*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Günaydın kızlar dün ki menümü şimdi yazayım

sabah peynir, zeytin 6 adet, maydanoz, 2 dilim etimek 1 çay kaşığı bal
ara bir avuç ceviz fındık badem karışımı
öğlen 6 kaşık kıymalı bezelye 3 kaşık makarna 100 gr kadar yoğurt
ara elma
akşam karışık oldu biraz 2,5 tane kadar köfte 2 kaşık pilav 1 kase cacık
ama annemde bugün gün var bende gidemesemde akşamdan 2 çeşit pasta
yaptım ona ve ne yazıkki pudinglerinden 1 er kaşık yedim. napıyım dayanamadım işte.
kızın bana birazcık

3 lt su
2 türk kahvesi

yarım saat yürüyüş
işte bukadar
hem öğlen makarna hem akşam pilav olmasaymış keşke karbonhidrat fazla canım menünde

Dünkü menümü paylaşacak zaman bulamadım yoğunluktan :)

Sabah
Dört ceviz
Bir yumurta
Tuzsuz taze lor
İki biber
Bir demet roka

Öğle
İki kuru kayısı
Küçük bir avuç kuru üzüm
Türk kahvesi
Soda limon

Akşam
Korili tavuk sote( haşlanmış sebzeler eşliğinde)
Ayran
Filtre kahve
Bir dilim çikolata

Günü bitirdim böylece. Spor yapamadım eve çok geç geldiğim için bugün telafi edeceğim, 3 litre suyumu içtim tabiki :KK66:

Günaydııın,

Bugün yine tartının yerini değiştirdim ve haftaya çarşambaya kadar tartılmayacağım bakalım :))

Bu sabah light süt, peynirli omlet ve domates salatalık ve acı biber yedim :) Sindirim sorunum kalmasın diye :KK53:

Öğlen de tavuk sote yaptırıyorum mantarlı light kaşarlı.

Akşama dışarıda olacağım ne yerim emin değilim ama sanırım bonfileli salata :)

Şuanda da türk kahvemi içiyorum, yemekten sonra da yeşil çayımı içeceğim.

Maşallah şimdilik iyi gidiyorum şu Mart bitse kendimi Mart'ın başından beri diyettteyim yahu diyerek şımartacağım :)

süper bi menü olmuş tebrikler:KK52:

Regl olcam sanırım nasıl bişeyler yeme arzusu içindeyim bilsen:KK43: Su bardağımı elimden bırakmıyorum ağzımı boş bırakmamak için :KK70:

Dünkü menümü paylaşacak zaman bulamadım yoğunluktan :)

Sabah
Dört ceviz
Bir yumurta
Tuzsuz taze lor
İki biber
Bir demet roka

Öğle
İki kuru kayısı
Küçük bir avuç kuru üzüm
Türk kahvesi
Soda limon

Akşam
Korili tavuk sote( haşlanmış sebzeler eşliğinde)
Ayran
Filtre kahve
Bir dilim çikolata

Günü bitirdim böylece. Spor yapamadım eve çok geç geldiğim için bugün telafi edeceğim, 3 litre suyumu içtim tabiki :KK66:

Kız madem bi dilim çikolata kaçıracaksın akşam niye yiyosun. Kaçamak akşam yapılır mı aaa erken saatlerde bundan sonra..

Günaydııın,

Bugün yine tartının yerini değiştirdim ve haftaya çarşambaya kadar tartılmayacağım bakalım :))

Bu sabah light süt, peynirli omlet ve domates salatalık ve acı biber yedim :) Sindirim sorunum kalmasın diye :KK53:

Öğlen de tavuk sote yaptırıyorum mantarlı light kaşarlı.

Akşama dışarıda olacağım ne yerim emin değilim ama sanırım bonfileli salata :)

Şuanda da türk kahvemi içiyorum, yemekten sonra da yeşil çayımı içeceğim.

Maşallah şimdilik iyi gidiyorum şu Mart bitse kendimi Mart'ın başından beri diyettteyim yahu diyerek şımartacağım :)
Senin menülerine söz yok zaten canım maaşAllah

Senin menülerine söz yok zaten canım maaşAllah

Çok teşekkürleer :KK60:

Reglim bitmek üzere, bugün son. Şu şeker krizlerim bitecek inşallah! 2 gündür fenalardayım. Dukan'da yasak olmasına rağmen, her akşam 2 tane kuru kayısı yedim :eek: Ama en azından tatlıya çikolataya bulaşmadım diye seviniyorum :)

Yarından sonra artık kuru kayısı da bitti, tam gaz devam, haftaya çarşamba da ilk 3ü kaptırmam :KK73:

Çok teşekkürleer :KK60:

Reglim bitmek üzere, bugün son. Şu şeker krizlerim bitecek inşallah! 2 gündür fenalardayım. Dukan'da yasak olmasına rağmen, her akşam 2 tane kuru kayısı yedim :eek: Ama en azından tatlıya çikolataya bulaşmadım diye seviniyorum :)

Yarından sonra artık kuru kayısı da bitti, tam gaz devam, haftaya çarşamba da ilk 3ü kaptırmam :KK73:
Kuru kayısı bagırsaklarına fayda olmustur zarar vermemiştir sana her ne kadar dukana ters te olsa moral bozma :KK66:

Kuru kayısı bagırsaklarına fayda olmustur zarar vermemiştir sana her ne kadar dukana ters te olsa moral bozma :KK66:

Ben de öyle düşündüm valla, en zararsız kaçamak oldu :) Aslında diyetlerin olmazsa olmazı kuru kayısı ama dukan amca izin vermiyor :)

Sen başlamıyor musun dukana?

Dukan a başlamak istiyorum ama hafta sonu nişanlım gelecek şehir dışından atak yapmam mümkün değil. Pazartesiye erteledim. Habire erteliyorum hayırlısı:KK70:

Ciddimisin tebrikler:KK52: bana bi diyeti nası yaptığını anlatırmısın
Merhaba anlatırım tabiki ayran detoksu
KİLOSU FAZLA OLANLAR 75 ÜSTÜ KG DA OLANLAR AYDA 2 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE KG SU FAZLA OLMAYANLAR İSE AYDA 1 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE UYGULAMALI 2 GÜNLÜK KÜRDÜR YALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR (BIZZAT DENENMISTIR)
1. ve 2. gün kahvaltı ve beslenme aynı sekıldedır. sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatal ık,yeşıllık.
Gün içinde 2 saat arayla aşağıdaki karışım içilicek. en son saat 21-22:00 ye kadar için ondan sonra içmeyin.... 1 lıtre yagsız veya yarım yağlı ayranın ıcıne; 2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı haşlanmış yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır. Malzemeler asla başka bir malzeme ile değiştirilemez... yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)... kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır. 2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
Ayran aşı çorbası gibi yoğun kıvamlı olmalı.

kızlar benim midem büyüdü heralde acayip derecede yemek yeme isteğim var aç olmasam bile bişeyler yemek istiyorum. sabah ve öğlen hafif yiyen ben akşam resmen bir canavara dönüşüyorum.1-2 gündür ne yediğimi yazmicam utanıyorum çünkü.ya beni motive edecek durduıracak güzel şeyler söyleyin

kızlar benim midem büyüdü heralde acayip derecede yemek yeme isteğim var aç olmasam bile bişeyler yemek istiyorum. sabah ve öğlen hafif yiyen ben akşam resmen bir canavara dönüşüyorum.1-2 gündür ne yediğimi yazmicam utanıyorum çünkü.ya beni motive edecek durduıracak güzel şeyler söyleyin
Bazen olabiliyor canim oyle canini sıkma.sadece aynaya bakmani tavsiye ediyorum sana birde seni diyete baslatan seyi dusun ozaman yiyesi gelmiyor insanin.ben mesela esimin sozu uzerine basladim diyete yoksa cok saglikliyim.hemen o geliyor aklima.bide motivasyonum baya dusmustu yine esimin eski nisanlisina baktim face acip.mesela sende gicik oldugun birine bakabilirsin motive olmak icin.benim yaotim seyler bunlar sende kendine gore biseyler bulabilirsin.ayrica hayatini bi dusun her aci her sıkınti mutlaka geciyor ve buda gececek mutlaka bu ac zamanlarimizda bitecek.ama sonunda ince olcaz

bazen hepimiz yaşıyoruz bu durumu normal zaman da yiyemeyeceğimiz ne varsa bir günde yemek istiyoruz.
bence sabah ve öğlen gözünü birşeyde bırakma .az da olsa tadımlık da olsa ye.böylece akşam çok yemezsin.ben eğer sofrada oturmaya devam edersem yemeye devam ettiğimi fark ettim o yüzden tabağım biter bitmez bi bahane bulup sofradan ayrılıyorum.bu yöntemi de dene tabağını bitir ve kalk.

Saba:hsahanda yumurta 2 donates 3,4 zeytin cay,az ekmek
10 da okulda kiymali pide vardi dayanamadim ucundan az iki parmak genisliginde yedim. Sıkınti olmaz heralde okadarciktan.
ay bizim okulda da simit ve kahvaltı vardı.herkes delicesine yedi ama ben bi işler bulup kendime yemedim.arkadaşlar bari bi dilim domates bi zeytin ye dediler ama ben kabul etmedim.sabah zaten fazla kalorili yedim bi de onlara uysam çok fena olurdu.ki bu kahvaltı olayı saat 14:00 da olan olay yani

Merhaba anlatırım tabiki ayran detoksu
KİLOSU FAZLA OLANLAR 75 ÜSTÜ KG DA OLANLAR AYDA 2 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE KG SU FAZLA OLMAYANLAR İSE AYDA 1 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE UYGULAMALI 2 GÜNLÜK KÜRDÜR YALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR (BIZZAT DENENMISTIR)
1. ve 2. gün kahvaltı ve beslenme aynı sekıldedır. sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatal ık,yeşıllık.
Gün içinde 2 saat arayla aşağıdaki karışım içilicek. en son saat 21-22:00 ye kadar için ondan sonra içmeyin.... 1 lıtre yagsız veya yarım yağlı ayranın ıcıne; 2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı haşlanmış yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır. Malzemeler asla başka bir malzeme ile değiştirilemez... yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)... kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır. 2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
Ayran aşı çorbası gibi yoğun kıvamlı olmalı.
evet güzel yapılabilir bir menü sonucunu bele paylaşırsan sevinirim çünkü bende yapmak istiyorum eğer işe yarıyorsa gerçekten:KK55:

ay bizim okulda da simit ve kahvaltı vardı.herkes delicesine yedi ama ben bi işler bulup kendime yemedim.arkadaşlar bari bi dilim domates bi zeytin ye dediler ama ben kabul etmedim.sabah zaten fazla kalorili yedim bi de onlara uysam çok fena olurdu.ki bu kahvaltı olayı saat 14:00 da olan olay yani
Canom ben senin gibi iradeli olamadim.dedigim gibi cok azdi birde sabah oldugu icin nefsimi korledim.yememek en dogrusu.sen guzel olanini yapmissin

Sabah
Roka,nane
İki yumurta
Dört,beş tane ceviz
İki biber
Ezine peynir(1,5 kk)
Taze tuzsuz lor(1 kk)
Azıcık köy ekmeği
1 çay kaşığı tereyağı
2 kaşık bal

Ara
Kivi(3 kaşık yoğurtla)
Sade türk kahvesi

Öğle
1,5 Elma
1 bardak yarım yağlı süt( kakao,tarçınlı)

Ara
2 kuru kayısı
Sodalı,limonlu yeşil çay

Akşam
Birbuçuk kase tavuk çorbası
Yarım kase bulgur pilavı
Yarım kase mantar
1 kase yoğurt

40 dakika pilates,20 dakika zumba ve 3 litre su

Umarım herkesin sorunsuz devam ediyordur diyeti

16 saat oruç tutuyorum bari küçücük bir bitter yiyeyim kahvemle yaa :oops:

X