Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ceza olarak 200 ipimi atladim kişlar.ya kizlar bu arada benim telefonun klavye sorunlu sanirim yazarken alakasiz yerlere nokta koyuyor kelimeleri değiştiriyor falan onlar için kusura bakmayin :)
Evet canım bende de öyle ama su an eşim evde yok diye ben sesli söylüyorum o yazıyor daha rahat oldu valla daha hızlı Sen de dene istersen ama yanında biri varsa rahat olmazsın

Kızlar bundan sonra menülerde çorba deyip geçmeyin ne çorbası olduğunu yazın

Diğer bi konuda ceza meselesi
Eğer kabul ederseniz
Mesela 1 dil börek yendi
Cezası onun kalorisi kadar ip Atlama
Yada o kalori kadar spor
1 saat yürüyüş gibi

Bişey yerkende herkes kendi hesaplasın cezasını ve yapsın
Bunuda menüsünde belirtsin
Mesaj alınmıştır :KK15:

Kızlar iyi akşamlar ve menüm gelsin
Sabah
1 haşlanmış yumurta
Beyaz peynir
Burgu peynir
Domates salatalık
1 dilim ekmek
Öğlen
1 kahve
Akşam
Köri soslu tavuk
Su 3 belki 4 lt bile olmuştur nedense bugünlerde fena su içiyorum
Spor yok

Eğer bu yaz mükemmel fiziğinizle görünmek istiyorsanız, spora ve düzenli beslenme ile sürdürülen fit bir hayata tam 6 ay önce başlamanız gerekiyor. Emin adımlarla, kararlı bir şekilde, sadece 6 ay.

Tam da bugün.

6 ay sonraki kendinizin aynaya bakıp "keşke 6 ay önce başlasaydım" mı demesini istersiniz, "iyi ki 6 ay önce başlamışım" mı demesini istersiniz?

Dar skinny kotlar için,
Mini etekler için,
Kısa kot şortlar için,
Bel gösteren kısa crop top üstler için,
Bikini için,
Kıskanç bakışlar için,
Aynada özgüvenle kendine bakabilmek için,
Ne giyersen giy, her şeyi yakıştırmak için,
Beğeni dolu sözler için,
"Ne kadar zayıflamışsın" cümleleri için,
Sevdiğiniz kişinin elini belinize sarması için,
"O size büyük gelir, denemeniz için bir küçük beden getirelim" denmesi için,
Sağlığınız için,
Mutlu olmak için,
Muhteşem bir fizik için,
Kendinizi sevmek için,
Vücudunuzun dayanıklılığının artması için,
Nefesinizi doğru kullanmak için,
Sıkı karın, kaslı kollar, yuvarlak kalça, düzgün duruş için,
Yok olan sırt ve boyun ağrıları için,
Aktif, enerjik, zinde ve huzurlu bir ömür için,

Alıntıdır

Kızlar iyi akşamlar ve menüm gelsin
Sabah
1 haşlanmış yumurta
Beyaz peynir
Burgu peynir
Domates salatalık
1 dilim ekmek
Öğlen
1 kahve
Akşam
Köri soslu tavuk
Su 3 belki 4 lt bile olmuştur nedense bugünlerde fena su içiyorum
Spor yok
Oh bee
Şeyda geri dönmüş :KK48:

Kızlar bundan sonra menülerde çorba deyip geçmeyin ne çorbası olduğunu yazın

Diğer bi konuda ceza meselesi
Eğer kabul ederseniz
Mesela 1 dil börek yendi
Cezası onun kalorisi kadar ip Atlama
Yada o kalori kadar spor
1 saat yürüyüş gibi

Bişey yerkende herkes kendi hesaplasın cezasını ve yapsın
Bunuda menüsünde belirtsin

Kabul canım ama bence spor konusunda herkes yapabiliceği sporu yapsın mesela ben hayatta ip atlayamam evde aşağıdan kadın gelir anında valla o yüzden bence spor o şekilde olması daha mantıklı

Öyledir biraz canım kendileri.
Bu arada evlilik konusuna gelince bakma canım öyle konustugumuza güzel yanları daha çok. .
Bu tartışmalar da tuzu oluyor evliliğin .
Hep tartismasiz canımli cicimli vicik vicik bir ilişki sıkıcı gelir. .biz kadınlar adrenalin istiyoruz o yüzden böyle sacmaliyoruz bazen sen görme olumsuzlukları :):) :)

Yazarken üste kayıyor abla o yüzden :)
Evet haklısın attım gitti kötü şeyleri .

Kız ne gülüyon menüme :)
F Fittek haklısın canım titreyip kendime geldim .
Oy kuzucum ölürüm ona kız benimki buyumuyor günden güne küçülüyor sıska bişey anasına cekmemis :):) :)
Minyon bişey .
Ek gidayi hiç sevmedi zaten hep meme istiyor :) diş de çıkarıyor kilo veriyor haliyle 7 aylik olduk daha 7 kilo olamadık doktor da normal diyor anlamıyorum
Sorma canimo derdimi benimkinede silah zoruyla yediriyoz resmen yemeden emzirmemeye çalışıyorum azcik guvenirse yemiyo kizimda öyledir buda oyle cok ugtastiriyor bizim daha dis falan yok kizim dokuz on aylıkken ciksrmisti buda galiba öyle olcak benide hacettepedeki dr panikletti kilosu az diye bi boy tikistiriyorum ama bi fark yok gibi cocugu çırılçıplak soyup tarttilar 7300geldi olmaz zayif bir kilodan faxla eksigi var diye canimizi cikardilar bencede normal benim kiz cok iyi hatırlıyorum hic bisi yemezdi birbucuk yasinda yedi dokuzyuzdu iste o zaman geri kalmisti ama simdi seninki benimki normal ama kizim geri kaldida noldu boyu bicok yasitina gore uzun kilomuzda hala az ama ck akilli cok sukur kasaba et borcumuz var sanki kilolu olsun diye kasiyolar sonrada bizim gibi obez oldu diye yemek kesiyolar iste

Kabul canım ama bence spor konusunda herkes yapabiliceği sporu yapsın mesela ben hayatta ip atlayamam evde aşağıdan kadın gelir anında valla o yüzden bence spor o şekilde olması daha mantıklı
Bizde de aynı durum var ayrıca ben atlarken kızım da atlamak ister düşünsenize evdeki şenliği :KK66:

İlla ip atlamak şart değil cnm
Mesela 300 kalorilik bi cıss yendi
1.5 saat yürüyüş yapılır Vs.

Haklisim canim bak o özelliğini unutmusum telefonun oda kelimeleri yanlis yaziyor ama kolay en szindan. sağol canim :))
Evet canım bende de öyle ama su an eşim evde yok diye ben sesli söylüyorum o yazıyor daha rahat oldu valla daha hızlı Sen de dene istersen ama yanında biri varsa rahat olmazsın

Ahhh ahh seni cok iyi anliyorum canim benim kizim hic doru duzgun kilo almadi dogdugunda neler cektim bir bilsen yapmadiklari test kalmamisti cocugimun elleri delik desik olmustu canim inan hicbisey cikmadi sonuclarda temizfi ama kizim 7 bucuk yasinda hala cok zayif yemiyor ama gecen yine doktora goturdum istah surubu almak icim size aynen bsda dedikkerini yazayim nesi var dedi cok zsyif dedim dediki luten cociklarinizi 1 2kilo zayif diye doktora getirmeyin ya buraya obez olduğui çin getirseydiniz dahami iyiydi dedi cçocuk guluyorsa mutluysa birakin kendi haline 3 kilo zayif olmsdi 10 fazla olmasındancçokdaha iyidir dedi o an öyle hakki geldiki bana doktor ben takmiyorum canim ssende takma zayifligini allah başkadert vvermesin.bu arada benim Esimve oglumda cçokzayif esim yiyip alamayanlardan evde tek kilolu benim yani:KK43:(
Sorma canimo derdimi benimkinede silah zoruyla yediriyoz resmen yemeden emzirmemeye çalışıyorum azcik guvenirse yemiyo kizimda öyledir buda oyle cok ugtastiriyor bizim daha dis falan yok kizim dokuz on aylıkken ciksrmisti buda galiba öyle olcak benide hacettepedeki dr panikletti kilosu az diye bi boy tikistiriyorum ama bi fark yok gibi cocugu çırılçıplak soyup tarttilar 7300geldi olmaz zayif bir kilodan faxla eksigi var diye canimizi cikardilar bencede normal benim kiz cok iyi hatırlıyorum hic bisi yemezdi birbucuk yasinda yedi dokuzyuzdu iste o zaman geri kalmisti ama simdi seninki benimki normal ama kizim geri kaldida noldu boyu bicok yasitina gore uzun kilomuzda hala az ama ck akilli cok sukur kasaba et borcumuz var sanki kilolu olsun diye kasiyolar sonrada bizim gibi obez oldu diye yemek kesiyolar iste

Ayy o güne gelebilicekmiyim acaba
O gün Ramazan menülerimize bakıyordum. Kaza oruçlarımı tutuyorum şu an. Yardımı olur diye düşündüm.
9 temmuzda ikimizde mesaj yazmışız. Ben ilk hedefim 8 li rakamları görmek demişim. Şimdi Allah ın izni ile 6 Lara uğraşıyorum. Sen de ilk hedefim 70 olmak sonra olursa 65 demişsin. Bak ne kadar çok yol kat etmişiz daha 5 ay olmadan. Allah isteyen ve çabalayana veriyor.

X