Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kaydirigubbakcemile2
CANIM SENİN ADINA ÇOK SEVİNDİM BİRİLERİNDEN GÜZEL ŞEYLER DUYMAK DAHA ÇOK MOTİVE EDİYO BEN İŞE ARABAMLA GELİP GİDİYORUM YÜRÜME GİBİ DURUMUM YOK SANAYİDE ÇALIŞIYORUM :jeyyar: EVET CANIM BELEDİYENİN OLAN YERE GİDİYORUM KADINLAR LOKALİ EVİM SİNCAN DA YAKINDA SUNDUKLARI HİZMET ÇOK GÜZEL İNGİLİZCE BİLGİSAYAR DANS SPOR KURSLARI VAR BUNLARDAN YARARLANABİLİYOSUN BEN İŞTEN 6 DA ÇIKIYORUM KURS SAATİ 7.30 BİDE BEN MEKİK ÇEKİNCE GÖBEKTEN GİDİYO KİLOM VAR AMA BENDE GÖBEK VE BEL YOK:asigim:

evimin önü deniz, sahil ama ben yürüyüşe çıkmıyorum :tomato:
bugün yürüdüğümde kendime çok kızdım neden daha önce yürüyüşe çıkmadın diye :mymeka:

AHHHHHHHHHH ORDA BEN OLACAGIM Kİ HİÇ İÇERİ GİRMEM ŞEHİR AÇISINDAN ÇOK ŞANSLISI YEŞİLİN VE MAVİ NİN BOL OLDUĞU YER İZMİR E GELMEYİ ÇOK İSTİYORUMşutarafagitti

inşallah gelirsin canımmm
ben de öyle eve girmem diyordum ama yaşayınca öyle olmuyor malesef delikafadulden

ben sahilde sabahları yürümeyi çok seviyorum eşimin arkadaşı var belki yazın geliriz bu arada beni de takip ediyorsun degil mi yediklerimde abartı bulursan hemen uyar

serap bende de basen falan yok göbek ve karın var ne yazıkki:)
benim sorduğum yerlerin saati 6 da başlıyo akşam yetişmeme imkan ve ihtimal yok keşke olsa...
sizin orası süpermiş kaçırma git tabi...

iyi akşamlar arkadaşlarr
yeni geldim eve 6 gibide çıkacağım görümcemlere gideceğiz.
bugün yediklerime gelince
sabah elma sirkeli suyumu içtim kahvaltıda 1 kase müsli
öğlen 2 ad. diyet bisküvi, 2 tane de yulaflı bisküvi
akşamda daha yeni yedim evde sadece pilav vardı 5 kaşık aldım. ama çok acıkmıştım akşamda acıkırsam meyve yemeyi düşünüyorum.

O h arkadaşlarr negüzell paylaşımlarr yapmışsınızz öylee

Bugünküü menümüü yazayımmm

sabah 8.30

1 dilim ekmek peynir 1 bardak çay ve domates

ara

1 portakall

öğlenn 1 dilim ekmek ve domateslii biber kavurmasıı

ara

1 portakal

akşamm yine öğlenkinin aynısıı

ama yürüyüşş yapamadımm bugünn ayağımm çokk ağrıyorr 2 günn çıktımm herhaldee onun ağrısı

İyi akşamlar takımcımmm a.s.

Bugün yediklerim:

Sabah: 2 dilim mısır ekmeği, 1 kk peynir, 1 ç.b. süt
Ara:yok
Öğle: 1 paket form çubuk
Ara: yok
Akşam: 1 kase ekşili köfte
Ara: 4-5 pötibör.. Pişmanım ama çok acıktımmm.. Tansiyonum da düştü galiba. Yatayım ben, yoksa gidip tatlı bir şeyler daha yiyeceğim..

Hepinizi öptüm kuzularrr Şeniz

mrb arkadaşlar uzun zamandır paylaşımda bulunamadım icapçıydım arkadaşın yerine süpriz icap oldu uğrayamadım kusura bakmayın yoğundum bu aralar ama diyetime hep dikkat ettim zaten stresten yyemiyorum ben sizler nasılsınız
sabah yrm simit peynir domates
öğle kısır
akşam 1 kase çorba salata 1dilimde kek yedim
neyse arkadaşlar görüşürüz kendinize iyi bakın

merhaba kızlar nasılsınız bakalım bugün sabahtan beri dışardayın geçen hafta doktora gitmiştim sistit teşhisi koydu yani meshane iltihaplanmasıymış
geçenlerde hasta olmamın ateşlenmemin karnımın şişliğinin falan hep sebebi oymuş ateş falan yapıyodu
neyse işte 1 hafta ilaç kullandım bu hafta konturolüm vardı
ona gittim geçmiş allaha şükür
akşam üzeri geldim eve
bizim milas genelinde net gitmiş arıza varmış
biraz önce geldi bende hemen gireyim dedim
bende yediklerimi yazayım
sabah
1 dilim peynir
1 dilim ekmek
3 zeytin
öğlen bişi yemedim
akşam üzeri beş gibi evdeydim çok acıkmışım
1 dilim ekmek
1 dilim peynir yedim
akşam da
1 tabak
nohut yanında yoğurt yedim
arkadaşlar işte bölee

GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENDE SÜREKLİ GEÇİRİYORUM EGER DİKKAT ETMEZ:jeyyar:SEN İLERLİYO VE TAM GEÇMİYO
BEN YILDA 2 DEFA OLUYORUM ÇOK DİKKAT ETMEME RAGMEN AMA BENİM Kİ İLERİ DERECE DE AGIR OLUYO TAVSİYEM ÇOK ŞİKAYETÇİYSEN Bİ KAPLICAYA GİT BAYRAMDA BEN GİTTİM ALLAH A ŞÜKÜR DAHA Bİ ŞİKAYETİM YOK

Günaydın fıstıklar benim regli şişlikleri iniyo galiba kendimi hafiflemiş hissediyorum
akşam eve gittiğimde saat 9:30 o saatten sonra agır yemeyeyim dedim 3 kaşık yogurt yedim ve 1 muz 1 tane de portakal yedim
sabah kahvaltım ise küçük bi parça ekmek ve diyet çubuk kraker

günaydın kızlar
dün akşam 2 kaşık barbunya 1 kaşık pilav yedim
sonrada kalan ütülerimi bitirdim
spor falan yapamadım kolumu kaldıracak halim yoktu yaa
ben çok yoruluyorum
işe gel çalış,akşam eve giderken alışveriş yap,yemek yap ye topla
ütü çamaşır bulaşık derken canım çıkıyor
bide malum dönemdeyim iyice kötüyüm valla
vicdanımda rahat değil spor yapamadığım için,napcam bilmiyorumm
bu akşam ne olursa olsun yapıcam
yemek falan yapmıycam bu akşam :dilcikar:
artık sinirlerim bozulmaya başladı
hiç kendime vakit ayıramıyorum senağlama

Emiiirr geçmiş olsun canıma.s.
günaydın canlarııımm a.s. dün giremedim günm var diyeee...çok yorulmuşum akşam üzeri uyuyakalmışım..dün sabah bişey yemedim..öğlen 1 lokma börek,1 dilim irmik tatlısı..akşam üzeri 1 kase kısır yedim..yorgunluktan bişey yiyesim gelmedi kafamçokkarıştı
bugün sabah 1 dilim kepekli ekmeğin üzerine 1 tatlı kaşığı krem peynir sürüp yedim..sonra yürüyüşümü yapıp egzersizlerimi tamamladım..şimdide annemin mutfağında küçük bi temizlik yapıcam yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…