Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

iyi akşamlar kızlarrr
bugün kursum başladı yeni girdim sayılır eve. nasılsınız ?
kahvaltıda 1 kase müsli
öğlende çay ve yanında burçak bisküvi yedim 4 tane
5 gibide yarım adana
şimdide yeşil çayımı içiyorum
eğer acıkırsam akşamda meyve yemeyi düşünüyorum

Merhabalar arkadaşlar..

Annemlerle perde bakmaya gittim bugün, sonra da ayakkabı pantolon filan aldım :dance:

Yediklerim:

Sabah: 1 simit, 1 kk peynir
Ara: 1 çay bardağı süt
Öğle: yok
Ara: yok
Akşam: 1 lahmacun, boool yeşillik

Akşam da yine süt ve meyve olur sanırım.

inşallah işine yarar canım :1hug:

inşallah tatlımm yarın sabah başlarım diye düşünüyorum aç karnına 1 çay kaşığıydı değilmi?
lahana yağı içinde az önce eşimi aradım aktar kapalıymış malesef artık yarın alırız. stepper da çalışırken kullanırım diye düşünüyorum

Merhabalar arkadaşlar..

Annemlerle perde bakmaya gittim bugün, sonra da ayakkabı pantolon filan aldım :dance:

Yediklerim:

Sabah: 1 simit, 1 kk peynir
Ara: 1 çay bardağı süt
Öğle: yok
Ara: yok
Akşam: 1 lahmacun, boool yeşillik

Akşam da yine süt ve meyve olur sanırım.

merhaba canım
hayırlı olsun cicilerin :)
aifiyet olsun
bende kalkayım da stepperda çalışayım bir kaç gündür hiç çıkamadım

inşallah tatlımm yarın sabah başlarım diye düşünüyorum aç karnına 1 çay kaşığıydı değilmi?
lahana yağı içinde az önce eşimi aradım aktar kapalıymış malesef artık yarın alırız. stepper da çalışırken kullanırım diye düşünüyorum

hayatım ben 1-2 yudum içtim, sonra bol su içtim acıkana kadar

iyi akşamlar kızlar a.s. anca girebiliyorum,çok işim vardı..boğazlarımda acıyo sanırım hasta oluyoruuumm kafamçokkarıştı bugün yediklerim ;
sabah 2 dilim kepekli ekmek,1 kaşık lor,1 dilim peynir,2 çatal yumurta
öğlen yok
ara 1 muz
akşam 3 yk zeytinyağlı pırasa,1 kepekli galeta..

Zeynep ablanın net gene bozulmuş ondan girememiş haberiniz olsun yerimseniben

bu hafta pek sık giremeyebilirim çünkü evimde temizlik yapıcam,haftayada gün bende..perdeler,camlar,yerler,dolaplar...:nazar::1no2:

iyi akşamlar kızlar a.s. anca girebiliyorum,çok işim vardı..boğazlarımda acıyo sanırım hasta oluyoruuumm kafamçokkarıştı bugün yediklerim ;
öğlen yok
ara 1 muz

bu hafta pek sık giremeyebilirim çünkü evimde temizlik yapıcam,haftayada gün bende..perdeler,camlar,yerler,dolaplar...:nazar::1no2:

Leyloşuumm.. Öncelikle maaşallah şekerim.. Firesiz gidiyorsun bu aralar, Allah bozmasın..

Ayrıca kolay gelsin a.s. Sen şimdi işe güce dalar yemek yemeyi de unutursun :roflol:

Leyloşuumm.. Öncelikle maaşallah şekerim.. Firesiz gidiyorsun bu aralar, Allah bozmasın..

Ayrıca kolay gelsin a.s. Sen şimdi işe güce dalar yemek yemeyi de unutursun :roflol:

sağol canım beniim Şeniz inan ben de öyle ümit ederek başladım işe,hani yemeyi unuturum...regli günüm yaklaşıyorken kendimi işe vereyimde tatlı krizimi geçiştirebileyim diye :jeyyar: kendimi böyle düzenli yemeye kaptırmışken tatlı krizlerinin gazabına uğramak istemiyorumkaydirigubbakcemile3

sağol canım beniim Şeniz inan ben de öyle ümit ederek başladım işe,hani yemeyi unuturum...regli günüm yaklaşıyorken kendimi işe vereyimde tatlı krizimi geçiştirebileyim diye :jeyyar: kendimi böyle düzenli yemeye kaptırmışken tatlı krizlerinin gazabına uğramak istemiyorumkaydirigubbakcemile3

Atıyorsun fazlalıkları gram gram kııızzz, değer mi iki gram abur cuburaaa..

Az önce 2 küçük domates yedim, 1 çay bardağı da sütle de kakaolu süt yapıp onu içtim.. Ben de tatlıyı azaltmak için tatlandırıcı aldım, çikolata istediğim zaman süt-sıcak su-kakaoyu karıştırıp içicem :kahve: İkisi de kakao değil mi hem...

Ayyy Almanya'da gün boyu aromalı çay içerdiiimmm.. Tatlandırıcılar sağolsun yemeği bile nasıl azaltmıştım. Bi keresinde 1,5 kilo verip dereceye bile girmiştim.. Ahhh ah eski günler -tatlicadiarzu-

canım keşke tatlandırıcılardan da uzak durabilsen..tatlı krizini maya yutarak yada kayısıyla giderebilirsiniz..kilo vermeyi hızlandırmak içinde bol yoğurt yiyin..
ne çok konuştum dimi
tamam tamam kızmayın gidiyorum hemennnn

günaydın arkadaşlar...

kahvaltımı yaptım, klasik şekişde...ben ev işleri derken bu ara çok yoruldum...birde üşüttüm galiba gribim, her yerim çok ağrıyor..inş. kısa zamanda atlatırım..

öğlen yok
ara 1 muz

canım geçmiş olsun çokta yorma kendini şimdi sen camlar açık iş yaparsın iyice üşütürsün dikkat et

günaydın arkadaşlar...

kahvaltımı yaptım, klasik şekişde...ben ev işleri derken bu ara çok yoruldum...birde üşüttüm galiba gribim, her yerim çok ağrıyor..inş. kısa zamanda atlatırım..

geçmiş olsun ablacım güzel bi çay demle içine biraz limon sık ve yarım kaşık karabiber at çok iyi geliyoyerimseniben

günaydın çıtırlar akşam menüm de 2 kaşık pilav yogurt ve 2 kaşık et sote vardı bu arada 3 tane de tulumba tatlısı yedim kociş zorla yedirdi
sabah ise kepekli ekmekle biraz peynir yedim şimdi suyumu içiyorum

X