Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

günaydın kızlaarrr

hemen raporumu vereyim
dün akşam 2 kaşık kuru fasulye,1 kaşık pilav yedim (normal bildiğimiz çorba kaşığı tabi)

bu sabahta 1 dilim uno ekmek 1 dilim peynir 2 zeytinle kahvaltımı yaptım

dün akşam stepper çalışcaktım ama eve gider gitmez önce bi pilav yaptım sonrada ütüleri yaptım bi sepet ütüm vardı
hepsini bitirdim eşim gelene kadar
tabi yemekten sonrada çok fena ağırlık çöktü
zaten pazartesi günleir çok fena oluyorum ben yaa
bu akşam ilk işim eve gider gitmez stepperla 25dk çalışmak olcak
yani inşallah :1rolleyes:

canım bende tatlı ihtiyacımı gidermek için nesquikli süt içiyorum
sütü ısıtıp tek içimlik nesquiklerden koyuyorum içine ooh sıcak sıcak ço seviyorum napim ama başka zararlı şeyler yemektense onu içmek daha iyi dimi ama

evet canım bekar...29 yaşında...hem talipleri geri çeviriyor hemde ben evde kaldım diye kendisiyle dalga geçiyor...her halde zamanı var galiba daha..

Allah her şeyin hayırlısını versin canım..

hayırlısı olsun ablacım bende 19 yaşında evlendim ama çok erken oldu geç evlenip hayatı daha iyi tanıyıp biraysel özgürlüğünü alarak evlenmesidaha güzel olur

hayırlısı olsun ablacım bende 19 yaşında evlendim ama çok erken oldu geç evlenip hayatı daha iyi tanıyıp biraysel özgürlüğünü alarak evlenmesidaha güzel olur

sağ ol canım...evet hayırlısı neyse öyle olsun...

üniversiteyi bitirdiğinde önce iş sonra eş dedi...şükür KPSS yi kazandı ve yerleştirildi...1 yıllık memur...şimdi hayırlısıyla ciddi ciddi evliliği düşünüyor ama biraz fazla ince eleyip sık dokuyor...

Allah tüm gençlerle birlikte benim oğlumu ve kızımıda hayırlı insanlarla karşılaştırsın inş. canım..

sende çok genç evlenmişsin...Allah sizide hep mutlu etsin canım..

Arkadaşlar komik bi'şey oldu az önce..
Ben tam doğum sonrası kiloları paylaşım alanında sohbet içerikli mesajları temizliyordum. Yani tek tek mesak işaretliyordum. Çöp kamyonuma doldurmuş ama henüz boşaltmamıştım..

Sonra.. size yukarıda yazdığım mesajı sizin topik yerine zayıflamak isteyenler topiğine yazmışım.. bu hatayı da akrep arkadaşımız profilimden bana bildirdi..

Ben de o panikle.. mesajımı sizin takıma taşıdım.

Ama bu arada unuttum ki doğum alanından seçtiğim mesajlar vardı silinecek..

Öhüm..

Böylelikle anneyimben sizin takımı açan arkada gibi göründü. Mesaj tarihine göre sıralanıyor çünkü..

kalanları temizledim ama şaşırmayın bu anneyimben nereden çıktı diye. :roflol:

Onu da silme şansım yok.. Eğer ilk mesajı silersem bütün takım çöpe gider.. :roflol:

Hey Allahım ya.. aynı anda iki işe dalarsam böyle olur işte! klava:

Slm kızlar tekrar ben
ögle yemegimde küçük ton balığı ve kepek ekmegi vardı arkasından yeşil çay içtim arada 1 elma yerim

ya kimse yok mu herkes nerdeeeeeeeeeee

selam bacularım
sabah 6dan beri doktorlardayım yine
bu sefer üşenmedim paraya da kıydım ve özel hastaneye gidip sıra aldım
önce ekg çektiler yani kalp grafiğimi, sonra da doktor ultrason ile kalbime baktı
küçükken çok bronşit, bademcik ya da guatr hastalığı mı geçirdin dedi ?
babam da yanımdaydı ikimiz de şöyleyiz > :1shok: hayır
küçükken bir rahatsızlık geçirmişsin ve bu kalp kapakçığının kalınlaşmasına neden olmuş dedi
yani problem kalp kapakçığımın kalın olmasıymış
kan ve hormon testleri verdi
onların da sonuçları normal geldi
ilaç verdi ve 1 ay kullandıktan sonra tekrar kontrole gelmemi istedi.

başka uygulamam gereken bir şey var mı diye sordum.
kahve, çay, kola gibi sıvıları çok tüketme, kakao içeren besinleri çok tüketme ve çikolata çok yeme dedi beni bitiren nokta o oldu, çünkü çikolata benim her şeyim :asigim:

kilo almama rağmen çikolatadan asla vazgeçmem diyordum, ama baktım ki iş ciddiye biniyor, bundan sonra çikolata diyetine girdim :lepi:

ayrıca hastanede bir lise arkadaşımın ailesi ile karşılaştım. annesi bana çok zayıflamışsın dedi :dance:
sevindim :dance:

Kahvaltım : 1 poğaça, 1 bardak şekersiz çay (tipik hastane kahvaltısı :roflol: )

Hacer'den bugünlük haberler böyle :roflol:

tatlım çok geçmiş olsun
bak dikkat et kendine
çikolata diyetine girdin artık hayatta kilo almazsın :))
ilaçlarınıda ihmal etme tatlım

selam kızlar. sonunda misafirler gitti:lepi: sizlerle olabilicem artık.
bugün yediklerimi yazayım hemen.
sabah=1 dilim ekmek,az yağlı peynir,3 tane zeytin,1 tane domates.
öğlen=bişiy yiyemedim işteydim
akşam=az makarna,2 tane köfte.
2 litrede su içtim.bide bugün 30 dakika basketbol maçı yaptım.
bugünlük bukadar kızlar.kızlar ben afedersiniz ama kabuz oldum.napabilirim???

selcencik evde zeytinyağı vardır muhakkak
ondan 1 tatlı kaşığı iç, üstüne de bol bol su iç
sabaha rahatlarsın inşallah canım

canım benim teşekkür ederim.buarada başarından dolayı seni tebrik ediyorum. yazdıklarını dün okudum acayip gaza geldim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…