Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Nasıl korkutmuştur seni. Rabbim esirgesin. Bir daha göstermesin. Sakız çiğne en azından ağzını oyalar. Gerçi ben sakızı sevmem ama bazen ağzım oyalansın yemeyeyim diye çiğniyorum işte
Çok korktum canım elim ayağım boşaldı ölecem sandım
AdaisyLove canim korkma allah o minnallari koruyor ina bidaha olmasin dikkat et ben kizi öyle iki dega dusurdum simdi bunu hep yere yatıyorum battaniye falan seriyorum en guvenlisi bu bence
Sağol canım evet öyle yapacam artık asla o hataya dusmem ömrümden ömür gitti
çok şükür sevindim canm. Esimle atıştık,aşırı gururluyumdur basima bela oluyor ya
F Fittek
Hayırdır canım çok özel değilse neden atistiniz..
Biz de 2 gün önce tartismistik. Erkekleri anlamak zor
AdaisyLove çok geçmiş olsun. Acile götürüp CT çektirdin mi?
Gittim acile canım bişey cejmediker evde gozlemle boşuna radyasyon almasinlar dendi
Ayy çok geçmiş olsun canim,simdi iyimi
Sağol canım iyi çok şükür erkenden oyun oynamaya uyandı cadım :)

Kızlar ben kabızlık sorunu yaşıyorum ne yapmam gerek.
Doğum yaptığım ilk zamanlar kabizliktan dolayi makatta çatlak olmuştu çok çektim ondan ilaçla tedavi oldum şimdi yine başladı. .
Kabizligi çözmem lazım

bazen olur oyle kacamaklar. ama toparla hemen cnm. gerekirse detoks yap bi gun. unutma bir ögün bozulsada diyetin 2.ögünde tekrar diyete don :)

gunaydin sekerim :) neden kabiz oluruz cunku bagirsaklardaki bakterimiz yeterince yoktur. yani antibiyotik kullandiysan bakteriler azalmistir. oncelikle o faydali bakterileri cogalmak lazim. bol bol yogurt tursu sirke boza kefir ayran salgam (tabi ev yapimi olsa cok daha iyi) tuketmeye calis. ayrica o sorun bende de var :)
sabahlari kalkinca 2yk zeytinyag 3 gun kurusu 3sb. isitilmis su iciyorum. tabi kahvaltiyida en az yarim saat sonra yapiyorum.
zamaninda sinamekeli cay iciyordum onlar bozuyormus bagirsak florasini.

Canım antibiyotik kullanmadim hiç aslında turşu tuketebiliriz kendim tuzsuz yapıyorum bugün 3 gün kurusu yediğim yanında da Nescafe içtiğim kabız olmak çok kötü yarım saat sonra kahvaltı edeceğim bakalım nasıl etki gösterecek benim gözümü korkutan makatta çatlak çok acı çektiriyor kullandığın kremleri yine kullanmam gerekecek ama isimlerini unuttum kabız olunca insan kilo vermesine yavaşlar O yüzden bağırsakları diri tutmalıyız neyse diyet nasıl gidiyor canım Alışabildin mi Ne zaman başladın diyette seninle tanışamadık evli misin kilon kaç Boyun kaç hedefin ne Çoluk çocuk var mı

:) insallah duzene girer onunla gecmis olsun. evet cnm. 2hafta oldu baslayali diyete. simdilik 1kg verdim. yasim 26. evliyim cocuk yok. boyum 1.63 hedefim 55. sende anlat bana ne zamandir diyettesin hedefini filan. senin bi kizin var5 galiba onu okumustum :)

Memnun oldum canım. Süper vermişsin canım devamı diğer kilolara :)
Acele etme çocuk için evliliğin tadını çıkar hatta yerinde olsam maddi durumun musaitse spor salonuna yazıl çok zevkli oluyor :)
Su anki kilon kaç .
Ben 2 yıllık evliyim canım 7 aylik bir prensesim var.
Diyete ekimin 16 sinda başladım buraya da 26 ekim katıldım.
85 kilo ile başladım buraya 83 kilo ile geldim şu an 78 kiloyum toplamda 7 kilo verdim 40 gün oldu şimdilik hedefim 65.
Sonra 55 e inmeye çalışacağım boyum 168
Seneye ikinci çocuğu düşünüyoruz o yüzden hem fazlaliklardan kurtulmaliyim hem de ideal kilonun biraz altına inmeliyim.
Vermeye çalıştıklarım da doğum kiloları :)

masallah sana da bebegine de. cnm ztaen cevremdeki herkes hemen ocuj yapna diyor. bende bekliyorum biraz daha. oncelikke versigin kilolar icin sni tebrik ederim sekerim seni takip etcem. istedigin kiloya ulasacagindan eminim. benim simdiki kilom 64.4 yeni tartildim. cok memnun oldumspor icinde dizimden rahatsizim evde egzersiz yapiyorum cnm

Çok teşekkür ederim canım. Bana da hep acele etme dediler ben çok istiyordum ama acele ettim biraz 1 yıl olmadı vs derken okdu çok şükür :) aaa iyiymiş canım çok bir kilon yok. 9 kilo çok değil ama kilo az olduğu zaman vücut bunu daha yavaş verir o yüzden moralini bozma . Spor yap mutlaka en iyisi yürüyüş benim için :) hem stres atıyorum hem rahatliyorum.
Ben de memnun oldum canım benim
Bu arada yasim 22 :)

çok şükür sevindim canm. Esimle atıştık,aşırı gururluyumdur basima bela oluyor ya
F Fittek
Of canım ya hr evde oluyo oyle biz esimle önceden cok tsryiditdik simdi okadar olmiyo ama bosyere yitirdiğim zamanlara aciyorum baristiginiza sevindim
Ispanak canim en güzel çözüm benim oglanda bile ise yaradı bolca ispanagi kavur ye

F Fittek
Of canım ya hr evde oluyo oyle biz esimle önceden cok tsryiditdik simdi okadar olmiyo ama bosyere yitirdiğim zamanlara aciyorum baristiginiza sevindim
Ispanak canim en güzel çözüm benim oglanda bile ise yaradı bolca ispanagi kavur ye benim oglanda oldu tabi kolo alsin diye ksti gidayi abarttim muz patates derken cok kotu oldu gecen aksam ispansk yemegi yedordi bo kac kasik süper çözüm oldu

aaaa sen baya kucukmusun ya kiz neden se seni 30 falan düşünmüştüm benim gibi

Canim ben genelde kayisi kompostosu yapip yiyorum çok ise yariyor bende.sende deneyebilirsin

Canım gün kurusu yedim aç karna ise yaradı ishal oldum hatta
Muz benim kızı hoc kabız yapmıyor vanim hep ishal kızım doktor disten diyor zaten kilo almıyor veriyor
aaaa sen baya kucukmusun ya kiz neden se seni 30 falan düşünmüştüm benim gibi
Öyle mi canım :) Küçüğüm valla
Canim ben genelde kayisi kompostosu yapip yiyorum çok ise yariyor bende.sende deneyebilirsin

Gün kurusu yedim canım ise yaradı ishal oldum artık her sabah aç karna yerim kilo aldırır mi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…