🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Afiyet olsun

Sağlıklı beslenınce hızlıca gıdecek o hamur işleri
Hiç bozma moralini halledeceğiz hepimiz inşALLAH

26 Aralık Menüm

Sabah 09:00
1 haşlanmış yumurta
1 zeytin, 1 bardak süt
5 badem 1 ceviz
2 yk tulum peyniri, yeşillikler
1 ince dilim kepekli ekmek

15:00
1 dilim baklava boyutunda 3 farklı kadayıf
(Bu tadım testiydi, dükkanda yeni ürünü denedim, zaten yiyesim yoktu ama yedikten sonra diyette olduğumu hatırladım)
1 sade Türk Kahvesi

Akşam 18:30
5 ızgara köfte
2 közlenmiş biber
Yeşillik, domates, soğan söğüş
1 dilim ekmek

22:00 1 sade neskafe

Su; 2,5 lt
Spor; 5912 adım

enerji_kusagi balım göz kırpıp kaçıyorsun yakalarsam
Şaka bi yana işlerine bak sen ama arada kac gel
Civcivim aklım hep burada, dün işyeri karışıktı gelemedim, ışık hızıyla okuyup okuyup çıktım. Geçen gün konuşmuştukya, tabiki dün ruhsat iptal edildi

Balım evet tatlı olmayaymis harika menüymüs de. Adımlarla erimistir inşaallah.

Gece 10'da o nescafe

Bugün dengelersin bence sen bu menüyü işe gitmesen spor müsabakası yapalım kapışalım dicem de işten gelince enerjin kalırsa bisiklet sürersin belki

FitVenus canim sen spor yapıyor musun, yapıyorsan ne yapıyorsun? Nasıl bir diyet uyguluyorsun?
Ben bebekle, ev işleriyle uğraşmaktan ve motivasyonsuzluktan uzun zamandır bişi yapamıyordum.ama şimdiki hedeflerim, akşam veya öğle uykusu zamanları trambolinle zıplamak veya zumba gibi eğlenceli başlayıp 2 gün bunları 1 gün leslie yapmak. Ben kızıma ve bana beyaz unsuz grissini ve ekmek de yapıyordum tekrar onlara dönmek istiyorum yaptıkca isteyen olursa bulduğum tarifleri de paylaşırım

Biliyorum enercim olsun gelirsin müsait oldukca
Demek iptal edildi ee nolcak simdi
Gelirim sarı civcivim
Hemen yenisi çıkacak, yenisi için dün olur dediler ama bakalım, belediye iptal etmeye uğraşıp yenisini kolayca verecek mi bende çok merak ediyorum.

Emziriyor musun peki canım? O da bayağı kalori yakıyor diyorlar ben bilmiyorum onların yalancisiyim

Trambolinle zıplamak ve zumba. İyiymiş gerçekten eğlenceli şeyler bulmussun.
Tabi ki menülerinde gördükçe sorarız zaten bakalım ne tarifler cikacaak

Aramıza hoşgeldin, inşaallah kırılan motivasyonunu birlikte geri kazanırız. Biz seni bırakmayız, sen de bizi bırakma. Birbirimizi teşvik edelim. Spor planın güzel görünüyor. Kızının yaşı uygunsa birlikte hoplar zıplar oynarsınız, ona da oyun olur. Oldukça eğlenceli olur hatta. Tarifleri bizimle de paylaşırsan çok seviniriz

Sen bebek demişsin, okuduğumu unuttum yazarken çocuk daha büyük olabilir diye düşündüm Kafa dolu olunca işte
Kaç aylık canım kızın?

Ben gidiyim de yemeğe giriseyim
Leslie yaparım belki bugün duruma göre, bi spor yapcam orası kesin de.
Kolay gelsin canım. Belki fikir olur diye yazıyorum. ben corbamı 2 gunluk yapıyorum. dıyet yemeklerımı de ıkı cesıt yapıp ıkıye bolup paketlıyorum .dolaba koyuyorum.Hafta sonu pazar gunlerı salata gunu ılan ettım bolca salata yapıp tabaklara koyup streclıyorum. Yogurdumu mayalıyorum dolapta 5 -6 gun yıyoruz. öyle olunca bı cogu hazır oluyo .3 4 gun rahat edıyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…