Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Whatsapp ta olmayan kızlar için bende bi foto atayım zaten morale ihtiyacım varEki Görüntüle 1693379
Cok farketmis canım ya gerçekten insan zayifladikca guzrllesiyo hatta bak giydiklerin bile degismis baksana bi dusun bakalim 70-60 oldugunu daha ne kadar guzellesecek ne kadar iyi hissedeceksin kendini ne kadar güzel giyinebilecegini o yuzden iki lokma fazla yemek kabusumuz olmasın hayallerimizi mutluluklarimizi daha fazla ertelemeyelim dimi ama

Canim 93 ten daha zayif duruyorsun boyun uzun ya ondan galiba:))
Ayy çok sağol canım bayağı moral oldu :) Rabbim hepimizi hedefimize ulaştırsın

Çok haklısın Kamilem valla boşa eziyet ediyoruz kendimize biliyor musun o ilk resim de o teyze pardesesünü giydiğimde 20 yaşında bi üniversite öğrencisiydim çok şey kaybettim çok şeyde gözüm kaldı Allah a şükür hiç maddi sıkıntım olmadı kayıplarımın sebebi hep kilolarımdı. Gezilere tatillere gitmemek için hep bahanelerim vardı ki hala da aşamadım tam. Ama Inşallah değişecek her şey, Inşallah. Hepimiz için değişsin istediğini giymek bir anlık damak tadından daha çok haz veriyor bundan eminim artık.

Menum
Sabah
Iki dilim ekmek
Peynir zeytin domates salatalık

Ara yarim armut

Öğle
Az çorba yogurt
Salata 1d ekmek

Aksam
5-6parca fırında tavuk kemikli
Salata

Su uc olur
Spor neyazikki yok
Bu hafta sende hiç firesiz devam ettin cnm
Yarın sonuç ne olursa olsun sen elinden geleni yaptın

Bende tekrar buzdolabının üstüne en şişko resmimi asayımda
O zamanlar çektiğim acıları unutmayım

Güzelim 2.resimde daha dar bi kıyafetin olsaydı fark dahada ortaya çıkardı
Bence ilk resimde ceketde kamufle etmiş kiloyu
Böyleyken bile çok çok belli
Resimlerimin çoğu ev hali buraya atabileceğim bunlardı ablacım. Ama bu daha başlangıç Inşallah senin gibi sonunu getirebilirim Inşallah :) İdolümsün

Resimlerimin çoğu ev hali buraya atabileceğim bunlardı ablacım. Ama bu daha başlangıç Inşallah senin gibi sonunu getirebilirim Inşallah :) İdolümsün
Benim bundan hiç kuşkum yok bitanem
Bunu laf olsun diye söylemiyorum
Senin kadar, bende senin zayıflamanı çok istiyorum
Bu mutluluktan ikimizide mahrum etmezsin
Allahın izniyle olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…