yürüyüş :)
79 a düşünce de spor salonuna yazılıcam hava biraz düzelir diye o zamanı bekliyorum çünkü işte çok yoruluyorum evde bantta yürümek daha kolay geliyor. Bugünden menü paylaşımına da başlıyorum.
Bu arada yeni gelenler olmuş hoşgelmişler Inşallah hep birlikte incecik oluruz :)

İki buçuk aydır ben hergun tartılıyorum :KK53:

Bu hafta mefkureme uydum böyle bir taktik uyguluyorum.
Anladım canım benim,gerçi bu hafta ben de sık tartılıyorum kaçamak yaptığım için hafta sonu,ama perşembeye kadar o artılar gidecek inşallah :)
Selamlar kızlar

Sabah oğlum aradı gelin hastaymış
Çocukta durmuyomuş. Kalkıp oraya gittim hemen, o yüzden tartılamadım
Gece bende başağrısı ve öksürükten uyuyamadım
İlaç içmek için bişeyler atıştırdım ilaç çay falan içtim
Tabi sabaha kadarda su içip durdum

Kızlar 4.Takım yarış teklifinde bulunmuş
Nedersiniz kabul edelimmi
Geçmiş olsun canım şimdi iyi mi nesi vardı :KK43:

Selammm kızlar :)
sizi bayağı ihmal ettim kusura bakmayın. Benim şu malum eğitimin son haftasıydı iki tane sunum bir de sınav vardı bugün öğlen kadar canım çıktı. Bu yüzden 5 gündür giremedim. Çok şükür bitti bende artık burdayım hem de daha hırslı daha heyecanlı :KK66: haftasonu kötüydü ama artık bahanem bitti etimde kemiğimde sizin ve söz veriyorum 79 u görene kadar meyve dışında şeker orucundayım ve haftada 5 gün düzenli tempolu yürüyüş :)
79 a düşünce de spor salonuna yazılıcam hava biraz düzelir diye o zamanı bekliyorum çünkü işte çok yoruluyorum evde bantta yürümek daha kolay geliyor. Bugünden menü paylaşımına da başlıyorum.
Bu arada yeni gelenler olmuş hoşgelmişler Inşallah hep birlikte incecik oluruz :)
Hoşgeldin canımmmm hadi geçmiş olsun.Benim sana güvenim tam Elif'im beraberce başarıcaz inşallah:KK73:

X