Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Sana kim aç kal diyoki fıstık
Kaçamak yapmasında hiç böyle şeylere gerek kalmaz
Dikkat et şimdi dikkat etmezsen eksiler hemen artıyla döner

[/QUOTE]

Dogru söylüyorsun canim ama inan ki ben cok sakinim onun ustune hic gitmiyorum heo susuyorum her tartışmada ilk dogum yaptigim zaman bana hakaret etti sustum bisey demedim
Kizdi sustum bagirdi sustum rencide etti sustum
Kardesim canımın ici vefat ettikten sonra kimsenin vazgeçilmez olmadığını anladim
Ve bunu da ona söyledim biraz daha dikkatli oldu.
Ama inan ben hic tribe girmem hic kurcalamam
Evet 2 hafta once aldatildigimi düşündüm esime de söyledim ne tepki verecwk diye cok heyecanlandi aslında.
Telefonu getirip tek tek gosterdi bak biseu yok niye oyle düşündün diye.
Yine ustelemedim bana açıklama yapma istemiyorum okur da aldatirsan benim öğrenmemi beklme topla eşyalarını git dedkm cok üzüldü ne bileyim.
Oyle düşünmeye o itiyor beni

Pazartesi menüm
Sahur 1.5 kase domates Çorbası 2 dilim ekmek 1 Parça dil peyniri 1 Parça örgü peynir
Iftar 3 yk Bulgurlu kabak yemeği 4 yk tavuk sote
Su yatana kadar 4 lt olur.
Sende başladın oruca heralde cnm
Allah kabul etsin

Menü güzel duruyor

Bende çok severim canim arada öğlenleri bir tane yiyebilirsin aslinsa.yoksa sende benim gibi bi baslayinca kendini tutamayip 3 tane mi yiyosun
Mesele üç tane yemek meselesi değil ben o hedefe odaklanıp düşünmeyi hayal etmeyi seviyorum. Sonuçta üç ayda beş tane de yesen Dünya'nın sonu değil. Biraz daha kısıp gelen artıyı silebilirsin.

Evlenince ben de mi sizin gibi Olacağım diye düşünmeye başladım. Boşverin ne halleri varsa görsünler. Onlar size bakmıyor mu bakmazlarsa Bakmasınlar. siz kendi kendinize bakın cilt bakımına kuaföre masaja falan gidin. Kendi kendinizi şımartın. Artık neden hoşlanıyorsanız onu yapın. Yada bekara koca boşamak kolay geliyor. Bilmiyorum. Yaşayıp göreceğiz.

Dogru söylüyorsun canim ama inan ki ben cok sakinim onun ustune hic gitmiyorum heo susuyorum her tartışmada ilk dogum yaptigim zaman bana hakaret etti sustum bisey demedim
Kardesim canımın ici vefat ettikten sonra kimsenin vazgeçilmez olmadığını anladim
Evet 2 hafta once aldatildigimi düşündüm esime de söyledim ne tepki verecwk diye cok heyecanlandi aslında.
Yine ustelemedim bana açıklama yapma istemiyorum okur da aldatirsan benim öğrenmemi beklme topla eşyalarını git dedkm cok üzüldü ne bileyim.
Oyle düşünmeye o itiyor beni[/QUOTE]
Biz kadınların da bi problemde hemen aldatılmak gelir aklımıza
Ama sorunların başka nedenleri olabilir
Benim inandığım bişeyse
Hiç bişey hiç bi zaman gizli kalmaz
Günün birinde çıkar ortaya
O yüzden içini rahat tut cnm
Gereksiz yere moralinizi bozmayın

Mesele üç tane yemek meselesi değil ben o hedefe odaklanıp düşünmeyi hayal etmeyi seviyorum. Sonuçta üç ayda beş tane de yesen Dünya'nın sonu değil. Biraz daha kısıp gelen artıyı silebilirsin.
Kız sende biraz mazoşistlikmi var
Sanki kendine eziyet etmeyi seviyon

Ama bu kararlılığın kuralcılığın çok hoşuma gidiyor takdir ediyorum

Kv de şahsına münhasır sanırım. Böylesini hiç duymamıştım.

Ne onlarla, ne onlarsız durumu iremim
Sevmek öyle bi duyguki hem çok güzel hemde çok lanet bişey

Pezik turşusu nasıl bir şey çok duydum ama hiç yemedim.

Keşke turşu olmadaydı tuzlu ya du tutar diye

Valla da mercimekti

Merhaba menum sabah 1 simit ara 1 kahve
oglen 2kasik yulaf 1 kase yoğurt
aksam 5 6 kaşık ıspanaklı yumurta 1 küçük ton baligi

Simitin susamları çok yağlı olduğu için ekmek arası bişeyler simitten daha az kalorili olur sanki

Öğlen yok ama ara iyi. Güzel menü

Yarını inşallah kolay atlatırsın

Menum
Sabah
3 patates domates salatalik

Ogle
3 patates
1yk ispanakli yumurta az yogurt

Aksam
Mantarlı tavuk sote
Salata

Spor 500ip 100 mekık
Su 3lt limonlu su

Sevdim menünü

:))

Bugunki menu
Sabah yok

Ogle karisik sebze yemegi
2tursu yogurt

Aksam 2kasik pilav sebzeli yemek

Spor yok nezleyim yapamiyorum halsizlikten
Su 2lt

Sabahları atlama bence

Pazartesi menüm
Sahur 1.5 kase domates Çorbası 2 dilim ekmek 1 Parça dil peyniri 1 Parça örgü peynir
Iftar 3 yk Bulgurlu kabak yemeği 4 yk tavuk sote
Su yatana kadar 4 lt olur.

Afiyet olsun güzel olmuş

Dondurma hem de 3 top aman Allah' I'm !!! Kız ben senin yediğini yedilere düştüm diyerek ödül niyetine yedim.

Oyle düşünmeye o itiyor beni[/QUOTE]

Canim tabi her evlilik farkli ama sen kendini rahat tutt bosvr mefkusumunda dediği gibi öyle bir şey varsa eninde sonunda hemde hic beklemedigin bi anda ortaya cikar bu kuruntulari bi kenara it seni senden daha fazla gözeten bi allah var dayan guven ona hayatını şüphelerle zehir etme meleginib tadini cikar bol bol cok cabuk buyiyolar ve en tatli anlsri şimdiki anlari emin ol kacirma tadini

Kız sende biraz mazoşistlikmi var
Sanki kendine eziyet etmeyi seviyon

Ama bu kararlılığın kuralcılığın çok hoşuma gidiyor takdir ediyorum
Teşekkür ederim takdir ettiğin için. Şöyle düşünüyorum mesela bir lahmacun 350-400 kalori. Önce benim onu yemeyi hak etmem Lazım ki bir anlamı olsun. O zaman daha zevkli oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…