Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ben de dolma yicektim em sevdigim yemek zuhal ablamsimdi de yiyebilirsin deyince vazgeçtim ben kunefe yicem :):) :) yas pasta da süper düşününce insan her sey yemek istiyir :):)

Cok tesekkur ederim ablacım.
Evet haklısın Ama biz sevgili olduğumuz dönemden beri Eşim çok ilgili bir insandır Hani beni hep ilgiyle bogmustur Ben doğum yaptığımdan beri çok değişti ilgisi azaldı Aslında biraz özele girecek cinsel hayatımız da kötüye gitti insan hali ile şüpheye düşüyor ne değişti ne oldu diye bu ara işlerinin çok yoğun olduğunu söylüyor hafta sonları şehir dışına çıkıyor ama hak veriyorum Bir yandan bu hafta şehir dışı sorunu bitiyor Bundan sonra daha iyi olacağını söyledi Zamanla göreceğiz beklentim zaten çok düştü onun gibi umursamaz olmaya başladım bu şekilde devam ederse ilişkimiz kötüye gidecek ben de ona çok ilgilenmiyorum onun davrandığı gibi davranıyorum Sevgi'ye de bogmuyorum ben öyleyim aslinda bana deger verneyen sevneyen insana aynı şekilde karşılık veririm
Herkes hakettiği kadardır ablacım. Bir insandan soguduysam bir daha hayatta isinamam. Bak mesela kaynanam iyi insandır ama ben hamileyken o kadar cok aglatti ki beni cok sogudum ondan simdi bana karsi cok iyi ama olmuyor isinamiyorum hâlâ bazi davranışları var su kilo diyet ile ilgiki daha da sogutuyor
Bitanem önce kv den başlıyalım
Şöyle düşün hepimiz insanız ve hatalar yapıyoruz
Eğer karşındaki kişi hatasını anlayıp tavırlarını değiştirdiyse eski yaptıkları için ömür boyu suçlayamayızki
Bence affedici olursak bu öncelikle kendi ruh halimiz için iyi olur

Diğer konuda hiç bi zaman evlenmeden önceki gibi olmayı bekleme
Bi tanıdık bana evlilikten beklentinin yarısını bulursan şanslısın demektir demişti
Çünkü aynı evde yaşamak bambaşka bişey
Bu demek değildir ki eşin seni sevmiyor
Ama erkekler bizim kadar güçlü değil ve bikaç parçaya bölünemiyolar
Hele iş yoğunluğu onları çok etkiliyor
Ama sende kendi içine küserek bende onun gibi yapıcam deyip ipin ucunu bırakırsan
Aranız daha soğur
Orta yolu bulmak gerekiyor

kartanesi58 .!.:
Canim benim 8 yil boyunca evliliğindeki tim sorunlar bu ilgisizlik yüzünden oldu benimde :KK66:Esim her seferinde tamam artik daha çok ilgi gösterecem demesine rağmen sonuç hep ayni oldu ve sonunda anladimki eşimin hatta binlerce türk erkeğinin karakteri boyle eşime sorsam.beni çok seviyor hatta oncekinden bile cok seviyomus oyle diyor bana ama ben bunu hareketlerinde de gormek istiyorum ama yooooook olmuyor anladimki onun karakteri boyle artik biraktim yakasini canim hic takmiyorum hatta bende hiic ilgi gostrrmedigim için o benim peşinden koşuyor inan erkeklere cçok ilgi de yaramiyor çok ilgi beklemekte en iyisi boşver gitsin.gordugin gibi herkeste ayni sorun var canim
Aynen öyle canım Ben de o şekilde davranıyorum bakalım ne olacak şu iş yoğunluğu bir geçsin bakalım bence de erkeklere ilgi yaramıyor ilgilenmedin zamanda suçlu sen oluyorsun Önceden çok takardım oturup ağlardım ama Şimdi takmıyorum kızımın varlığı bana fazlasıyla yetiyor Hayatımda ilk defa bu kadar çok seviliyorum kızım tarafından
kaşlıyalım
Şöyle düşün hepimiz insanız ve hatalar yapıyoruz
Eğer karşındaki kişi hatasını anlayıp tavırlarını değiştirdiyse eski yaptıkları için ömür boyu suçlayamayızki
Bence affedici olursak bu öncelikle kendi ruh halimiz için iyi olur

Diğer konuda hiç bi zaman evlenmeden önceki gibi olmayı bekleme
Bi tanıdık bana evlilikten beklentinin yarısını bulursan şanslısın demektir demişti
Çünkü aynı evde yaşamak bambaşka bişey
Bu demek değildir ki eşin seni sevmiyor
Ama erkekler bizim kadar güçlü değil ve bikaç parçaya bölünemiyolar
Hele iş yoğunluğu onları çok etkiliyor
Ama sende kendi içine küserek bende onun gibi yapıcam deyip ipin ucunu bırakırsan
Aranız daha soğur
Orta yolu bulmak gerekiyor
hah orası işte abla kaynanam Hamile iken yine kilolarımla dalga geçip moralimi bozuyordu çok kilo aldın veremezsin kocan seni aldatacak çok çirkin oldun bu kiloları hayatta veremezsin diye diye psikolojim bozulmuştu doğum yaptığım aynı şeyleri söylemeye devam etti Şimdi de kilo veriyorum orada burada Nehir diyet yapıyor ama boşuna boşuna zayiflamiyor Diyor Yüzüme karşı da söyledi ama veriyorum tartıda görüyorum diyorum Hayır senin tarzın bozuk diyor kıyafetlerini de Farkediyorum diyorum bana hayır vermemişsin diyor Ben de ona Sen veremediğim için herkes öyle görüyorsun dedim güldü sinirlerimi zıplattı Ben onu gerçekten seviyorum eltim ile sorunlar yaşıyor ona çok üzülüyorum biz hiç sorun yaşamadık yaşamak da istemiyorum Sonuçta o da bir anne Annem Gibi eşimin annesi aslana saygısızlık etmedim etmem de yaşlı başlı kadın onu takmamaya özen gösteriyorum eşim de farkında Annem böyle sadece sana karşı değil duymamazlıktan gel diyor Ben de o şekilde yapıyorum eltimle aram çok iyi abla kardeş gibi onların da arasında kalıyorum öyle işte Eşim ile de aramız çok İyidir Bana herşeyini anlatır hiçbir şey saklamaz son aylarda biraz Beni ihmal etti onunla konuştuğumda ise sabret bu yoğunluk geçsin her şey düzelecek dedi Evet abla evlilikte çok şey değişiyor onlar birkaç işi kaldıramıyor yoğunluk onların kafasını kurcalıyor yapamıyorlar

Aynen öyle canım Ben de o şekilde davranıyorum bakalım ne olacak şu iş yoğunluğu bir geçsin bakalım bence de erkeklere ilgi yaramıyor ilgilenmedin zamanda suçlu sen oluyorsun Önceden çok takardım oturup ağlardım ama Şimdi takmıyorum kızımın varlığı bana fazlasıyla yetiyor Hayatımda ilk defa bu kadar çok seviliyorum kızım tarafından
hah orası işte abla kaynanam Hamile iken yine kilolarımla dalga geçip moralimi bozuyordu çok kilo aldın veremezsin kocan seni aldatacak çok çirkin oldun bu kiloları hayatta veremezsin diye diye psikolojim bozulmuştu doğum yaptığım aynı şeyleri söylemeye devam etti Şimdi de kilo veriyorum orada burada Nehir diyet yapıyor ama boşuna boşuna zayiflamiyor Diyor Yüzüme karşı da söyledi ama veriyorum tartıda görüyorum diyorum Hayır senin tarzın bozuk diyor kıyafetlerini de Farkediyorum diyorum bana hayır vermemişsin diyor Ben de ona Sen veremediğim için herkes öyle görüyorsun dedim güldü sinirlerimi zıplattı Ben onu gerçekten seviyorum eltim ile sorunlar yaşıyor ona çok üzülüyorum biz hiç sorun yaşamadık yaşamak da istemiyorum Sonuçta o da bir anne Annem Gibi eşimin annesi aslana saygısızlık etmedim etmem de yaşlı başlı kadın onu takmamaya özen gösteriyorum eşim de farkında Annem böyle sadece sana karşı değil duymamazlıktan gel diyor Ben de o şekilde yapıyorum eltimle aram çok iyi abla kardeş gibi onların da arasında kalıyorum öyle işte Eşim ile de aramız çok İyidir Bana herşeyini anlatır hiçbir şey saklamaz son aylarda biraz Beni ihmal etti onunla konuştuğumda ise sabret bu yoğunluk geçsin her şey düzelecek dedi Evet abla evlilikte çok şey değişiyor onlar birkaç işi kaldıramıyor yoğunluk onların kafasını kurcalıyor yapamıyorlar
Tatlım demekki kv nin farklı bi karakteri var
Sanki o vermedin diyince sen vermemişmi oluyorsun
Boşver gül geç, sen kendini biliyosun
Bikaç Kilo sonra etraftakilerde iyice farketmeye başlıcak
Sana tavsiyem sakın eltinle kv arasında kalma
Bu konuda sana bişey söylemlerine dert yapmalarına izin verme
Bu sizin aranızda olan bişey ben karışmam de

Tatlım demekki kv nin farklı bi karakteri var
Sanki o vermedin diyince sen vermemişmi oluyorsun
Boşver gül geç, sen kendini biliyosun
Bikaç Kilo sonra etraftakilerde iyice farketmeye başlıcak
Sana tavsiyem sakın eltinle kv arasında kalma
Bu konuda sana bişey söylemlerine dert yapmalarına izin verme
Bu sizin aranızda olan bişey ben karışmam de
Öyle yapıyorum ablacım araya girmiyorum her ikisine de bisey olmaz alttan al diyorum
Kizlaar tek seferde 200 ip atlayabildim normal de 40ar setlerle en çok atliyodum
Maşallah kız sana ben bir kere 100 tane i birden atladım çarpıntım oldu nefesim kesildi

Öyle yapıyorum ablacım araya girmiyorum her ikisine de bisey olmaz alttan al diyorum

Maşallah kız sana ben bir kere 100 tane i birden atladım çarpıntım oldu nefesim kesildi
Yok canim ya normaldede brn biraz gucluyum 80 kiloyken 20-30 kilo indikce artti simdi 200e"cikti 400e tamamladım simdi100 daha olursa günlük hedef tamamdir

Menümü bildireyim
Sabah aç karna yeşil çay
Kahvaltı
Sade omlet 1 dilim tb ekmeği 1 kk peynir 5 zeytin 2 ceviz dereotu
Ara
Yoğurt
Öğlen
1 kase çorba
Akşam
1 kase çorba 4 yk barbunya bol salata
2 lt su
Biraz yer fıstığı yemiştim
Spor 1 mil leslie 100 yarım mekik 50 squat

Ben de dolma yicektim em sevdigim yemek zuhal ablamsimdi de yiyebilirsin deyince vazgeçtim ben kunefe yicem :):) :) yas pasta da süper düşününce insan her sey yemek istiyir :):)

Cok tesekkur ederim ablacım.
Evet haklısın Ama biz sevgili olduğumuz dönemden beri Eşim çok ilgili bir insandır Hani beni hep ilgiyle bogmustur Ben doğum yaptığımdan beri çok değişti ilgisi azaldı Aslında biraz özele girecek cinsel hayatımız da kötüye gitti insan hali ile şüpheye düşüyor ne değişti ne oldu diye bu ara işlerinin çok yoğun olduğunu söylüyor hafta sonları şehir dışına çıkıyor ama hak veriyorum Bir yandan bu hafta şehir dışı sorunu bitiyor Bundan sonra daha iyi olacağını söyledi Zamanla göreceğiz beklentim zaten çok düştü onun gibi umursamaz olmaya başladım bu şekilde devam ederse ilişkimiz kötüye gidecek ben de ona çok ilgilenmiyorum onun davrandığı gibi davranıyorum Sevgi'ye de bogmuyorum ben öyleyim aslinda bana deger verneyen sevneyen insana aynı şekilde karşılık veririm
Herkes hakettiği kadardır ablacım. Bir insandan soguduysam bir daha hayatta isinamam. Bak mesela kaynanam iyi insandır ama ben hamileyken o kadar cok aglatti ki beni cok sogudum ondan simdi bana karsi cok iyi ama olmuyor isinamiyorum hâlâ bazi davranışları var su kilo diyet ile ilgiki daha da sogutuyor
Bu süreçlerden bizde geçtik canım doğumdan sonra, bende kafamda bir sürü şey kurdum ama geçiyor. Çok üzerine gitme eşinin doğal davran canım,düzelir zamanla

Menümü bildireyim
Sabah aç karna yeşil çay
Kahvaltı
Ara
Yoğurt
Öğlen
1 kase çorba
Akşam
2 lt su
Menün güzel cnm
Ama çorbalarında ne çorbası olduğunu yazalım
Mesela mercimek çorbasıysa barbunyayla beraber yenmez

Menüm
Sabah,1 mandalina+1 avuç fındık, ceviz
Öğle, 3 yk patates kavurması+klasik kahvaltı
Akşam, 3 tane haşlanmış küçük yassı içli köfte + 1 bardak ayran+ 2 pezik turşusu+4,5 tane üzüm
Su,1.5
Spor,yok bugün Mefkurem Mefkurem in dediği gibi kaslarımı dinlendireceğim
Bikaç gündür takip edemedim önceki günlerde sporun varmıydı fıstık
Patates kavurmasına bayılırım
Ama yemesek daha iyi
Güzelim bide yeme şu turşuyu
Zaten artıdasın
Suyunuda birazdaha artır

Selam kızlar :)
Nasılsın yaa ben reglken baldırlarım çok ağrıyor kopacak gibi. Bugün biraz ada çayı içtim yine o iyi geldi. Yarın spor yapıcam bugün hafif yürüyüş yaptım ama tempolu değil.

Menümü bildireyim
Sabah aç karna yeşil çay
Kahvaltı
Ara
Yoğurt
Öğlen
1 kase çorba
Akşam
2 lt su
Ben genel olarak menünü de sporunu da beğendim canım ama öğlen az olmuş sanki, salata ekleseydin keşke.
Menüm
Sabah,1 mandalina+1 avuç fındık, ceviz
Öğle, 3 yk patates kavurması+klasik kahvaltı
Akşam, 3 tane haşlanmış küçük yassı içli köfte + 1 bardak ayran+ 2 pezik turşusu+4,5 tane üzüm
Su,1.5
Spor,yok bugün Mefkurem Mefkurem in dediği gibi kaslarımı dinlendireceğim
Sabah ekmek yemediğin için öğlenki patates bana çok gelmedi arada yenebilir bence. Ama akşam ki içli köfte bulgur su tuttuğu için yarın artı olabilirsin canım.

X