Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selam kızlar...

epeydir takıma uğrayamadım...izmirdeyim, benim oğlan yine dağ gibi kirli çamaşır biriktirmiş yıkanıp ütülenecek...evide dandini.. yani işim çok..bakalım nasıl başa çıkabileceğim...

kahvaltımı klasik yaptım..arada iki mandalina yedim...öğlen yemeğimi henüz yemedim...

akşama kuru fasulye ve pilav yapacağım...görüşürüz yine öpüyorum hepinizi...

öğle yemeğim

3 ızgara köfte
1 tabak havuç-turp salatası elma sirkeli (2 havuç 1 turp rendeleyip yaptım)

teşekkürler canım
yine kalp grafiği istedi, geçen seferki ile karşılaştırdı ve düzeldiğini söyledi, ama ben o sıralarda bayılacak gibiydim, ona rağmen iyisin dedi ya hayret bir şey klava:

BAK CANIM DÜZELMEYE BAŞLAMIŞ EN YAKIN ZAMANDA SAGLIĞINA KAVUŞACAKSIN:Saruboceq: CANIM SEN OKUYORDUN DEĞİL Mİ DÖNEM BİTTİ DURUMLAR NASIL BAYRAMLIK VAR MI

BAK CANIM DÜZELMEYE BAŞLAMIŞ EN YAKIN ZAMANDA SAGLIĞINA KAVUŞACAKSIN:Saruboceq: CANIM SEN OKUYORDUN DEĞİL Mİ DÖNEM BİTTİ DURUMLAR NASIL BAYRAMLIK VAR MI

inşallah canım inşallah :Saruboceq:
üniversitedeyim evet, bu sene son senem olduğu için 3 tanecik sınavım vardı, onlar da açıklanmadı henüz :sm_confused:

Selam takımcım..

Raporumu vermeye geldim..

Sabah: 1 dilim ekmek, avuç içi kadar omlet, 1 tatlı kaşığı nutella
Ara: Yarım dilim ıspanaklı börek
Öğle: 5 kaşık nohut, 5 kaşık pırasa
Ara: 1 üçü bir arada kahve, azıcık da sahlep

2 tane de meyve yiyerek günü kapatıcam arkadaşlar..

merhaba bacular annemler bugün gelmedi
ooofff teyzemin oğlunun söz nişanı varmış perşembe günü hafta ya yapacaklardı ama
bu haftaya almışlar dün oyüzden gelemedileer
çok moralim bozuldu yaa
nasılda heveslenmiştim been...

merhaba şekerler Şeniz dilerim güzel bir gün geçirmişsinizdir.
emirciğim üzme kendini , herşeyin hayırlısı. malesef benimde çok istediğim tayin işim olmadısenağlama çokda ümitlenmiştik :çok üzgünüm: malesef olmadı.

günaydınlaaar...
herkese günaydın
güzel mutlu huzurlu birgün ve hafta diliyorum
bugün annem ve kardeşim gelceeeeek çok mutluyuum çok sevindiriğiiiimmm

gözünaydın dicektim son msjını okumasam..hayırlısı canım,sağlık olsun da gene gelirler yerimseniben

sagol canım ya ateşi felan vardı hast götürdüm üşütmüş ilaçlarla bugün daha iyi:Saruboceq:

çoook geçmiş olsun Serapcım a.s.

Çubuğum 10 gündür sırf aşureyle besleniyosun valla :roflol:

a.s kaydirigubbakcemile3aşure güzeli dicez ona artık...iyicede tatlı olmuştur aşure yiye yiye:jeyyar:

çoook kolay gelsin,ütüler çabucak bitsin inşallah ablacım a.s.

hayırlısı böyleymiş demekki ablacım,üzülme:1hug:aslında sen tayin beklerken benim aklım minik öğrencilerinde kalmıştı...benim kardeşim ilkokulda 3 öğretmen değiştirdi tayin,emeklilik vs.. sebeplerden dolayı ve bu kardeşimin okul hayatını çok etkiledibenneyaptımkibence senin tayin işinin kalması o minik öğrencilerin büyük şansı,bi de bu açıdan bakalım yerimseniben

gelelim banaaaa...ben bu saate kadar neredeydim:mymeka:ne yazık ki bugün bizim nette bi sorun vardı arkadaşlar,anca düzeldi..sinirden patladımklava:

bugün yediklerim:
kahvaltım 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir,1 domates,biber...
öğlen yemeğim 1 kase lahana çorbası,1 dilim kepekli ekmek..
arada 1 ayva ve havuç dilimleri...
akşam yemeğim 4 yk zeytinyağlı pırasa yemeği,1 dilim kepekli ekmek,2 çatal tramisucokacimcoook

eğer sabahtan giremezsem haberiniz olsun kızlar yarında günümüz var yerimseniben ben sadece salata olursa ondan yicem merak etmeyina.s.

Son düzenleme:
Leylacımmm bu nette benimde sorunn varyaaa halenn gidip duruyorrrr bende tam anlamıyorumkiii yapayımmm.

Adamlarıı arıyorumm oann oluyorr sonra bakkii yine gitmişşş

Sabah kahvaltımı yaptıktann sonraaa görümceme gittimm kayınvalide hatunn gelmişdeee

Öğledenn sonra geldimmm bendeee,,

Orda pırasa vardıı ondann yedimm 1 dilim ekmeklee akşamdda mercimekk çorbasıı içtimm

Ama kızlar yaa ben çarşammbaa küçükk görümceme gidecemm kozana ordaa kalacamm çocuklarr çok istiyorr ama ordaada bilgisayarr yokk nasıll olacakk bilmiyorummm

1 haftaa kalacamm herhaldee çünküü ordandaa teyzemleree geçecemm çocuklarr evde çok sıkıldıı değişiklik istiyorlarr

Kuzularımm artık ağlamaya başladılarr babamızı çok özledikk diyeee

özlenmezmi hiç,yazık kuzucuklaraaa:1hug:Allah tez zamanda sağlıklı bi şekilde kavuştursun sizi inşallah ya da günler su gibi akıp gitsin inşallah ne diyimki yaaa gerçektenböyle beklemek zor..üstelik kızlarının alıştığı bi düzende vardı...en iyisi dediğin gibi bi değişiklik olsun onlarada,gezsinlera.s. sabit gösteririz seni yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…