Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

serap sporun etkisi göz ardı edilmeyecek kadar büyük tatlım ama işte bizde hep bi bahane oluyo...

benim sorunum maddi sıkıntıydı eşimle onu konuştum ve tmm git dedi inş gidecek çok hırs yaptım ve dedginiz gibi dengeli beslenme şart mesela ben öglenleri bisküviyle geçiştiriyordum ama artık hiç degilse bi çorba içecegim su içmeye de başladım aslında sorunum eskiden ilaç kullanarak metobolizmayı yavaşlatmış olmamdı ama asla takviye ilaçları kullanmayacagım:sm_confused:

merhaba ablacım nasılsın sessiz sakin kilolar gidiyo bakıyorumda :jeyyar: inş kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın bu arada utanarak soruyorum senin yaş kaçtı

merhaba serapcım...

iyiyim canım...bu hafta kilo durumum malesef pek iç açıcı değil...cumaya kadar beslenmeme dikkat edecğim bakalım ne olur...

canım sormanda hiç mahsur yok...ben 54 yaşıma girdim...

selam şekerler nasılsın
topkekim koçluk istemiştin seve seve yaparım şeker
sen yadiklerini toplu bir şekilde yaz akşamları
ben bakar yorum yaparım oldumu şeker

ablacım diyetisyen bi takım tahliller istedi özelde çok pahalı olduğu için hastahanede yaptırcam mecburen hastahanede ayın 20 sine randevu verdi
ondan sonra diiyet programımı hazırlıycakmışız
ben bir haftadır öğünlerimi yazmıştım eşim onları göstermiş metabolizmamın çok yavaş çalıştığını , diyet programı hazırlamadan önce bunun nedenini bulmamız gerektiğini söyledi
şimdi 20 sini bekliyorum
senin nasıl gidiyor ablacım

bu arada öğle yemeğim 1 orta boy patates ve molmaydanozdan hazırladığım salata

serap maddi boyut derken tatlım,
ya spor için diyorsan güzelim maddi bişeyler yapman şart değilki hiç bişey yapamazsan akşam evde mekik çek,
olduğun yerde adım say...

selam şekerler nasılsın
topkekim koçluk istemiştin seve seve yaparım şeker
sen yadiklerini toplu bir şekilde yaz akşamları
ben bakar yorum yaparım oldumu şeker

tamam akrepcim çok teşekkür ederim a.s.
ben her akşam yazarım canım hayalde dikkat ediyor bana sende dikkat et çokı koldan tutuda çabucak bitiriverelim şu işi artık

zeynep abla çok iii bir karar vermişsin diyetisyene gitmekle. kilocuklar kesin gidicek desene :)

merhaba serapcım...

iyiyim canım...bu hafta kilo durumum malesef pek iç açıcı değil...cumaya kadar beslenmeme dikkat edecğim bakalım ne olur...

canım sormanda hiç mahsur yok...ben 54 yaşıma girdim...

ABLACIM MAŞALLAH SENİ HİÇ GÖRMEDİM AMA KONUŞMALARIN BANA DAHA GENÇ GELDİ delikafaduldenASLINDA AŞIRI KİLON YOK YAVAŞ YAVAŞ AMA SAGLAM VERECEGİZ:1rolleyes:

serap maddi boyut derken tatlım,
ya spor için diyorsan güzelim maddi bişeyler yapman şart değilki hiç bişey yapamazsan akşam evde mekik çek,
olduğun yerde adım say...

CANIM EVE GİTTİĞİMDE YEMEK BULAŞIK DERKEN 1 GÜN YAPSAM 2. GÜN BOŞVERİYORUM ŞİMDİ BİZİM ORDA SPOR KOMPLEKSİ VAR ORAYA YAZILDIM SPOR ALETLERİ FELAN VAR PLATES DE VAR İNŞ YARARI OLUR CANIM:Saruboceq:

Son düzenleme:
ögle yemegim bi kase mercimek çorbası(ekmeksiz) ve elma
bu arada kızlar sizinle bişey paylaşmak isterim ben diyete başladığımdan elmayı hergün yedim ve yüzümde sivilce izleri vardı onların geçtiğini ve cildimin parladığını gördüm

CANIM EVE GİTTİĞİMDE YEMEK BULAŞIK DERKEN 1 GÜN YAPSAM 2. GÜN BOŞVERİYORUM ŞİMDİ BİZİM ORDA SPOR KOMPLEKSİ VAR ORAYA YAZILDIM SPOR ALETLERİ FELAN VAR PLATES DE VAR İNŞ YARARI OLUR CANIM:Saruboceq:

sizin orası neresi ücret ne kadar bu 1,
2.si ise benim annem çalışıyo,ortanca kız kardeşim dünya yansa bi tutam otu yanmayacak cinsten,
küçük kardeşim yavrum dersaneye gidiyo ders çalışmak zorunda,
biz 3 kıs kardeşiz babam annem (Allah eksik etmesin başımızdan)
5 kişiyiz evde,eve gidiyorum yemek ye sofra topla,çaydı kahveydi ertesi gün yemeğiydi gecenin bi yarısı oluyo,
evde benden başka kimse mutfağa girip yemek yapmaz ne pişircem vs derdi hep bende,
buna rağmen kendime vakit ayırmaya çalışıyorum ve ayırınca çok mutlu oluyorum tatlım,
şimdi gene ortanca kardeşim evde olduğundan yemek ev işi 1 aydır falan pek yapmıyorum,
ama gene akşam bulaşıktıtı,çaydı,hafta sonu ev işi çamaşır bulaşıktı yapıyorum,
şimdi dicenki bak artık yapan varmış evet var hafta içi,

ama önce hepsi sırtımdaydı ve kendime vakit ayırmak için nasıl yapardım o işleri hızlı hızlı anlatamam sana,
neyse çok uzattım kendine hiç birşey yapamıyorsan yarım saat ayır ve kendin için sağlık için bişey yap bak daha mutlu olcan ve daha ii hissetcen kendini...ŞenizŞeniz

haklısın canım allah yardımcın olsun işin benden zor biz sadece 2 kişiyiz bu arada aile yaşam merkezi var senelik 100 tl onun DIŞINDA MASRAF YOK CANIM

selamlarrrrrrrrrr biricik takımımın biricik fıstıklarıııı Şeniz
kahvaltıdan sonra bu güzel izmir havasını değerlendirip evimin önünde yer alan ama gitmeye hep üşendiğim sahile gittim ve hızlı hızlı yürüdüm 1 saat, 55oo adım attım :dance:
şimdi de geldim limonlu suyumu içiyorumm :içelim:
Sizler nasılsınız ?

serap belediyenin olanımı diyosun sen yıllık 100 lira hani
onları bende araştırdım ama ne saatler uyuyor bana nede semtler ne yazıkki,
bahçeliye gideyim dedim yol parsı özel salon parasına geliyo,bende evde ve akşam iş çıkışında 45dk-1 saat yürüyerek dikkat etmeye çalışıyorum ve evdede cumadan beri müsait olursam 1 saat (hafta sonları özellikle)
yoksa en kötü mekik çekiyorum çekebildiğim kadar bence eriyorum farkı fark ediyorum,
sabah bakkalın oğlu gördü beni abim çökmüşün diyo :roflol:,
nerdeyse 15-20 gündür görmemişti beni ii gitmiş ya süper görünüyon diyo bilseniz ne motive ediyo beni ben akşam yürümeyimde kim yürüsün yada ben mekikleri çekmeyim kim çeksin dimi ama:)...

SLM NASIL CANIM ÇEKTİ ANLATAMAM BEN DOĞAYI DENİZİ ORMANI ÇOK SEVİYORUM FIRSAT OLDUKÇA GİDİYORUM EVİNİZİN ÖNÜNDE DENİZ Mİ VAR:teselli:

SLM NASIL CANIM ÇEKTİ ANLATAMAM BEN DOĞAYI DENİZİ ORMANI ÇOK SEVİYORUM FIRSAT OLDUKÇA GİDİYORUM EVİNİZİN ÖNÜNDE DENİZ Mİ VAR:teselli:

evimin önü deniz, sahil ama ben yürüyüşe çıkmıyorum :tomato:
bugün yürüdüğümde kendime çok kızdım neden daha önce yürüyüşe çıkmadın diye :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…