🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Afiyet olsun lunecim
2 Şubat perşembe
Menü
Bir adet kefir
Tavuklu salata
Kalanı yazılacak gibi değil bebek görmeye misafirlikteydik 5/6 tatlı iki kare naneli çikolata 3 adet kahve

Su 1 litre
Adım 7000
Afiyet olsun bu son dk golü olmuş nerde gorsem tanirim neyse inşallah tartıya yansimaz da moralini bozmaz bosuna
Yaa kim kazandı
Daha belli değil son hesaplamayi bugün yapcam canim
Geçmiş olsun balım bunu geçenlerde internetten okumuştum sakın yapmayın diye neyse ki daha kötü şeyler olmamis
Afiyet olsun lisbetim
Misafirin ne zaman gidecek hayirlisiyla
Balım çok çok normal yani kendini suçlama sen de insansın robot değilsin.. evde yapılınca eve alınınca yeniyor maalesef.
Üstelik yediklerin de hep lezzetli şeyler normal yani tatlıya kimse dayanamazdi

Hiç de bile mahçup olmucaksin. Bu zamana kadar kaç kilo verdin ne çabuk unuttun hem de hasta halinle bile yürüdün dün. Kendinle gurur duymalısın bence

Civcivim moral verdin cok teşekkür ederim .gecen hafta 9.1 kg olmustu. ama yarın ak koyun karakoyun belli olacak . bu hafta spor yarısı da dıyetım de ıstedıgım gıbı gıtmedı.önümüzdeki maçlara bakacagız artık :) durmak yok yola devammmmm...

1 subat menum
sabah 1 h yumurta peynir zeytin domates
ara kahve incir
ara yesilcay ceviz
aksam firinda tavuk patates
ara portakal ceviz
su 1.5 litre
spor yok

2 subat menum
ara kahve incir
ogle kisir tursu
aksam taze fasulye ekmek yogurt
su 1 litre
spor 4000 adim 70 puan
100 ipsiz ip atlama 25 puan
30 dk ev temizligi 30 puan toplam 125 puan

Ben lavaboya cikamadim yine ya.
enerji_kusagi balım bu sefer kimyonu 1 tatlı kaşığı yuttum suyla gece. Yine cikamadim biraz hoplayıp zıplayıp beklicem o da olmazsa artık mecbur tartilcaz
Benden sana tavsiye civcivim akşamdan sinameke veya İngiliz tuzu icmen sabaha boşalır bağırsağın ama hep degil. Her zaman ictigin zaman bağırsaklarınin florasani bozulur.

Kilo Bildirimi
Geçen hafta:70.4
Bu hafta: 69.9
Fark: 500 gr
Yüzde: %0.7

Hiç istediğim gibi eksi gelmedi regl döneminden galiba, çünkü kaçamağım yok tuvalete de hala çıkamadım. Zeytinyağı da içtim yok. Artık akşama çıkarım onun da tartıya bi faydası yok sinir oldum sabah sabah ya hakkaten

bazı civcivler 6 lı sayılara düşmüş kendim zayıflamıs gıbı sevindim Civcivim :) burayı gördün ya sonrası şey olur ilk sayfalardaki enerjıyle muhabbetinize atıfta bulundum hatırladın mı

Ben lavaboya cikamadim yine ya.
enerji_kusagi balım bu sefer kimyonu 1 tatlı kaşığı yuttum suyla gece. Yine cikamadim biraz hoplayıp zıplayıp beklicem o da olmazsa artık mecbur tartilcaz
Balım bende de aynı problem var bu hafta boyudur sıkıntıdayım. inşALLAH ikimizde düzeliriz.
Humam tebrik ederim :) balım kucuk bi ricada bulunabilir miyim :)haftalık kilo bildirimini
Gecen hafta:
bu hafta :
fark :
şeklinde yazabilir misin haftaya kuzucugum :) düz yazınca normal bir mesaj gıbı bakılamayabilir :)
Bir de yüzde hesaplamamız lazım bu hafta :)gruplar yuzde yarıstıracak :)bizim gruptasın cok ıhtıyacımız var :):)

kilo bildirimi
gecen hafta 69.7
bu hafta 68.9
fark 800
yuzde 1.147 dogru mu hesapladim kiEki Görüntüle 3201912
Doğru canım tebrik ederim güzel eksi
Valla gördüm de yani ittire kaktira bi hal oldum be balım eskiden çok hızlı kilo verirdim yaşlanıyor muyum ne
Balım bende de aynı problem var bu hafta boyudur sıkıntıdayım. inşALLAH ikimizde düzeliriz.
İnşallah balım ya valla sinirlendim sabah çok.. gece bir şey yemedim ama sisim sanki 1 kilo ekmek yemiş gibi neyse artık pes etmek yok...

2. SPOR YARIŞMASI SONUÇLARI

Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum hepimiz çok güzel mücadele ettik

Puanlar başa baş gidiyordu hatta tabloda göreceğiniz üzere 2 gün 2. grup 1. grubu geçti. Ancak toplam puana baktığımızda birinci olan grup 530 puan farkiyla;

1. GRUP

Yeni bir yarışmada görüşmek üzere hoççagalin

1. GRUP

Saricivcivcikcik

A Alyasena

asliogretmen

D Deltavealfa

FitVenus

2. GRUP

enerji_kusagi

melisa-

L lisbethsalander00

Humakaser

Alp_BuRc

***Deltanin puanını beklemedim, beklesem de sonuç değişmeyecekti.

Son düzenleme:
Yüzde hesaplama nasıl olacak onu anlayamadım. Tabi dikkat ederim canım

ellerine saglik canim. ben bidaha ki spor yarismasina katilmayacagim Saricivcivcikcik

2 grup arkadaslarim cok spor yapamadigimdan sizi yariyolda birakmisim. sizlerden af diliyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…