Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Menüm:
Sabah: Normal bir karışık tostun yarısı ve 1 bardak ayran.
Ara: 1 mandalina, 3 tane kuru hurma, 4 tane yulaflı bisküvi.
Akşam: 1 kase tavuk haşlama(suyuyla birlikte), salata, 1 bardak ayran.
Spor yok ama yarım saat hafif yürüyüş yaptım.
Suyu da pek ölçemedim.

Selam kixlar menüm
Sabah bir yumurta 1 dilim ekmek çok az peynir ara 3 top sade dondurma
Ogle bir kase yoğurt

Aksam avuç içi kadar yada belki biraz daha fazladır tavuk haşlama derisiz tabii yaninda yoğurt ve 1 buçuk dilim ekmek aslında salata yapcaktim ama malzemem yoktu markete inmeyede usendim valla
Su yine iki litre
Spor yok kizlar
Cunki çok Yoruldum yarin komsularim gelecek ikram yaptim temizlik falan baya yoruldum inşallah yerini hafif atlatirm

Elifim ceviz suyunu yapmadın değilmi

Merhaba menum sabah 1 simit ara 1 kahve
oglen 2kasik yulaf 1 kase yoğurt
aksam 5 6 kaşık ıspanaklı yumurta 1 küçük ton baligi
Burcum sabah simiti yarım yiyip yanına yumurta peynir yeşillik falan ekleseydin olurdu yoksa 1 simit fazla, sadece 4 dil ekmek yemişin
Diğerleri güzel
Suyunu birazdaha artır ve spora başla artık

Sabah ve akşam güzel cnm
Ara olarak aslında fazla ama öğlen yememişin o yüzden kabul edilebilir

Rabiam öncelikle lütfen yarına kendi yiyebileceğin bişeylerde yap
Mesela yoğurtlu kabak salatası NORMAL salata Vs.

Kızz ben dondurmamı gördüm ne
Kendine ne ceza verecen güzellik

Yok canim ya normaldede brn biraz gucluyum 80 kiloyken 20-30 kilo indikce artti simdi 200e"cikti 400e tamamladım simdi100 daha olursa günlük hedef tamamdir
Maşallah sana canım
Bu süreçlerden bizde geçtik canım doğumdan sonra, bende kafamda bir sürü şey kurdum ama geçiyor. Çok üzerine gitme eşinin doğal davran canım,düzelir zamanla
Oyle yapiyorum canim su an sehir disinda 1 hafta orda kalacak. Ilk defa o kadar uzun ayriliyoruz.

Sabah : domatesli yumurta cok az hakiki zeytinyagi ile 1 kk peynir 6 zeytin 1 dilim tam bugday ekmegi
Ara : sade nescafe 3 tane pirinc patlagi kendimi sopa yiyormus gibi hissettim 3 tanesi 1 elma ya denk geliyor
Oglen bir oncekingunden birani kalmıştı 1 tabak
Ara 1 elma 1 isirik muz
Aksam 3 yk taze fasulye catalin ucuyla princ pilavı nın tadina baktim sadece
1 kucuk kase yogurt
Su 2 lt
20 mekik
20 baacak hareketi
Kizimla bol bol yerde surunmece :):)
30 40 dk pazarda gezdim

Bence menu guzel canim tursu tuzsuz ise
Menü gayet iyi canım ama yuruyus de spor sayılıyor
Dondurma 1 top olsa daha iyi olur canım. En dayanamadigim sey dondurmadir aksine ben kisin cok severim tadina bakmakla birakamam o yuzden hic girismiyorum :)

Menum
Sabah
3 patates domates salatalik

Ogle
3 patates
1yk ispanakli yumurta az yogurt

Aksam
Mantarlı tavuk sote
Salata

Spor 500ip 100 mekık
Su 3lt limonlu su
Canim Patatesi gunde 1 öğünde tuketsen daha iyi sanki. Ekmek yerine geciyor bir de kizartma mi
Onun disinda cok güzel.
Mekik sok oldum ben de onceden yapabiliyordum simdi zorlanıyorum

200 ip atlama olurmuş ablam:)

Slm canlarim nasilsinizz
Tabletimde gb bitmis farkinda degildim bugun sayfalar acilmayinca farkettim simdi bi arkadasin yaninda gireyimde haber vereyim dedim
dun malesef listemin disina ciktim ama yinede eksideydim
Eksi 700 um :)

Dunki menum
Sabah
Salatalik domates marul

Ogle
Karnim kazininca mercimek corbasi ictim

Aksam
Salata corba 1 avuc cerez

Dun cok zor gecti benim icin artik normal menulerime donecem aclik bana hic yaramiyo arada kilom durunca yine mecbur aclik diyetine girecem boyle yapmasam gitmiyo bu kilolar offf offff

Nehircim hiç bos yere kendinide eşinide uzme ayni yollardan hepimiz gectik ben kizimi dogurunca tabi kilo patlaması yalnızlık derken cildirdim herseyden ağlıyor herseyden problem cikariyodum esimede kendimede hayati zehir ettim hatta esim lisede ogretmen kendi öğrencilerin den kiskandigim bana hediye alsa altinda bişi aradigim hep aldatildigimi düşündüğüm cok oldu hatta bigun Valizleri toplayip kapinin onune ciktigim oldu ayrılmak için o günü hic unutmuyorum esim hungur hüngür aglamisti neoluyo sana diye bosanmanin esiginden cok dondum simdi aciyorum o gunlerimi bosa gecirdigime insan dogumdan sonra psikolojiyi yiyo bu kesin ama sunu bil esin hala seni seviyo hala sana duskun hala ilgili asla seni aldatmiyo asla düşündüğün seyleri düşünmüyor sikinti sende sen itiyosun onu sen uzaklastiriyosun sen zehir edyosun hayati onada kendinede bunlarin hepsi tecrubeyle sabit sakin rahat ol mutlu olmaya calis ve onuda mutlu et ki sende mutlu olasin ben erkeklerde bisey gordum sıkıntı gordulermi kaciyolar erkekligin onda dokuzu kacmak ya gerçekten dogru onu kacirma sunada inanıyorum insanin dusundukleri gerceklesiyo egitimde bisry vardir kendini gerçekleştiren kehanet diye bu dogru nasil bi enerji verirsen aynisini kat be kat aliyosun onu kendine birak ustune gitme kixin yaşıni geçip kendini ifade etmeye başladığında bu günlerin hepsi bitecrk guleceksin yaptiklarina kv yide takma he de gitsin
Oglen az ama menu güzel

Patatescisin benim gibi

Aybi ağrılar banada oluyo canim ay icinde usutmemeye calis etkusi oluyo
Merhaba menum sabah 1 simit ara 1 kahve
oglen 2kasik yulaf 1 kase yoğurt
aksam 5 6 kaşık ıspanaklı yumurta 1 küçük ton baligi
Simit yetine daha besleyici biseyler tercih etsen iyi olurdu
Guzel menu
Neeeeeeey dondurma mi gordum

Guzel canim
Canim Patatesi gunde 1 öğünde tuketsen daha iyi sanki. Ekmek yerine geciyor bir de kizartma mi
Onun disinda cok güzel.
Mekik sok oldum ben de onceden yapabiliyordum simdi zorlanıyorum
Kiz ben patates detoksu yapcaktim ona niyet ettim sabahta hem dayanamadım hemde mefkustan vetoyu yedik yağsız tuzsuz haslamaydi[/QUOTE]

Son düzenleme:
Sevmiyorsun niye yiyon cnm patlağı
Az yoğurtla yulaf ezmeside yiyebilirsin içinde 1-2 kuru meyveyle

Menü güzel cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…