🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ügügüüg perşembe günü de var sandım
Duygular çok karışık ama olsun yine de sizler sayesimde kazanmışım

Emeğinize saglık 1 grup tebrik ederim 2 . grup arkadaslarım enerji_kusagi bizim için çok ugrastın sana ektra teşekkür ederim
ellerine saglik canim. ben bidaha ki spor yarismasina katilmayacagim Saricivcivcikcik

2 grup arkadaslarim cok spor yapamadigimdan sizi yariyolda birakmisim. sizlerden af diliyom
Canım canın sagolsun.Enerjiciğim dısında hıc bırımız hakkını veremedık . bi sonraki yarısma ınsALLAH güzel geçer

Gecen hafta: 66.7
Güncel: 66.4
Fark: 0.400
Yüzde: 0,600
sabah tartılmayı unutup bir güzel kahvaltı yaptım ben anlamıyorum gerçekten yesem de tartılsam da aç da kalsam kaçamak da yapsam bünye sabit 300 400 le haftalık vererek gidiyor. Neyse buna da şükür ne diyim bu hafta depar atıcam hadi yeni grupları kuralım ayrıca tebrik ediyorum grubumuzu

Humakaser MiLissy ben yüzdelerinizi hesapladım yazdım listeye Saricivcivcikcik e en sona atıcam. aşagıya bırakıyorum nasıl hesaplandıgını.ilk sayfada da var ama gözden kacabiliyor bazen.

YÜZDE HESAPLAMA
*** Geçen haftaki kilodan bu haftaki kilo çıkarılır.
*** Aradaki fark 100 ile çarpılır.
*** Çıkan sonuç geçen haftaki kiloya bölünür.
*** Örnek ile açıklayacak olursak;
GEÇEN CUMA: 73.0
BUGÜN: 72.3
FARK: -0.7 olan bildirimin yüzdesi

73.0-72.3= 0.7 kg
0.7×100= 70
70÷73.0= 0.9589

*** Virgülden sonraki 4.rakam 5 ve 5 'den büyük ise, önündeki sayıya (virgülden sonraki 3.rakama) 1 ekliyoruz ve yüzdemiz 0.959 oluyor.

canım kahvaltı yaptıgın sekilde mı tartıldın. yarın sabah tartıl ıstersen ? illaki daha fazla vermişssindir bu durumda.

canım bir de bundan oncekı dıyetısyenım haftaa da max 500 gr verdiriyodu .ki benim kilom 80 küsürlerdeydi. yavas olsun bizim olsun sıkma canını.

canım bir de bundan oncekı dıyetısyenım haftaa da max 500 gr verdiriyodu .ki benim kilom 80 küsürlerdeydi. yavas olsun bizim olsun sıkma canını.
Teşekkür ederim moral oldu. Kilo yüzde hesabımı geciktirmek istemediğim için yazdım yarın bi bakarım çok çok farklı değilse kalsın böyle haftaya ekstra fazla sonuç görürüm moral olur

ellerine saglik canim. ben bidaha ki spor yarismasina katilmayacagim Saricivcivcikcik

2 grup arkadaslarim cok spor yapamadigimdan sizi yariyolda birakmisim. sizlerden af diliyom
Tamamdır canım
Öyle düşünme amacımız elimizden geldiği kadar hareket etmekti zaten bence iki grup da başarılı su durumda
Kilo bildirimi yapayım
Geçen hafta 74,5
Bu hafta 73,7
Fark 0,800
Yüzde 0,93
Tebrikler canım çok iyi
Ügügüüg perşembe günü de var sandım
Duygular çok karışık ama olsun yine de sizler sayesimde kazanmışım
Ahh tembel kızlar yazıyorum ayrıntılı okumuyorsunuz Ya da unutuyorsunuz her şeyi benim gibi
Olsun canım eksi kalori olarak kendine faydası oldu o sporun da
Balım aynı şeyi ben de düşünüyorum. Grupça lanetlendik mi noldu anlamadim
Belki de biz dogru yoldayiz haftalik bu kadar vermek normaldir

Tebrik ediyorum gayet iyi
Ahh lisbetim sana aşık olcam az kaldi tesekkur ederim balım eline sağlık

Sayfayı benimsemen beraber hareket etmen çok hoşuma gidiyor sayfa hepimizin

Valla gördüm de yani ittire kaktira bi hal oldum be balım eskiden çok hızlı kilo verirdim yaşlanıyor muyum ne
Olsun onemli, olan az da olsa eksı gormen balım. haftaya daha ıyı oluruz ınsALLAH :)
nşallah balım ya valla sinirlendim sabah çok.. gece bir şey yemedim ama sisim sanki 1 kilo ekmek yemiş gibi neyse artık pes etmek yok...
Regl döneminin de etkisi var sanırım ben de kendimi sürekli şiş hissediyorum. kadın olmak zor
balım herseyı sana yüklüyomusuz gibi hissedince rahat edemiyorum :) bos vakitlerimde ufak da olsa yardımım dokunuyosa ne mutlu

Olsun onemli, olan az da olsa eksı gormen balım. haftaya daha ıyı oluruz ınsALLAH :)

Regl döneminin de etkisi var sanırım ben de kendimi sürekli şiş hissediyorum. kadın olmak zor
Öyle balım yol uzun bırakmak yok. En azından şu an 4 kilo artıda da olabilirdik bunca zaman dikkat etmeseydik.. buna da şükür az olsun bizim olsun
Ama yine de inşallah haftaya regl bitince hepimiz daha iyi eksiler görürüz bu kesinlikle reglin etkisi.. çünkü güzel spor da yaptık bu hafta aslında..
balım herseyı sana yüklüyomusuz gibi hissedince rahat edemiyorum :) bos vakitlerimde ufak da olsa yardımım dokunuyosa ne mutlu
Yaa dokunmaz olur mu hem de nasıl dokunuyor

Benim bütün motivasyonum bunun üzerine kaçamak da yapsam akşam yazıcam diye tutuyorum kendimi bu yüzden kaçamak sayılarım azaldı ve yeme ataklarım. Şimdi salmış devam etseydim net kilo da almıştım. Şimdi salsam da ertesi gün silkelenip sizi, çabalarınızı, sporlarıı görünce kendime geliyorum

Dikkat ettiğin halde tartıda artı çıkıyorsan öncelikle vücudun su tutmuş, ödem yapmış olabilir hiç ilk haftadan moralini bozma bence
Yani cok aşırı dikkat edemedim buradaki menulere bakarak, ama en azindan aynı cikardi 200 gr fazla cikardi yani 1 kg fazla cikti, tartıya başka yere koyup fln denedim aynı. Demekki yanlış yaptım bir yerlerde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…