Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Dunki menum
Sabah
Salatalik domates marul

Ogle
Karnim kazininca mercimek corbasi ictim

Aksam
Salata corba 1 avuc cerez

Dun cok zor gecti benim icin artik normal menulerime donecem aclik bana hic yaramiyo arada kilom durunca yine mecbur aclik diyetine girecem :KK66: boyle yapmasam gitmiyo bu kilolar offf offff
Sana kim aç kal diyoki fıstık
Kaçamak yapmasında hiç böyle şeylere gerek kalmaz
Dikkat et şimdi dikkat etmezsen eksiler hemen artıyla döner

Nehircim hiç bos yere kendinide eşinide uzme ayni yollardan hepimiz gectik ben kizimi dogurunca tabi kilo patlaması yalnızlık derken cildirdim herseyden ağlıyor herseyden problem cikariyodum esimede kendimede hayati zehir ettim hatta esim lisede ogretmen kendi öğrencilerin den kiskandigim bana hediye alsa altinda bişi aradigim hep aldatildigimi düşündüğüm cok oldu hatta bigun Valizleri toplayip kapinin onune ciktigim oldu ayrılmak için o günü hic unutmuyorum esim hungur hüngür aglamisti neoluyo sana diye bosanmanin esiginden cok dondum simdi aciyorum o gunlerimi bosa gecirdigime insan dogumdan sonra psikolojiyi yiyo bu kesin ama sunu bil esin hala seni seviyo hala sana duskun hala ilgili asla seni aldatmiyo asla düşündüğün seyleri düşünmüyor sikinti sende sen itiyosun onu sen uzaklastiriyosun sen zehir edyosun hayati onada kendinede bunlarin hepsi tecrubeyle sabit sakin rahat ol mutlu olmaya calis ve onuda mutlu et ki sende mutlu olasin ben erkeklerde bisey gordum sıkıntı gordulermi kaciyolar erkekligin onda dokuzu kacmak ya gerçekten dogru onu kacirma sunada inanıyorum insanin dusundukleri gerceklesiyo egitimde bisry vardir kendini gerçekleştiren kehanet diye bu dogru nasil bi enerji verirsen aynisini kat be kat aliyosun onu kendine birak ustune gitme kixin yaşıni geçip kendini ifade etmeye başladığında bu günlerin hepsi bitecrk guleceksin yaptiklarina kv yide takma he de gitsin

Oglen az ama menu güzel

Patatescisin benim gibi

Aybi ağrılar banada oluyo canim ay icinde usutmemeye calis etkusi oluyo

Simit yetine daha besleyici biseyler tercih etsen iyi olurdu

Guzel menu

Neeeeeeey dondurma mi gordum

Guzel canim

Kiz ben patates detoksu yapcaktim ona niyet ettim sabahta hem dayanamadım hemde mefkustan vetoyu yedik yağsız tuzsuz haslamaydi
[/QUOTE]

Dogru söylüyorsun canim ama inan ki ben cok sakinim onun ustune hic gitmiyorum heo susuyorum her tartışmada ilk dogum yaptigim zaman bana hakaret etti sustum bisey demedim
Kizdi sustum bagirdi sustum rencide etti sustum
Kardesim canımın ici vefat ettikten sonra kimsenin vazgeçilmez olmadığını anladim
Ve bunu da ona söyledim biraz daha dikkatli oldu.
Ama inan ben hic tribe girmem hic kurcalamam
Evet 2 hafta once aldatildigimi düşündüm esime de söyledim ne tepki verecwk diye cok heyecanlandi aslında.
Telefonu getirip tek tek gosterdi bak biseu yok niye oyle düşündün diye.
Yine ustelemedim bana açıklama yapma istemiyorum okur da aldatirsan benim öğrenmemi beklme topla eşyalarını git dedkm cok üzüldü ne bileyim.
Oyle düşünmeye o itiyor beni

Bende çok severim canim arada öğlenleri bir tane yiyebilirsin aslinsa.yoksa sende benim gibi bi baslayinca kendini tutamayip 3 tane mi yiyosun:kk77:
Mesele üç tane yemek meselesi değil ben o hedefe odaklanıp düşünmeyi hayal etmeyi seviyorum. Sonuçta üç ayda beş tane de yesen Dünya'nın sonu değil. Biraz daha kısıp gelen artıyı silebilirsin.

Canim benim 8 yil boyunca evliliğindeki tim sorunlar bu ilgisizlik yüzünden oldu benimde :KK66:Esim her seferinde tamam artik daha çok ilgi gösterecem demesine rağmen sonuç hep ayni oldu ve sonunda anladimki eşimin hatta binlerce türk erkeğinin karakteri boyle eşime sorsam.beni çok seviyor hatta oncekinden bile cok seviyomus oyle diyor bana ama ben bunu hareketlerinde de gormek istiyorum ama yooooook olmuyor anladimki onun karakteri boyle artik biraktim yakasini canim hic takmiyorum hatta bende hiic ilgi gostrrmedigim için o benim peşinden koşuyor inan erkeklere cçok ilgi de yaramiyor çok ilgi beklemekte en iyisi boşver gitsin.gordugin gibi herkeste ayni sorun var canim
Evlenince ben de mi sizin gibi Olacağım diye düşünmeye başladım. Boşverin ne halleri varsa görsünler. Onlar size bakmıyor mu bakmazlarsa Bakmasınlar. siz kendi kendinize bakın cilt bakımına kuaföre masaja falan gidin. Kendi kendinizi şımartın. Artık neden hoşlanıyorsanız onu yapın. Yada bekara koca boşamak kolay geliyor. Bilmiyorum. Yaşayıp göreceğiz.

Dogru söylüyorsun canim ama inan ki ben cok sakinim onun ustune hic gitmiyorum heo susuyorum her tartışmada ilk dogum yaptigim zaman bana hakaret etti sustum bisey demedim
Kardesim canımın ici vefat ettikten sonra kimsenin vazgeçilmez olmadığını anladim
Evet 2 hafta once aldatildigimi düşündüm esime de söyledim ne tepki verecwk diye cok heyecanlandi aslında.
Yine ustelemedim bana açıklama yapma istemiyorum okur da aldatirsan benim öğrenmemi beklme topla eşyalarını git dedkm cok üzüldü ne bileyim.
Oyle düşünmeye o itiyor beni[/QUOTE]
Biz kadınların da bi problemde hemen aldatılmak gelir aklımıza
Ama sorunların başka nedenleri olabilir
Benim inandığım bişeyse
Hiç bişey hiç bi zaman gizli kalmaz
Günün birinde çıkar ortaya
O yüzden içini rahat tut cnm
Gereksiz yere moralinizi bozmayın

Mesele üç tane yemek meselesi değil ben o hedefe odaklanıp düşünmeyi hayal etmeyi seviyorum. Sonuçta üç ayda beş tane de yesen Dünya'nın sonu değil. Biraz daha kısıp gelen artıyı silebilirsin.
Kız sende biraz mazoşistlikmi var :KK48:
Sanki kendine eziyet etmeyi seviyon

Ama bu kararlılığın kuralcılığın çok hoşuma gidiyor takdir ediyorum

Aynen öyle canım Ben de o şekilde davranıyorum bakalım ne olacak şu iş yoğunluğu bir geçsin bakalım bence de erkeklere ilgi yaramıyor ilgilenmedin zamanda suçlu sen oluyorsun Önceden çok takardım oturup ağlardım ama Şimdi takmıyorum kızımın varlığı bana fazlasıyla yetiyor Hayatımda ilk defa bu kadar çok seviliyorum kızım tarafından
hah orası işte abla kaynanam Hamile iken yine kilolarımla dalga geçip moralimi bozuyordu çok kilo aldın veremezsin kocan seni aldatacak çok çirkin oldun bu kiloları hayatta veremezsin diye diye psikolojim bozulmuştu doğum yaptığım aynı şeyleri söylemeye devam etti Şimdi de kilo veriyorum orada burada Nehir diyet yapıyor ama boşuna boşuna zayiflamiyor Diyor Yüzüme karşı da söyledi ama veriyorum tartıda görüyorum diyorum Hayır senin tarzın bozuk diyor kıyafetlerini de Farkediyorum diyorum bana hayır vermemişsin diyor Ben de ona Sen veremediğim için herkes öyle görüyorsun dedim güldü sinirlerimi zıplattı Ben onu gerçekten seviyorum eltim ile sorunlar yaşıyor ona çok üzülüyorum biz hiç sorun yaşamadık yaşamak da istemiyorum Sonuçta o da bir anne Annem Gibi eşimin annesi aslana saygısızlık etmedim etmem de yaşlı başlı kadın onu takmamaya özen gösteriyorum eşim de farkında Annem böyle sadece sana karşı değil duymamazlıktan gel diyor Ben de o şekilde yapıyorum eltimle aram çok iyi abla kardeş gibi onların da arasında kalıyorum öyle işte Eşim ile de aramız çok İyidir Bana herşeyini anlatır hiçbir şey saklamaz son aylarda biraz Beni ihmal etti onunla konuştuğumda ise sabret bu yoğunluk geçsin her şey düzelecek dedi Evet abla evlilikte çok şey değişiyor onlar birkaç işi kaldıramıyor yoğunluk onların kafasını kurcalıyor yapamıyorlar
Kv de şahsına münhasır sanırım. Böylesini hiç duymamıştım.

Evlenince ben de mi sizin gibi Olacağım diye düşünmeye başladım. Boşverin ne halleri varsa görsünler. Onlar size bakmıyor mu bakmazlarsa Bakmasınlar. siz kendi kendinize bakın cilt bakımına kuaföre masaja falan gidin. Kendi kendinizi şımartın. Artık neden hoşlanıyorsanız onu yapın. Yada bekara koca boşamak kolay geliyor. Bilmiyorum. Yaşayıp göreceğiz.
Ne onlarla, ne onlarsız durumu iremim
Sevmek öyle bi duyguki hem çok güzel hemde çok lanet bişey

Menüm
Sabah,1 mandalina+1 avuç fındık, ceviz
Öğle, 3 yk patates kavurması+klasik kahvaltı
Akşam, 3 tane haşlanmış küçük yassı içli köfte + 1 bardak ayran+ 2 pezik turşusu+4,5 tane üzüm
Su,1.5
Spor,yok bugün Mefkurem Mefkurem in dediği gibi kaslarımı dinlendireceğim
Pezik turşusu nasıl bir şey çok duydum ama hiç yemedim.

Menüm
Sabah,1 mandalina+1 avuç fındık, ceviz
Öğle, 3 yk patates kavurması+klasik kahvaltı
Akşam, 3 tane haşlanmış küçük yassı içli köfte + 1 bardak ayran+ 2 pezik turşusu+4,5 tane üzüm
Su,1.5
Spor,yok bugün Mefkurem Mefkurem in dediği gibi kaslarımı dinlendireceğim

Keşke turşu olmadaydı tuzlu ya du tutar diye

Menün güzel cnm
Ama çorbalarında ne çorbası olduğunu yazalım
Mesela mercimek çorbasıysa barbunyayla beraber yenmez

Bikaç gündür takip edemedim önceki günlerde sporun varmıydı fıstık
Patates kavurmasına bayılırım
Ama yemesek daha iyi
Güzelim bide yeme şu turşuyu
Zaten artıdasın
Suyunuda birazdaha artır

Valla da mercimekti :KK43:

Merhaba menum sabah 1 simit ara 1 kahve
oglen 2kasik yulaf 1 kase yoğurt
aksam 5 6 kaşık ıspanaklı yumurta 1 küçük ton baligi

Simitin susamları çok yağlı olduğu için ekmek arası bişeyler simitten daha az kalorili olur sanki

Menüm:
Sabah: Normal bir karışık tostun yarısı ve 1 bardak ayran.
Ara: 1 mandalina, 3 tane kuru hurma, 4 tane yulaflı bisküvi.
Akşam: 1 kase tavuk haşlama(suyuyla birlikte), salata, 1 bardak ayran.
Spor yok ama yarım saat hafif yürüyüş yaptım.
Suyu da pek ölçemedim.

Öğlen yok ama ara iyi. Güzel menü

Selam kixlar menüm
Sabah bir yumurta 1 dilim ekmek çok az peynir ara 3 top sade dondurma
Ogle bir kase yoğurt

Aksam avuç içi kadar yada belki biraz daha fazladır tavuk haşlama derisiz tabii yaninda yoğurt ve 1 buçuk dilim ekmek aslında salata yapcaktim ama malzemem yoktu markete inmeyede usendim valla
Su yine iki litre
Spor yok kizlar
Cunki çok Yoruldum yarin komsularim gelecek ikram yaptim temizlik falan baya yoruldum inşallah yerini hafif atlatirm:KK17:

Yarını inşallah kolay atlatırsın

Menum
Sabah
3 patates domates salatalik

Ogle
3 patates
1yk ispanakli yumurta az yogurt

Aksam
Mantarlı tavuk sote
Salata

Spor 500ip 100 mekık
Su 3lt limonlu su

Sevdim menünü

Sabah : domatesli yumurta cok az hakiki zeytinyagi ile 1 kk peynir 6 zeytin 1 dilim tam bugday ekmegi
Ara : sade nescafe 3 tane pirinc patlagi kendimi sopa yiyormus gibi hissettim 3 tanesi 1 elma ya denk geliyor
Oglen bir oncekingunden birani kalmıştı 1 tabak
Ara 1 elma 1 isirik muz
Aksam 3 yk taze fasulye catalin ucuyla princ pilavı nın tadina baktim sadece
1 kucuk kase yogurt
Su 2 lt
20 mekik
20 baacak hareketi
Kizimla bol bol yerde surunmece :):)
30 40 dk pazarda gezdim

:))

Dunki menum
Sabah
Salatalik domates marul

Ogle
Karnim kazininca mercimek corbasi ictim

Aksam
Salata corba 1 avuc cerez

Dun cok zor gecti benim icin artik normal menulerime donecem aclik bana hic yaramiyo arada kilom durunca yine mecbur aclik diyetine girecem :KK66: boyle yapmasam gitmiyo bu kilolar offf offff

Bugunki menu
Sabah yok

Ogle karisik sebze yemegi
2tursu yogurt

Aksam 2kasik pilav sebzeli yemek

Spor yok nezleyim yapamiyorum halsizlikten:KK43:
Su 2lt

Sabahları atlama bence

Pazartesi menüm
Sahur 1.5 kase domates Çorbası 2 dilim ekmek 1 Parça dil peyniri 1 Parça örgü peynir
Iftar 3 yk Bulgurlu kabak yemeği 4 yk tavuk sote
Su yatana kadar 4 lt olur.

Afiyet olsun güzel olmuş

Selam kixlar menüm
Sabah bir yumurta 1 dilim ekmek çok az peynir ara 3 top sade dondurma
Ogle bir kase yoğurt

Aksam avuç içi kadar yada belki biraz daha fazladır tavuk haşlama derisiz tabii yaninda yoğurt ve 1 buçuk dilim ekmek aslında salata yapcaktim ama malzemem yoktu markete inmeyede usendim valla
Su yine iki litre
Spor yok kizlar
Cunki çok Yoruldum yarin komsularim gelecek ikram yaptim temizlik falan baya yoruldum inşallah yerini hafif atlatirm:KK17:
Dondurma hem de 3 top aman Allah' I'm !!! Kız ben senin yediğini yedilere düştüm diyerek ödül niyetine yedim.

Oyle düşünmeye o itiyor beni[/QUOTE]

Canim tabi her evlilik farkli ama sen kendini rahat tutt bosvr mefkusumunda dediği gibi öyle bir şey varsa eninde sonunda hemde hic beklemedigin bi anda ortaya cikar bu kuruntulari bi kenara it seni senden daha fazla gözeten bi allah var dayan guven ona hayatını şüphelerle zehir etme meleginib tadini cikar bol bol cok cabuk buyiyolar ve en tatli anlsri şimdiki anlari emin ol kacirma tadini

Kız sende biraz mazoşistlikmi var :KK48:
Sanki kendine eziyet etmeyi seviyon

Ama bu kararlılığın kuralcılığın çok hoşuma gidiyor takdir ediyorum
Teşekkür ederim takdir ettiğin için. Şöyle düşünüyorum mesela bir lahmacun 350-400 kalori. Önce benim onu yemeyi hak etmem Lazım ki bir anlamı olsun. O zaman daha zevkli oluyor.

X