Popüler Konu LenaG ile MasterFit

IMG_5241.jpeg
Y yosunlupapatya kızım geldi ayaklarımın dibine yattı, kalkamıyorum 😂😂

bende senin salata ndan yaptım aşkomm yiycem birazdan afiyet olsunnn
Ellerine sağlık cicegim🌸🌸
11.00
1 yumurta dereotlu omlet
2 çatal patates kızartma
peynr
zeytin
domates
salata
2 dilim siyez ekmek
18.00
fırından nagıt la bolca kıvırcık salata
yoğurt sos
2 litre su bitti
20.00
zencefilli tarçınlı soda

Eki Görüntüle 3482046

Efenin_Annesi Efenin_Annesi @Sitare55 LenaG LenaG
Tabakiniiii severiiimmm mis gibi olmuşsun afiyet olsun cano😉✅💋
LenaG LenaG @Sitare55

22 eylul pazar

Sabah . 5-6 yk menemenimsi yulafli omlet.
1 yumurta.
hindi füme.
5 zeytin.
1.5 d hellim yarim dilim kasar.
Salatalik.domates. Biber. Nane.
2 form biskuvi uzerine 1 tatli kasigi recel

Ara. Kahve.

Öğlen.

5 kasik spagetti ( zor tuttum kendimi normalde 2 tabak yetiyor🐵)

Üstüne Meyveli karışım : 1 cb kefir, 1 kucuk muz , 1 kara uzum ,10 fistik, 6 badem

16: 30 Aksam : 4 kanat + salata +1 bardsk ayran

Ara: 1 kare bitter + kahve

Gun boyu bol su , 1 madrn suyu 2. De icebilirim
Spor : 6600 adim+10 dk sıkıdim sıkidim oynadim
Ooooo senin buuu tabaklarrr benimkini geçecek gibiiii çicek hanımımmmm

Fit mutlu anne Fit mutlu anne canim bir mesajda antibiyotiklerden dolayi odem vardi yazmistin alintilamistim ama gitmis ne oldu neyin var hasta misin
Enfeksiyon vardi canim biraz onun icin 5 günlük antibiyotik yazmisti doktor bitti bugun wc cikabildim şükür biraz daha iyiyum saolasin
Kizlar bugun kislik hazirligi icin tarla tarla gezdik evet yanlis duymadiniz burda fasulyeyi donatesi biberi buyuk devasa tarlslardan dalindan toplamak zorunda kaliyoruz yani bunu sevenler olsa da bana amelelik gibi geliyor.Hazir toplanmişini alayim dedim tam 2 kati pahali zaten o yuzden kimse tercih etmiyor ve maalesef bu urunler marketlerde yok olanlar cok kotu tam hormonlu anlayacaginiz gun boyu biber fasulye arayisindaydim Allahtsn hepsini ben toplamadim toplanmista satin aldim.Coook yorgunum ya mesajlari hic okuyamadum inşallah herkes guzel kilolar vermistir yeni hafta hepimize hayirli ugurlu olsun😍
Ay kiz hem iyi hem zor yorucu valla
Karbonhidratlari azaltma mucadeleni goruyorum😘. Ne olursa olsun aksam saat 8de borek fazla. Menülerine sebze ve protein ekleyrlim olur mu ?
Haklsin vallahi bazi menuleri gordukce utaniyom ama cabaliyom olacak insAllah aksamlari ozellikke karbonhidrata dikkat etmeye caliscam

İyi akşamlar kizlar dun esimin is yerindeydim aksama kadar bugun de malum pazar gunu pazara gittik bolca sebze meyve ve balik aldik geldik gelince mutfga girdim hemen daha yakin oturdum yemege misafirimde vardi iki gundur cok aktif olamadim menulere de bakamadim yarin yeniden aktif olurum insAllah menumu de vereyim
22 Eylül Pazar
Kahvaltı 10:30

2 yk kuymak
2 tane sucuk ve yumurta
Domates, salatalik
1 dilim peynir
4 zeytin
1 tatli kasigi bal
1 dilim tbe
Akşam 20:00
10-12 fırında istavrit
Salata
4 dilim kavun
Su 1.5 anca olmuatur bugun
Spor yok
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

Kizlarim mavis takimim 💙💙
Menuleri elimden geldiği kadar yorumlayacagim. Forum cok yogun , etiket atlarim diye korkuyorum. Bu benim ilk kaptanligim. Anlayisinizi ve desteginizi bekliyorum.
Yeni olabilirim ama iyi kopya cekerim 😁 @Sitare55 cumartesi hedefi sorar da ben ssiramam mi 😁 sordum gitti🤭 ben insallah -1.2 ile 82.5 olurum. Daha da az olabilirim belki ama regl yuzunden bu yeter. Hadi bakalım gelsin haftalık hedefler gelsin motivasyon

@Asya89
gezegenfeza gezegenfeza
@nurovic
@bluegreeneyes
Fit mutlu anne Fit mutlu anne
G Goklerce
@Cakinin Gelini
@Tesnim1903
B Beklenen2
@Deltavealfa
@tomrs
@Beyaz leylak
Kaptanım harika gidiyorsun hiç de acemi değil ❤️😍 benim net bir hedef yok ama 60 lari girnek çok istiyorum ❤️
neseki regl geluyooo🥳🥳🥳
Zalım hayatttt 😱😭😭😭

Kizlarim mavis takimim 💙💙
Menuleri elimden geldiği kadar yorumlayacagim. Forum cok yogun , etiket atlarim diye korkuyorum. Bu benim ilk kaptanligim. Anlayisinizi ve desteginizi bekliyorum.
Yeni olabilirim ama iyi kopya cekerim 😁 @Sitare55 cumartesi hedefi sorar da ben ssiramam mi 😁 sordum gitti🤭 ben insallah -1.2 ile 82.5 olurum. Daha da az olabilirim belki ama regl yuzunden bu yeter. Hadi bakalım gelsin haftalık hedefler gelsin motivasyon

@Asya89
gezegenfeza gezegenfeza
@nurovic
@bluegreeneyes
Fit mutlu anne Fit mutlu anne
G Goklerce
@Cakinin Gelini
@Tesnim1903
B Beklenen2
@Deltavealfa
@tomrs
@Beyaz leylak
Bende hedefimi yazayim cumartesi hedefim 83.5 olsun kaptanım Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

yaa kuzum yaa cidden ilk cocuk hiç çocukmuş tamda rahata ereceğim yıldıkii oğlanla en baştan 😀
Aynen valla canım ya bnm ilki de erkek aşırı hareketli kız akıllı olur varlığını hiç evde hissetmezsin dediler bn kızın bi sesi var apartman inliyo resmen sürekli kucak istiyor oğlum 3 yaşında sürekli kıskandığı iöin zarar veriyor bunalımdayım anlayacağın😞

Menümü yazıp çıkayım
Sabah 9-10 gibi
2 yumurta
Bir dilim tb ekmeği
Bir dilim peynir
7 zeytin
Öğlene ton balıklı salata yaptım ilk defa yicektim tadı çok kötü olduğu için yemedim 2 kaşık alıp bıraktım onun yerine bi parça kek ağzıma attım
Akşam 18.00
Tarhana çorbası 2 kase
2 yk bulgur pilavı
Biraz et
Su 3.5 lt
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

X