Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

canım neden kuru incirden uzak duralım ki
harika bağırsak çalıştırır mesela ve o kadar çok faydası varki
sabahları kalktığımızda birer tane kuru kayısı kuru incir harika bir iksir kilo verme adına
ben uyguladım ve çok faydasını gördüm şeker

kesinlikle katılıyorum
ne o öyle bunu yeme şunu yeme :1closedeyes:
her şeyden yerim, kiloluyken de yerdim
ama az az kararında yerdim
incir de yedim, ceviz de, üzüm de, pekmez de, bal da
işte onların verdiği enerji ile yerimde duramadım verdim kiloları delikafadulden

iyi geceler arkadaşlarr
cuma günü istanbula gittim bu akşam döndüm öyle özlemişimki ailemi zaman nasıl geçti anlamadım:KK43: şimdi evimdeyim ve yeni fırsat bulabildim . diyet açısındanda çok kötü bir hafta sonu geçirdim annem sağolsun neleri seviyorsam onları hazırladı ve zorlada yedirdi.
gitmeden önce hacerle konuştuk ve bana koçluk yapacak onun desteğiylede bundan sonrası daha iyi olacak inşallah
sizler nasılsınız ?

iyi geceler arkadaşlarr
cuma günü istanbula gittim bu akşam döndüm öyle özlemişimki ailemi zaman nasıl geçti anlamadım:KK43: şimdi evimdeyim ve yeni fırsat bulabildim . diyet açısındanda çok kötü bir hafta sonu geçirdim annem sağolsun neleri seviyorsam onları hazırladı ve zorlada yedirdi.
gitmeden önce hacerle konuştuk ve bana koçluk yapacak onun desteğiylede bundan sonrası daha iyi olacak inşallah
sizler nasılsınız ?

ye sen ye ben sana göstericem yediklerini :eek:klava:

http://www.kadinlarkulubu.com/5215810-mesaj136.html
kızlar bu link püsküütün analiz raporu

bu rapor sonunda şunları yapmayı düşündüm
çubukcum her hafta sonu yediklerini lisyteliyorsun ve her gün nekadar stepper yaptığını yazıyorsun
jalecim her gün listeni daha dikkat ederek eksiksiz yazıyosun
bütün arkadaşlar her gün menülerini mutlaka bildiriyorlar ve eleşti,rilerimizi bu sayede daha iyi yapıyoruz

.... bütün arkadaşlar içinde bu geçerlidir tabiki

bide kızlar şöyle bir fikrim oluştu genel olarak çokta koçluk istenmemesine rağmen isteyen arkadaşlarda var
bende takımda eşleşmeler yapmanın etkili olacağını düşündüm
bu daha ciddiye almaya ve birebir dikkatle daha iyi sonuç vereceğini düşünüyorum
eşleşmeleri heniüz yapmadım
herkes eşleşmek istediği arkadşımızı yazsın ona göre karar verelim fikrinizi almadan eşleştirmek istemedim

tamam zeynep ablacım yarından itibaren başlarım

günaydın kızlar
emircim geçmiş olsun
sanırım reglim yaklaştı du bi takvime bakiym...
hmm evet yakınmış ondan akşamdan berider başım ağrıyor ve halsizim
hayalcim akşam 2 tane köfte ve patates salatasım yidim
yarım kasede çorba içtiydim
sonra çayın yanında 4 tane badem yedim

sabah klasik kahvaltı ettim ama canıkm çok tatlı çekiyor bu gün iki çatal reçel aldım bu pek iyi olmadı yaane

günaydın yavrılar
akşam eve gittim
bi güzel evi süpürdüm tuvaleti banyoyu yıkadım yerleri sildim
sonra tavığım vardı onu haşladım tavıklı pilav yaptım
bide barbunya vardı
eşimde iş çıkışı traşa gitmişti 9da geldi
ona yemek koydum kendimede 2 kaşık yoğurt hihoyyyt
aslında açtım ama iş falan yapınca oyalandım açlığım geçti
bende o saatte yemedim yemek
bide regl oldum
bütün gece ağrıdan kıvrandım uyuyamadım
bu sabahta 1 dilim ekmekle klasik kahvaltımı yaptım
stepperda yapcaktım ama eşime yemek koyup toplayana kadar saat 11 oldu
sonrada sızmışım :lepi:

kekim akşamları azda egzersiz yapalımmı artık ne dersin,
çıbık ii yapmışsın tatlım o saatte yememekle eferim sana:),
ha şöle bak reglde oldun rahatlarsın artık inş,
darısı bana...

canım neden kuru incirden uzak duralım ki
harika bağırsak çalıştırır mesela ve o kadar çok faydası varki
sabahları kalktığımızda birer tane kuru kayısı kuru incir harika bir iksir kilo verme adına
ben uyguladım ve çok faydasını gördüm şeker

CANIM KURU İNCİR DE ÇOK FAZLA KALORİ OLDUĞUNU DUYDUM AMA KAYISI BENDE YİYORUM BAGIRSAKLARIMI RAHATLATIYOR SENDE İŞE YARADI MI BU İKSİR:eek:

Günaydın şekerler nasılsınız akşam eve gittiğimde bol salata ve yarım kase çorba içtim ara olarak ta 1 portakal yedim sabah ta 1 tane simit yedim
kızlar aslında çok kötüyüm akşam eşimle biraz konuştuk beni kırmamak için kilomu sevmediğini itiraf etti moralim çok bozuk yaza kadar kilo vermem lazım artık kaçamak felan yok çok üzüldüm

Son düzenleme:
Günaydın şekerler nasılsınız akşam eve gittiğimde bol salata ve yarım kase çorba içtim ara olarak ta 1 portakal yedim sabah ta 1 tane simit yedim
kızlar aslında çok kötüyüm akşam eşimle biraz konuştuk beni kırmamak için kilomu sevmediğini itiraf etti moralim çok bozuk yaza kadar kilo vermem lazım artık kaçamak felan yok çok üzüldüm

canım üzülme,aslında hepsi öyle bizi kırmamak için bişey söylemiyorlar ama tabiki zayıflamamızı istiyorlar
napalım zayıflıycaz mecburen başka çaresi yok benneyaptımki

kekim akşamları azda egzersiz yapalımmı artık ne dersin,
çıbık ii yapmışsın tatlım o saatte yememekle eferim sana:),
ha şöle bak reglde oldun rahatlarsın artık inş,
darısı bana...

yüryom kız akşamlartı ben
ayağımın altında kötü bi yara çıktı bu ara ondan yürüyüşüm aksadı

merhaba arkadaşlar...

kahvaltımı peynir zeytin ve bir dilim kepekli ekmek ve tatlandırıcıyla tatlandırılmış çay içtim..

öğlen ve akşam ayranlı çorba yaptım onu içeceğim...leylacımdan heveslendim ...

aralardada meyve yerim...

zeynep diyetisyen ne söyledi...yoksa tahlil sonuçlarınımı bekliyor..

merhaba arkadaşlar...

kahvaltımı peynir zeytin ve bir dilim kepekli ekmek ve tatlandırıcıyla tatlandırılmış çay içtim..

öğlen ve akşam ayranlı çorba yaptım onu içeceğim...leylacımdan heveslendim ...

aralardada meyve yerim...

zeynep diyetisyen ne söyledi...yoksa tahlil sonuçlarınımı bekliyor..

merhaba ablacım nasılsın sessiz sakin kilolar gidiyo bakıyorumda :jeyyar: inş kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın bu arada utanarak soruyorum senin yaş kaçtı:eek:

X