Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar bundan sonra menülerde çorba deyip geçmeyin ne çorbası olduğunu yazın

Diğer bi konuda ceza meselesi
Eğer kabul ederseniz
Mesela 1 dil börek yendi
Cezası onun kalorisi kadar ip Atlama
Yada o kalori kadar spor
1 saat yürüyüş gibi

Bişey yerkende herkes kendi hesaplasın cezasını ve yapsın
Bunuda menüsünde belirtsin

Teşekkür ederim takdir ettiğin için. Şöyle düşünüyorum mesela bir lahmacun 350-400 kalori. Önce benim onu yemeyi hak etmem Lazım ki bir anlamı olsun. O zaman daha zevkli oluyor.
Aslında nefsini terbiye etmekle alakalı
Ona her istediği şeyi, her istediği zamanda vermemek

Kızlar size kilo verince yapmak istediğim bir hayalimi paylaşmak istiyorum. Ben 85 kilo bir gelindim,kendi düğünümüzü kendimiz yaptığımız için özel olarak diktiremedim gelinliğimi.büyük beden bir gelinliği üzerime göre yaptırıp,kiraladık ki şehirde tek bir gelinlikçi bunu kabul etti.
İçimde ukte kaldı gelinlik,bu yüzden 65 kilo olabilirsem yaza istediğim gelinliği giyip resim çektireceğim,eşime çılgınca geldi ama o da beni mutlu etmek için damatlık giyecekmiş

Yok iremim bakma sen bize şimdi bide millete mutluluginu anlat desen sayfalarca anlatilir iste bi donem oluyo boyle evlilik oturana kadar oda 5-6yili buluyo ama evlilik sevdiginle cok guzel bisry emin ol sadece lohusalik ki ben bi yil surdugune inanıyorum o biraz bozuyo bizi

Teşekkür ederim takdir ettiğin için. Şöyle düşünüyorum mesela bir lahmacun 350-400 kalori. Önce benim onu yemeyi hak etmem Lazım ki bir anlamı olsun. O zaman daha zevkli oluyor.
Sen nasıl hızlı kilo veriyon anlaşıldı bu mantıkla hareket ettigindenmis
Ok ablam
Ah o nefise bi soz gecse pek cok sey daha güzel olacak ta
Ay seninde ilginç fantazilerin varmıs ama mantikli da ayni zamanda yeniden ask tazelersiniz fit ve guxel halinle kocisinle

Sen nasıl hızlı kilo veriyon anlaşıldı bu mantıkla hareket ettigindenmis
Ok ablam
Ah o nefise bi soz gecse pek cok sey daha güzel olacak ta
Ay seninde ilginç fantazilerin varmıs ama mantikli da ayni zamanda yeniden ask tazelersiniz fit ve guxel halinle kocisinle

Bu kuralı tuttum.

Bu çok güzel fikir cnm
Hem hayatınıza renk gelir hatıra kalır

Böyle düşünmemiştim hiç. Belki bu düşünce Tarzı da yardım ediyordur kilo vermeme.

Değişik bir fikir eşine kabul ettirmen çok güzel. Çünkü erkekler böyle şeylere pek değer vermiyorlar. Ama ben gelinliğini beğendim. Çok güzelmiş.

K
Böyle düşünmemiştim hiç. Belki bu düşünce Tarzı da yardım ediyordur kilo vermeme.
Kilo verme birazda disiplin işi tatlım
Bana göre kaçamak yapmak sadece kalori meselesi değil
İnsan kaçamak yapmadığı zaman kendine daha çok güveniyor daha azimli oluyor
Tabi karşılığınıda alıyor

İnşallah olmazsin canim her erkek bir degilki.ama gerçek olan birşey var erkekler evlendikten sonra asla nisan yada sevgili dönemindeki gibi olmuyor yapilari bu sanirim ben daha aksini söyleyen bir kadim görmedim inşallah cook mutlu olursun evlenince canim:)

Kv de şahsına münhasır sanırım. Böylesini hiç duymamıştım.
Öyledir biraz canım kendileri.
Bu arada evlilik konusuna gelince bakma canım öyle konustugumuza güzel yanları daha çok. .
Bu tartışmalar da tuzu oluyor evliliğin .
Hep tartismasiz canımli cicimli vicik vicik bir ilişki sıkıcı gelir. .biz kadınlar adrenalin istiyoruz o yüzden böyle sacmaliyoruz bazen sen görme olumsuzlukları :):) :)

Anammmmm kız nehir
Senin alıntın alt üst olmuş
Niye öyle olduki
Yazarken üste kayıyor abla o yüzden :)
Evet haklısın attım gitti kötü şeyleri .

Kız ne gülüyon menüme :)
F Fittek haklısın canım titreyip kendime geldim .
Oy kuzucum ölürüm ona kız benimki buyumuyor günden güne küçülüyor sıska bişey anasına cekmemis :):) :)
Minyon bişey .
Ek gidayi hiç sevmedi zaten hep meme istiyor :) diş de çıkarıyor kilo veriyor haliyle 7 aylik olduk daha 7 kilo olamadık doktor da normal diyor anlamıyorum

Canim 1 cay bardagi falan gelir ama sütlü dondurma o kadar kalorili mi ki ben ayça kayayi dinliyorum sürekli o tatli olarak dondurma yenebilir diyor ayy dur bi kalorisine bakayim çoksa yemen bidaha
Dondurma hem de 3 top aman Allah' I'm !!! Kız ben senin yediğini yedilere düştüm diyerek ödül niyetine yedim.

Canim 1 cay bardagi falan gelir ama sütlü dondurma o kadar kalorili mi ki ben ayça kayayi dinliyorum sürekli o tatli olarak dondurma yenebilir diyor ayy dur bi kalorisine bakayim çoksa yemen bidaha
Biz biraz ince eleyip sık dokuyoruz cnm
Hedefe ulaşmakda fazla oyalanmayalım istiyoruz

Ceza olarak 200 ipimi atladim kişlar.ya kizlar bu arada benim telefonun klavye sorunlu sanirim yazarken alakasiz yerlere nokta koyuyor kelimeleri değiştiriyor falan onlar için kusura bakmayin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…